Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość męża trzymam krótko

MÓJ MĄŻ NIE OBEJRZY ANI JEDNEGO MECZU EURO HAHAHAH

Polecane posty

Gość TakaJedna...
aaaa... to wyjaśniłaś o co chodzi i teraz wszystko jasne :) Trzeba było tak od razu, że ten facet, którego wzniośle nazywasz mężem to taki tylko z papierka, a jest z Tobą i Cię znosi bo taki macie "układ" bo musisz spłacić jego dług. Jakie to proste :) To spłacaj lepiej jak najdłużej. A co do pół miliona długu - są takie dla których to nie jest niebotyczna suma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męża trzymam krótko
dla mnie też nie jest to jakoś szczególnie dużo, ale mało jest kobiet, któe chcą faceta z takim długiem, z 2 byłymi żonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyutuj
Spłacisz i cie zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męża trzymam krótko
skończe spłacac za 25 lat, ale w sumie mogę to jeszcze dłużej przeeeciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJedna...
I naprawdę zadowala Cię taka sytuacja? I świadomość, ze gdyby nie jego dług i Twoje pieniądze to pewnie i mężem by Twoim nie był? Bo tak można wywnioskować po tym co piszesz. To smutne nigdy szczerze nie usłyszeć "kocham" i cieszyć się z długu męża bo to jedyna rzecz, która go przy Tobie trzyma. Szczerze współczuję, chyba zapłakałabym się mając taką świadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męża trzymam krótko
tak, zadawala mnie taka sytuacja, nie potrzebuję wielkiej miłości, miłość jest przereklamowana, wolę wygodne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJedna...
Ono nie jest wygodne tylko fikcyjne. Może i bezpieczne, bo wykreowane przez Ciebie, szkoda tylko, ze nic w nim nie jest prawdziwe, nawet mąż (kupiony). Ale niektórych namiastki zadowalają... Miłego dnia życzę i powodzenia w dalszym życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agonia36
co za bezses zabronic mezowi euro2012 ogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mąż obejrzy wszystkie mecze jakie zechce :) będę z nim oglądać, chodzić do strefy kibica, nawet urządzam w domu imprezę dla jego kumpli żeby sobie razem oglądali i w ogóle wszystko :) nie jestem jakąś swiruską i wariatką żeby zabraniać mężowi ogladania meczy, które lubi :) za to potem liczę na OGROMNĄ wdzięczność i spełnianie wszelkich moich zachcianek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój mąż powinien cię żywcem zakopać w ziemi i czekać aż zdechniesz aby w radosnych podskokach udać się na mecz:classic_cool:, albo w ostateczności zayebać siekierą i dać posm na pożarcie:classic_cool: nie dziękuj za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój mąż powinien cię żywcem zakopać w ziemi i czekać aż zdechniesz aby w radosnych podskokach udać się na mecz:classic_cool:, albo w ostateczności zayebać siekierą i dać posm na pożarcie:classic_cool: nie dziękuj za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten układ jest raczej dla Twojego męża bardziej korzystny, jakas frajerka spłaca za niego dług haha, ale i tak mu wspołczuję, nie dziwię się, że nikt cię nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męża trzymam krótko
jest dla obojga korzystny, więc skoro korzystny to niech trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×