Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamany iNieszczesliwyyy

Docenilem dopiero jak stracilem ja ;(

Polecane posty

Gość mońka/
wyliże ci kochana !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońka/
przeciez się odzywam ! nie pierdolcie tylko mnie wyruchajcei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem tego???
gimgówno ma wolne i szaleje na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deniiidopsppsp
Nie rozumiem jak mozna kochac takiego dupka, nie zaslugujesz na nia wiesz? Czego ci brakowalo bedac z nia? Po co z nia byles jezeli ciagnelo cie do innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem tego???
mońka/ -spadaj gówniaro, kup se ogóra i dymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkej
Mnie moj tez oklamywal i pozniej wielce zdziwiony ze mu jazdy robie. I tez kazal mi odejsc, bo niby ma mnie dosc. I tez podejrzewam ze mu przejdzie niedlugo, ale watpie zeby cos z tego jeszcze bylo. Niech cierpi. Wcale mi go szkoda nie bedzie. On sie nade mna nie litowal jak cierpialam i plakalam przez niego. Tobie zycze zeby Twoja byla tez Cie juz do swojego zycia nie wpuscila. Na nic wiecej nie zasluzyles. Nie zmienisz sie w miesiac. Oklamywalbys ja nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońka/
to bzlz tzlko podsyzwz,cyas sie yacyernic,banda idiotów na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońka/
co to teraz było,po ukraińsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońka/
no teraz podszywy precz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany iNieszczesliwyyy
Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkej
No czlowieku, jak Ci zalezy to sie do niej odezwij i przepros. Pewnie nie wybaczy na poczatku ale moze jednak. A tak bedziesz siedzial i sie uzalal nad soba, czekajac az ona sie do Ciebie odezwie pierwsza. A niby czemu ma sie odezwac pierwsza? Moze i Cie kocha ale zraniles ja i jesli chcesz jeszcze czegokolwiek to sam musisz wykazac inicjatywe. Ona ma Cie prosic o rozmowy, o milosc? Ty to powinienes robic. Gdybys Ty nie klamal ona udalaby Ci nadal i nie musialaby robic Ci zadnych jazd. Zauwaz ze to od Ciebie wszystko sie zaczelo i jesli ktos ma sie tu starac to tylko i wylacznie Ty. Oklamywales ja, teraz jeszcze masz jej dosc z wlasnej winy i moze jeszcze czekasz az to ona Cie przeprosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany iNieszczesliwyyy
Tak jestem żałosny.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszka
na jaka literke miala na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocalweo
A skad jestes? Mam podobna sytuacje i ciekawosc mnie zzera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamany iNieszczesliwyyy
Miała na imię Paulina...:(............ Czy to ważne?? skad jestem ... teraz moge tylksjo plakac .wiem ze ona mnie juz nie chce...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak kiedyś miałem...z tym ze ja odzyskałem kobietę (dzięki urokowi miłosnemu ze strony http://magicznerytualy.pl) i jestem teraz prze szczęsliwy. Każdy sposob jest dobry aby zawalczyć o prawdziwe uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę wiele wytrzymać i bardzo dłuuugo,ale wystarczy pewnego dnia kropelka i się przeleje wtedy nie ma powrotu bo już nic nie czuję i tylko mogę powiedzieć z uśmiechem s*******laj,oczywiście tak nie mówię tylko kulturalnie ale to myśl przewodnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój eks robił podobnie. Pewnego dnia nie wytrzymałam i wyszłam. Jak sobie przypomnę z jaką łatwoscia klamał, w żywe oczy to wiem że juz nigdy odemnie nie usłyszy. Jest tyle lepszych facetów na świecie. zaufania nigdy nie odbudujesz wiec pogódź się że ją straciłeś, taka mała rada na przyszłość : jej następczynię traktuj lepiej, a tego jak traktowałeś byłą pewnie bedziesz żałował przez długi długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, ze nie jestem sama! Moj mezczyzna zostawil mnie parę miesięcy temu, nic na to nie wskazywalo, bylo cudownie, bajkowo! bylam juz nawet u psychologa, wygadac sie, zeby ulzyc sobie! Niestety nie pomogło zdecydowałam więc że musze go odzyskać za wszelką cenę. Zamówiłam spętanie miłosne na urokmilosny24.pl - facet po 2 tygodniach wrócił na kolanach. sposób brutalny ale dający efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×