Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
cacy-cycus

dr Szczyt - zamiana terminów operacji X-XI/12

Polecane posty

Gość Iziis
Zamienię termin operacji u dr Szczyta z 25 września 2014, na późniejszy ciut najlepiej pomiędzy 6-21 października . Proszę o info na adres iziis@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aduleczka
Izzis, Szkoda,ze nie konsultacji,byśmy sie dogadały:-) Długo od konsultacji czekałas na termin operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do KARKA234, czy twój termin nadal wolny, czy już się z kimś zamieniłaś ? Gdzie na NFZ będziesz miała robioną operację ? Szukam kogoś kto zamieni się wcześniejszym terminem zabiegu u Dr.Szczyta. Ja mam zabieg (korekta nosa) wyznaczony dopiero na lipiec 2016. Kontakt : pilou@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so1
mam termin operacji u Dr SZCZYTA pod koniec listopada 2015. Chce sie zamienić na pozniejszy najlepiej czerwiec -wrzesien 2015. (prosze nie psiac w kwestii 'odsprzedania' bo nie rezygnuje tylko przekladam) moj adres: so1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość so1
sorry blad, mam termin na 2014 a nie na 2015. poprawna wiadomosc: mam termin operacji u Dr SZCZYTA pod koniec listopada 2014. Chce sie zamienić na pozniejszy najlepiej czerwiec -wrzesien 2015. (prosze nie psiac w kwestii 'odsprzedania' bo nie rezygnuje tylko przekladam) moj adres: so1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość S
Witam, chcialbym sie zamienic na wczesniejszy termin konsultacji do dr Szczyta. Moj termin konsultacji do dr. Szczyta to wrzesien 2017. Kazdy wczesniejszy termin konsultacji by mi pasowal. Moze byc nawet za miesiac. Moj email bragg@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, sprzedam termin w listopadzie operacji u dr Szczyta, szczegóły przez maila igaorz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala121212
Chętnie odkupię termin konsultacji u dr Szczyta lub dr Potockiego na ten rok!! ala121212@onet.pl Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adzinka
Przejmę termin operacji u dr Szczyta na grudzien 2014 lub styczeń 2015:-)a co?! Pomarzyć nie wolno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, No niestety nie tak dużo,ale będę próbowała.Wiem,ze to możliwe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Odstąpię" termin wizyty na LUTY do dr SZCZYTA :) więcej info na katarzyna.ismeniuk@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odsprzedam termin operacji na koniec lutego 2015 u dr potockiego w klinice dr szczyta w warszawie. tylko mail. czekam na propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooo
udało mi sie zamienic moj termin operacji u Dr Szczyta z pazdziernika na koncowke lutego 2015, ale luty to wciaz jest dla mnie za wczesna data. Jezeli ktos dysponuje pozniejszym terminem (rok 2015), i jest chetny zamienic sie ze mną -prosze o kontakt na mail: so1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba być nieźle stukniętym żeby czekać 3 lata na konsultacje, to a propos tej co ma wizytę na wrzesień 2017. Innycxh lekarzy w Polsce nie masz? kretynka..... trzeba być strasznie wyrachowanym żeby sprzedawać terminy operacji - pazerne szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_1
Witam chciałabym przesunąć termin mojej konsultacji u dr Szczyta z czerwca 2015 na wcześniejszy :) Jeżeli komuś by bardziej odpowiadał mój termin chętnie się zamienię.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odsprzedam teemin konsultacji u Szczyta wyznaczomy na 9.11.2014r Zainteresowani prosze podac mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstąpię termin konsultacji u Dr Szczyta termin 09.12.2014, kto zaiteresowany/a proszę podac mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ods.termin operacji u dr.Szczyta na 3 kwartał stycznia 2015,ktoś jest zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie chce mi sie wierzyć, ze do tego lekarza trzeba czekać aż 3 lata na konsultacje. Tam pewnie chodzi o coś innego. Czytałam, ze jak ktoś jest zainteresowany szybszym terminem operacji to płaci za sobotę 5000 i operacje ma w ekspresowym tępie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dioreq
Witam, mam umiwiona wizytę u dr Szczyta na 12 sierpnia 2016. Czy jest ktos kto zamieni sie na wcześniejszy termin ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ktos chce odstapic termin operacji do dr Szczyta lub chce sie zamienic to piszcie na bragg@wp.pl. Zawsze mozna sie dogadac odnosnie zmiany terminu. Ja mam swoj wyznaczony na poczatek 2017 i chetnie bym przyjal kazdy wczesniejszy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adzinka podaj maila odpisze w sprawie terminu operacji na styczeń 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidig
hej, mam wyznaczony termin operacji na marzec 2016, jesli jest ktos, kto ma wczesniejszy termin (2015) i chcialby sie zamienic prosze o kontakt g.lidzia@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupie termin konsultacji na 2015 rok u dr Szczyta. Pisac na mail love_barca@mail.ru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZY TEN TERMIN NA 3 KWARTAŁ STYCZNIA AKTUALNY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odstąpie termin do dr.potockiego (plastyka brzucha)na czerwiec 2015.zainteresowane osoby prosze o propozycje na maila awos74@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupie termin konsultacji na 2015 rok u dr szczyta. Prosze o info na mail beatka0687@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×