Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
cacy-cycus

dr Szczyt - zamiana terminów operacji X-XI/12

Polecane posty

Gość malamimi90
odsprzedam termin konsultacji u dr Szczyta na 13.02.2015 roku. Plany się zmieniły, choć czekałam na ten dzień ponad 2 lata. malamimimi90@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstąpie termin u dr. Szczyta 20,02,2015 hulietta@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RE : gość 2015.02.04 termin zabiegu czy konsultacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wyznaczony termin konsultacji u Dr Szczyta na lipiec 2016.Mnie interesuje wcześniejszy termin.Wiec jesli ktoś chciałby zamienić się lub odsprzedać to piszcie. arekania1@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ktos chce odstapic termin operacji do dr Szczyta na 2015 lub 2016 badz sie zamienic to piszcie na bragg@wp.pl. Ja mam swoj wyznaczony na poczatek 2017 i moge sie wymienic na kazdy wczesniejszy termin, Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, odkupię termin lipcowy 2015 do dr Szczyta. gdyby ktoś z Was był chętny, proszę o info. Ewentualnie gdyby ktoś chciał się zamienić. Mój termin to maj 2016..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ods.termin konsultacji do dr Szczyta no połowe marca, jeśli jest ktoś zainteresowany prosze o podanie swojego maila odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poprosze monikarzepka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana konsultacją u dr Szczyta. Jeśli ktoś ma do odstąpienia jakiś bliski termin, proszę o informację: mistle@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam termin operacji u dr Szczyta (plastyka brzucha) na 10.12.2015 ,jeżeli ktoś musi przełożyć na późniejszy to chętnie się zamienię -pasuje mi jednak tylko lipiec i sierpień 2015 moj email lilith36@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbliższe terminy konsultacji u Dr Szczyt to kwiecien 2018, serrio? Jeśli będzie trzeba poczekam, jutro będę dzwonić i się umawiać. Jeśli ktoś ma zarezerwowany wcześniejszy termin jestem skłonna nawet za niego zapłacić. Wasze piersi i brzuszki mogą poczekać, jesteście na pewno ładne, a chcecie być jeszcze piękniejsze... ja mam zniekształconą twarz i nie mogę spojrzeć w lustro od 10 lat :( Piszcie na email alekug00@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do odstąpienia termin do dr Potockiego na 13 maja 2015. Zainteresowanych proszę o kontakt sylwiasylwia1975@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamienię termin operacji listopad 2015 na wcześniejszy lub póżniejszy ,operacja nosa dr.Szczyt ,jeśli ktoś jest zainteresowany prosze o kontakt d.a.n.a1@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata na konsultacje? Jak to jest możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata na konsultacje, potem 2, 3 lata czekania na operacje. Za 5 lat od dziś bedzie sie zadowolonym z wyglądu no chyba ze operacja poprawkowa kolejne 2 lata.... Super , życzę POWODZENIA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Chetnie zamienie termin operacji do Dr Szczyta ktory mam wyznaczony na poczatek 2017, na kazdy wczesniejszy. Zainteresowanych prosze o kontakt na bragg@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Chetnie zamienie termin operacji do Dr Szczyta ktory mam wyznaczony na poczatek 2017, na kazdy wczesniejszy. Zainteresowanych prosze o kontakt na bragg@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Może dysponuje ktoś wolnym terminem, chce odstąpić lub z przyczyn osobistych nie może zjawić się na konsultacji u dr Szczyta proszę o meil carolina15@vp.pl ( moja wizyta początek roku 2018 mogę się zamienić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupie termin operacji u Dr. Szczyta 2015 im wczesniej tym lepiej assype@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Odkupię bądź przyjmę jak najszybszy termin konsultacji u dr Szczyta lub dr Potockiego. Proszę o kontakt mailowy: terkuso@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam termin operacji u dr Szczyta 5 listopad tego roku. Zainteresowanych proszę o kontakt celbration77@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8
Rezygnuje z terminu operacji u dr. Szczyta [ koniec października] więc dzwońcie do kliniki i dopytujcie , kto pierwszy ten lepszy. Chyba ,że ktoś chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odstąpie termin konsultacji u Dr.Szczyta 27 Listopad 2015 !! info : marta.calm@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamienię termin operacji na PÓŹNIEJSZY, mój termin to druga połowa grudnia 2015. akaleta0@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupię termin konsultacji do dr. Szczyta najchętniej na 1 kwartał 2016 r. Proszę o kontakt na adres: ramida@vp.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I coś jescze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziamtto
odstapię konsultację u szczyta w polowie stycznia 2016r zuziamm@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ods. konsultacje u szczyta w polowie stycznia 2016r zuziamm@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsadz sobie w d****ę te konsultacje do Szczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstąpię termin konsultacji u Szczyta - 5.02.2016r. Chętni proszę pisać na categoria@wp.pl Kto pierwszy ten lepszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×