Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dalera

Proszę o radę-łóżeczku turystyczne

Polecane posty

Mam pytanie do tych z Was,które używają łóżeczka turystycznego. Na co zwrócić uwage przy zakupie? Czy trzeba kupić dodatkowy materac? Jakiej firmy łóżeczko polecacie? Córka spi w łózeczku drewnianym,ale od wrzesnia wracam do pracy i będzie się nią opiekować babcia.Chciałabym,żeby miała u babci swoje łóżeczko- turystyczne, czyli będzie użytkowane w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2anet
moje małe obie spią w łozeczkach turystycznych od samego początku nie patrzyłam na firme kupowałam najtańsze :) , sa rozne z materacem i bez , jedno mam na nozkach a drugie mam na kółkach i z kieszonką odpinana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie, przydaje się ten odpinany bok łózeczka? Mała będzie miała 10 miesięcy,jak łóżeczko będzie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowałam teraz łóżeczko dla siostry- sama swojego używałam sporadycznie (rzadkie wyjazdy, a jako kojca nie używałam bo mały tego nie tolerował). Od razu napiszę że materac trzeba- polecam taki składany, w razie wyjazdu będziesz mogła go łatwo spakować, ma przeważnie zdejmowany pokrowiec- można wyprać, koszt. ok. 80 zł- tyle płaciłam w stacjonarnym, a materacyk gruby i sprawia wrażenie porządnego. Czy odpinany bok potrzebny- jeslli łóżeczko będzie służyło też do zabawy, albo dla dziecka które już wychodzi z niego samodzielnie, to na pewno tak. Za 160 zł. z wysyłką trafiłam łóżeczko turystyczne z podwieszanym dnem (chociaż Twoja mała już za duża na to), przewijakiem, moskitierą, uchwytami do nauki wstawania, kieszonką z boku, wejściem z drugiego boku, i całkiem przyzwoite wizualnie: http://allegro.pl/show_item.php?item=2330359775

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historynka, dzieki za rady. Przeglądam allegro i co spojrzę na sprzedającego to masa negatywnych komentarzy. Rozumiem,że oprocz materacyka ktory jest na wyposazeniu warto dokupić drugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga.w
Moj syn ma 1,5 roku odpinam mu bok bo z rana przychodzi do nas a kiedys wylukalam ze chcial gora wychodzic wiec u nas odpinany bok jak najbardziej,materac mamy dokupiony normalny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lempira- na pewno kupić materacyk, bo te w turystycznych to jak pisałam, taka mata tylko, a podłoga w łóżeczku to siatka albo materiał, rozpięty na stelażu. Ani to nie jest wygodne, ani dobre dla kręgosłupa, jak mała ma w tym często spać to dokup zwykły, o- coś takiego: http://allegro.pl/fiki-miki-materac-turystyczny-120x60-2-kolory-i2398341216.html . A jak nie zamierzasz nigdzie z łóżeczkiem jeździć, a nie będzie przeszkadzał duży materacyk rozłożony, to zwykły po prostu kup. A co do łóżeczka- jak nie planujesz więcej dzieci, to możesz jak najprostsze, bez podwieszanego dna, przewijaka itd, moskitiera się przyda bo zawsze można do ogródka czy na balkon wystawić łóżeczko, nawet wieczór, albo choćby przed komarami zabezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten materac co daja do lzeczec to jest raczej usztywniane dno zeby te rurki nie cisnely dziecka;) niz materac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga.w
Mama Malpki masz racje to wlasnie po to jest ,nie jest to _żaden materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wszystki rady :-). Historynka, pierwsze moje dziecko, urodzone 2 miesiące po 30 urodzinach i na dzień dzisiejszy nie planuje ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie jak tak przegladalam te lozeczka to sie zastanawialam co to jest ten niby materac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida45
Ja kupiłam to konkretne: http://www.comfortbe.pl/menu,7,esklep,produkt,id,87,name,Materac_turystyczny_Comfortbe_skladany_CAMPING,kat,11,prod,0 zdecydowałam się, bo: jak się złoży to zajmuje niewiele miejsca, cenowo było niedrogie, a leży się jak na taki "chłam" stosunkowo dobrze. Wiadomo że z łóżkiem nie ma porównania, ale sporadycznie można wytrzymać - nie jest to jakaś udręka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×