Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laaa1

5 jablek dziennie +woda i hernatki kto ze mna/??:)

Polecane posty

Gość laaa1

witam mam 173 wzrostu waze 62 kg... jeszcze rok temu wazylam 56 .. chce schudnac conajmniej 4 kg... od jutra zaczynam jesc 5 jablek dziennie co 3 godz jedno zeby nie byc glodna i nie rzucac sie na jedzenie ... bylam na tej diecie kiedys jest fajna w tydz schudlam 3 kg kto ze mna?? zawsze w wiecej osob razniej i motywacja wieksza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszmarna magdalena
Super fajowo. A gdzie tłuszcze i białko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaa1
bez tluszcy i bialka... 2 tyg jabluszka i woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaa1
pierwszy dzien za mna... zjedzone 4 jabluszka i wypita jedna kawka z mlekiem bez cukru plus woda oczywiscie... i powiem ze jest git :) nie czuje nawet glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie 5 kilo mniej
dołączam sie . tylko musze sie zaopatrzyc w te jablka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaa1
super .. mi tez z alezy na 5 kg mniej wiec damy rade:) w kupie sila hehhe...:D powiem ci ze jablka sa syte i ta dieta nie jest ciezka ... trzeba tylko miec zakodowane ze nie wolno nic innego jesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie 5 kilo mniej
a te 3kg ktore kiedys schudlas nie wrociło ci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwsaaaaaaaaaaaa
gorzej jak zaczniesz lysiec i tracic zeby i miesnie z wycienczenia organizmu i niedoboru wielu witamin. jablka maja b.malo wszelakiego dobra pokarmowego np witamin i mikroelementow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie 5 kilo mniej
co jakiś czas to nawet głodówki są wskazane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokojóweczkaka
Jasne. Są wskazane. I dupa rośnie po głodówce jak szafa. Tu mnóstwo wariatek się tak odchudza. Głodowały po kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt razy i wciąż grube. Wciąż się odchudzają, oczyszczają, głodują leczniczo... Ale widać, taki ich los. Będą zawsze głupie, grube i głodne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i mylse
to co radzicie na - 5 kg jaka diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaa1
nie prawda ja schudlam na jablkach i wodzie 3 kg rok temu i potem jeszcze 2 kg i nie wrocilo mi to przez rok tylko teraz duzo pilam alkoholu i co za tym idzie duzo jadlam chipsow i niezdrowego jedzenia i przytylam.. ale na wlasne zyczenie... bede pisac na biezaco jak mi idzie i zobaczycie ze schudne... a gruba nie jestem tylko lepiej sie czuje jako chudzielec:P w sumie ta tkanka tluszczowa poszla mi w cycki i minimalnie w brzuch i to mnie denerwuje... dzis 2 dzien... bylam w szkole i zjadlam 1 jablko... wypilam litr wody i herbatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usmiechnieta88
Cześć dziewczyny! :) Jeśli chcecie przejść na dietę jabłkową polecam artykuł http://asdieta.pl/dieta-jablkowa.html który zdobył już wielką popularność w Internecie! Opisuje on dwa warianty diety jabłkowej, dzięki której z powodzeniem pozbędziemy się z naszego ciała toksyn, odpadków przemiany materii, a także zanieczyszczeń nieorganicznych osadzonych w wyniku przemiany materii! Polecam każdemu, kto już miał i stosował dietę jabłkową, oraz osobom mającym z nią pierwszy raz do czynienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaa1
dzis 3 dzien laseczki.. czuje sie lekko brzuszek plasciutki mmm :) jutro sie bede wazyc ale czuje ze 2 kg mniej bedzie na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaa1
wczoraj troszke oszukalam system i jadklam chipsy wieczorem ale nie ze duzo:P troszke heheh.... zwazylam sie dzis juz po zjedzeniu jabluszka i wypicunherbatkki i jest 59:) czyli 3 kg w dol:) jestem dumna z tego heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sama
powaznie stosujesz taka diete drastyczna?jablka i woda? jak dlugo masz zamiar ja stosować? ja bym zmarła pierwszego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaDddd26
zwariowaliście? przecież nie można jeść samych jabłek! zniszczycie sobie niesamowicie organizm. Jabłka są super jako dodatek do diety ale w nadmiarze, do tego bez innego pokarmu wręcz szkodzą! :/ głupota pierwszej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×