Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojciec corki 23

Moja 23letnia corka rzuci chlopaka jak tylko zajdzie w ciaze!

Polecane posty

Gość ojciec corki 23

Poinformowala mnie o tym tydzien wczesniej ze zamierza starac sie o dziecko. Ja pomyslem ze skoro jest dorosla, zona dala mi tylko dwojke dzieci a syn 26 lat wcale sie nie stara o potomka to moze to dobry pomysl by w tym domu pojawil sie jakis dzieciaczek a moja zona by miala zajecie. A z drugiej strony jest mi przykro ze moja corka w tak mlodym wieku uprawia seks ale obiecala mi ze jak bedzie w ciazy napewno tego chlopaka zostawi. Narazie staram sie widziec same plusy jej samotnego macierzynstwa. Obiecala ze dziecko bedzie nosilo nasze nazwisko mimo tego ze ojciec bedzie musial je uznac, moja zona bedzie miala zajecia no i dziecko bedzie odstraszalo mezczyzn od mojej corki. Corka zawsze zwierzala mi sie ze wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O w morde
To niezłego babola żeś wyhodował. A nie lepiej kupić se chomika (bo psa to dla was szkoda)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec corki 23
Moja corka zawsze miala zwierzatka. To pieski, kotki, chomiczki po prostu lubiala je sciskac, przytulac, bawic sie tym. Wiec po zachowaniu wobec tych zwierzatek jestem przekonany ze bedzie dobra matka. Przeciez jest dorosla a ja nie moge jej niczego zabraniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O w morde
Całkiem sympatyczne prowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspaniała córka
:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego ty powyżej napisałaś
/napisałaś wspaniała córka? to była ironia czy poważnie tak myslisz a może uważasz że to prowo?? bo już do choooooja sama nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-mulatki
Najwyraźniej córka najbardziej ze wszystkich mężczyzn na świecie związana jest ze swoim tatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ojciec corki 23
a nie lepiej ja zaprowadzić do buhaja - jemu to zwisa czy go ktos rzuci a chłopak może sobie cos zrobić-taka wspaniała partia go zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorellle
och zgrozo uprawiać sex w tak młodym wieku a pan przepraszam to ile ma lat? córka 23 syn 26 zaczął po 30 no to pora na wnuki co by wózek pchać a nie się go trzymać inne czasy są teraz, chyba że córka znalazła wspaniały pomysł na życie, robienie dzieci a właściwie wnuków swoim rodzicom żyć z alimentów-no bardzo przedsiębiorczą ma pan córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×