Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werkaaa5

Tort inaczej

Polecane posty

Gość werkaaa5

Cześć dziewczyny! mam do Was pytanko! :) niedługo z narzeczonym obchodzimy 6 rocznicę i chciałabym nam zrobić torcik :) ale chodzi o to, że chciałabym, aby ten torcik, był nietypowy ;) nie z biszkoptu i kremu, ale coś oryginalnego :) widziałam, np z pączków :) macie jakieś pomysły?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaaa5
bardzo śmieszne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawa83
może z mini ptysiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffinki udekoruj
/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
moja koleżanka na jakiejś imprezce jadła ciasto zrobione z murzynków.Podobno smak jak i wygląd rewelacja.Moze znajdziesz gdzies przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zamiast główkowac to wymysl jakis orginalny smak bitej smietany, teraz jest multum stabiliatorów o różnych smakach http://kuma.apc.com.pl/oferta.php?cid=22&pg=1 tu znajdziesz rozne. Tylko musisz znalesc cukiernie ktora bedzie miala dany smak. i wymysl tylko orginalny wyglad, np oblozony masa cukrową. Ja osobiscie jak robie komus torta to polecam stabilizator toffi bo jest pyszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcvghbjn
Ja osobiscie jak robie komus torta " Koorwa ! Ja osobiscie jak robie komus tort- TORT !!!! ja piernicze, nie wiem jak was-a jest was sporo- wypuszczone z podstawowki !! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkaaa5
dziewczyny! nie chodzi mi o tort z ciasta!! tylko z jakiś ciastek, cukierków itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy koniecznie tort
Ogórek zielony owiń folią aluminiowa i włóż do ładnej doniczki, obsyp dużą ilością orzeszków w cukrze, albo tymu MMs, kamyczkami (cukierki) itp tak, żeby ogórek dobrze isę trzymał. W ogórek powbijaj wykałaczki z żelkami (misie harribo), tak, ze miś przylega do ogórka a wykałaczka sterczy z niego jak kolec kaktusa. Efekt - kaktus z żelek. Inna sprawa - dobre cukierki poowijaj drucikiem po kilka i ułóż bukiet "kwiatowy" w ładnym koszu na kwiaty. Babka czekoladowa a w nią powtykane patyczki do szaszłyków mocujące babeczki czekoladowe. Na babeczkach (polukruj) ułóż kwiatki z pianki jojo (z harribo sa gotowe kolorowe kwiatki piankowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×