Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lajhsgv c

znowu nie zaczęłam diety

Polecane posty

Gość lajhsgv c

choc mialam w planach i znowu sie objadlam , mam tylko 4 kg ,no moze maksymalnie 5 i za nic nie moge zaczac codziennie wieczorem zasypiam z postanowieniem że od jutra dieta ,a rano sie objadam , dobrze ze waga stoi w miejscu ale jak dlugo? macie tez tak? nawet zjadlam oprocz sniadania zupe jarzynowa ,ktora miala byc na 1 danie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie brakuje ci motywacji -moze to jeszcze nie czas na diete? Jesli masz zaczynac ciagle od mowa I byc zla na siebie ze nie podolalas to moim zdaniem lepiej ze sobie zjadlas ta zupe : Pewnego dnia sie obudzisz I bedziesz wiedziala ze to jest Wlasnie ten dzien I ze Dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajhsgv c
zawsze sie budze w poniedzialek rano z motywacja ze dzis zaczynam a potem caly tydzien tez probuje ale w poniedzialek to zawsze mysle ze juz po weekendzie i ze wreszcie zaczne dawniej tak nie maiłam zawsze bylam zmotywowana, dopiero od miesiaca tak mam ale boje sie ze zaczne przybierac na wadze i zrobi sie potem 10 , wiec ,musze w koncu dojrzec do diety i zaczac :) dla mnie najlepsza dieta by byla jak jest wyszczegolnione co mozna co nie bo na mz ciagle podjadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np zaokraglilam sie porzadnie I kupilam slim fasty do picia -Pilam tydzien schudlam 2,5 kg I tak tesknilam za normalnym jedzeniem ze diete olalam zla na caly swiat :) myslalam sobie ach mam 30 la nose rozm 38 nie jest Zle , sa grubsi IDE mnie Itp Po miesiacu nie mialam juz zadnych spodni bo mi zamki strzelily :) I szwy mocno sie naciagnely na udach. Wkurzona poszlam do sklepu I kupilam 4 pary spodni . Jedne w rozm.38 dwie pary w rozm 36 I Jedne 34 :) Kupywalam w new looku wydalam troche kasy I teraz trace cm zebym mogla he zalozyc:) ( mieszkam w uk I u nas rozmiarowka to 10 ,8,6 ale chcialam lepiej zobrazowac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajhsgv c
tez tak mam za male spodnie lub kurtke, i teraz chce je ubrac i nie da rady , bo ok 5 kg nadwagi myslałam nad sb ale 2 tygodnie nie mozna owocow, a teraz czeresnie , truskawki, poziomki, wiem ze nie dam rady sobie odmowic ich co innego gdyby byla inna pora roku to bym zaczęła , bo juz bylam na niej kiedys i ładnie schudlam ,ale to bylo pare lat dobrych temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajhsgv c
ja tez czesto robie literowki :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zacznij od str www.herk.pl Po lewej sa przeliczniki Jest tam kalkulator zapitrzebowania kalorycZnego Wyliczy ci ile Musisz jesc aby schudnac 1kg na tydzien Pij duzo wody I Jedz min.5 posilkow I nie bedziesz chciala podjadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajhsgv c
zagladne tam dziekuje ale jak wroce z miasta bo jade na zakupy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajhsgv c
dzieki :) zakupy udane jestem zadwlona , i znowu sie objadłam eeee , masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz sobie co tam chcesz tylko mniejsz porcje o 1/3 Troszke ruchu I bedzie git-bedziesz na diecie MZ nie wiedzac o tym :) Bez presji I niepotrzebnego cisnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×