Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ja jestem taka zla?

'corrka' mojego meza

Polecane posty

Gość dfhhsdh
a ja rozumiem autorkę topicu mam podobnie i choc wiedziałam w co się pakuje to na dzwięk jej imienia krew mnie zalewa i wiem ze to zwykła zazdrośc z mojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
Matko Boska !!! Widziesz i nie grzmisz. Jesli ludzie tak zyja jak ta Pani ponizej to ja wymiekam. cut. hahahaa....Niestety jestem w tej samej sytuacjii.Tez sie wk**wiam.Kiedys na same imie corki reagowała agresją....Wszystko robiłam ,żeby tylko sie jej pozbyc z naszego,życia.Kombinowalam jak mogłam.Gdy miala przyjechać do nas robilam dandejskie sceny.Wymyslałam różne historyjki aby tylko zadzwonil i powiedział ,że np dzis jej nie wezmie.K**wa-jak ta dziewucha dzialała mii na nerwy!!!!! Kiedys byłam tak wściekła ,że opiłam sie i wyslłałałam jej smsa ,żeby sie odj**ala i ,że my mamy swoja nowa rodzinę. Chyba nie zrozumiała-bo nadal dzwonila i przyjeżdzała! Niestety wiażąc sie z gościem z dzieckiem na koncie trzeba wziasc to pod uwage,że dziecko to dziecko.Było pierwsze a my jestesmy tylko dodatkiem do tego pie**olonego życia. Ja się wk**wiałam nie tyle co na dziewczynkę-bo ona Bogu ducha winna,ale na jej pie**olnieta matkę-szmata!!!! Podsyłała mi dziecko a ona sie lumpiła po rodzinie i sie dobrze bawiła. Masakra.Chyba bardziej mnie to wk**wiało niż sam fakt ,że jest dziecko!!!!!!! Pewnego dnia postawiłam ultimatum męzowi. że albo powie tej szmacie ,żeby do mnie nie dzwoniła.Jego ex albo niech wypie**ala. Kobieta jak ma jakis problem od razu dzwoni do mnie i sie ,żali ,że jaka jej córka nie jest okropna i jak bardzo daje jej po dupie.Ostatnio się wk**wiłam i powiedziałam do męza ,że ch*j mnie to obchodzi. Ze ja jej bahora nie zrobilam i ch*j mnie obchodzajej problemy.K**wa poj**ana. W poniedziałłek zamierzam zgłosić to wszystko do opieki,ze szmata nie daje sobie rady z wychowaniem córki.Ze nawet nie wie gdzie dokładnie przebywa przez cały dzień-jak jest poza domem.Zgłoszę ,że dzi**a pobiera pieniądze a pracuje na lewo.Tak jej zrobie koło d**y-że sie nauczy raz na zawsze.Nie bede sie pie**olic.juz mam wszystko napisane w poniedziałek ide wysłac...i kłade na to ch*jjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×