Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokia18

piekarnik elektryczny wolnostojący

Polecane posty

Gość nokia18

Witam, w zeszłym tygodniu zepsuł mi się mój bardzo stary piekarnik elektryczny jako że w przyszłym roku przeprowadzamy się do nowego domu nie chce kupować piekarnika do zabudowy tylko jakiś mały wolno stojący i teraz moje pytanie czy w piekarniku taki jak ten http://allegro.pl/turbo-piekarnik-tv-2500w-termoobieg-rozno-45-l-hit-i2382431379.html?source=ob da się upiec ciasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie da się, ale nie spodziewałabym się równego wypieczenia... prawdziwy piekarnik to jednak troszkę inna bajka, inna cyrkulacja powietrza. ale może wypowie się ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz się nie zastanawiaj
No pewnie, że da się upiec, tylko trzeba się ciut przestawić. Np. nastawiać niższe temperatury. Mozna kupic taniej. Ja mam podobny i pieke wszystko, mieszkam sama i po prostu oszczędniej jest mieć taki mały piekarnik. Jak masz wybór i kasę to kup taki z nawilżaczem (para wewnątrz piekarnika w czasie pieczenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz się nie zastanawiaj
Ten ma dość dużą moc, mój ma tylko 1300 Wat i jestem bardzo zadowolona, mam go od ok 8 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokia18
wybrałam ten ponieważ tylko on miał odpowiednie wymiary wewnętrzne żeby zmieścić duża blachę z ciastem Dziękuje wszystkim za wypowiedzi i cenne porady >>To już się nie zastanawiaj: swój kopiłaś w sklepie czy przez internet ja szukałam takich w sklepach ale były same mikrofalówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz się nie zastanawiaj
Kupiłam w zasadzie przez internet, facet z sąsiedniej wioski się oglaszał, przywozi nowy sprzęt agd z Niemiec. Podobne były w Lidlu całkiem niedawno. Dziś upiekłam chleb, bułeczki kukurydziane i paluszki słone z kminkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja.sas
teraz jakbym miała kupowac piekarnik, to brałabym do zabudowy, to jest najlepsze rozwiązanie w kuchni obecnie, choć oczywiście pewnie wymaga przebudowy czasami, ale jest o wiele praktyczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowcaokazjii
o wiele praktyczniejsze i na pewno uzyskuje się dzięki temu lepszy design w kuchni. No i oszczędza się miejsce, bo wszystko jest ładnie poustawiane. Ile teraz korsztują dobre piekarniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enora
Ja jestem skłonna bardziej kupić coś do zabudowy. Tak chyba lepiej się prezentuje. Niebawem zamierzam coś wybrać, ale wciąż mam kłopot z podjęciem decyzji. Nie wiem, od jakiej sumy można liczyć na jakiś lepszy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelionyk
Jeśli to ma być nowoczesny piekarnik to musi mieć termoobieg, na pewno też prowadnice teleskopowe. Termoobieg musi być zrobiony profesjonalnie a to nie jest łatwe. Nie wszystkie firmy mają dobre fabryki. W Polsce na pewno warto zwrócić uwagę na Amikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eugenikk
to na pewno, na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daliss
Termoobieg, prowadnice - to wszystko wiem, że ważne, a co z termosondą? Czy to jest tak dobre, jak reklamują? Bardzo chciałabym wiedzieć, bo właśnie zamierzam kupić nowy piekarnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andyjaaa
dośc dobre, ja mam piekarnik z termosondą (integra smart) i muszę ci powiedzieć, że zauważam sporą różnicę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czyli ten wolno stojący to jaki najlepiej? Ja z mężem mieszkam w wynajętym mieszkaniu, właściciel remontował kuchnie i mnie troszkę wyrolował bo owszem zamiast kuchenki wolno stojącej jest wpuszczona w blat ale piekarnika już nie kupił tylko miejsce zostawił... Mam już dosyć jedzenia tylko na parze albo tylko smażonego, tyle pysznych rzeczy można by upiec a tu nici;/ no a przecież na własny koszt nikomu nie będę kupować piekarnika zwłaszcza że w lutym na świat przyjdzie nasz dziudziuś i nie wiadomo ile tu jeszcze zabawimy?? Błagam doradzcie coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli masz na ten cel przeznaczone jakieś 3 tysiące złotych to polecam integra smart, jest bardzo ładny a przy tym nowoczesny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie fajny będzie piekarnik pod zabudowę z funkcją parowania, tutaj możecie sobie o nim więcej poczytać ww.dajet.pl/czy-warto-kupic-piekarnik-parowy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaMagda80
ja mam Beko BIR35400XMS. Dla moich potrzeb (i trojki dzieci, ktore caly czas domagaja sie zeby cos piec) jest perfekto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KropkanadiM
LenaMagda, ale dlaczego perfekto?? wlasnie sie nam nim zastanawiam. jakie ma wady, a jakie zalety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Ja kupiłam piekarnik parowy jakiś czas temu na piekarnikiparowe.com jest dużo lepszy od tradycyjnego elektrycznego. Potrawy w nim przygotowywane są dużo zdrowsze nie tracą składników odżywczych. Również i ciasta jak i mięsa są idealnie wypieczone polecam naprawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Ja kupiłam piekarnik parowy jakiś czas temu na piekarnikiparowe.com jest dużo lepszy od tradycyjnego elektrycznego. Potrawy w nim przygotowywane są dużo zdrowsze nie tracą składników odżywczych. Również i ciasta jak i mięsa są idealnie wypieczone polecam naprawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqwsx
Przed chwilą, Gość Michalina napisał:

Ja kupiłam piekarnik parowy jakiś czas temu na piekarnikiparowe.com jest dużo lepszy od tradycyjnego elektrycznego. Potrawy w nim przygotowywane są dużo zdrowsze nie tracą składników odżywczych. Również i ciasta jak i mięsa są idealnie wypieczone polecam naprawdę. 

Również miesiąc temu zamawiałam z tej strony piekarnik parowy. Sprawdza się naprawdę świetnie,  mam go dopiero miesiąc ale testuję go niemalże codziennie i za każdym razem bardzo dobrze się sprawdza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia
Dnia 20.09.2019 o 20:58, Gość zaqwsx napisał:

Również miesiąc temu zamawiałam z tej strony piekarnik parowy. Sprawdza się naprawdę świetnie,  mam go dopiero miesiąc ale testuję go niemalże codziennie i za każdym razem bardzo dobrze się sprawdza. 

Też mam piekarnik z możliwością wykorzystania pary podczas gotowania/pieczenia albo łączenia tych funkcji. Jedzenie jest przepyszne. Piekarnik sam dostosuje temperaturę pary. Oczywiście mówię o piekarniku SteamBoost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×