Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plan minimum

Nie każdy może mieć dziewczynę w wieku nastoletnim

Polecane posty

Gość Plan minimum

ja chyba należę do tego sortu ludzi, którzy muszą najpierw do czegoś dojść, wykształcić się, mieć jak najwięcej atutów w rękach i około 30-stki zacząć poszukiwania panny, z którą prawdopodobnie się ożenię. Jednocześnie smutno się robi, bo mam świadomość że raki 17-18 letnie już się dobierają w pary, związki w takim wieku są często na krótką metę ale i tak jest to jakieś doświadczenie i ja też bym chciał w tym uczestniczyć ale nie mogę jak widać. Powiedzcie mi od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plan minimum
Widzę po sobie, że nic się na to nie zanosi ale dokładnie to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile masz lat, że się nie zanosi? I jakie atuty do cholery, żeby mieć dziewczynę musisz mieć wykształcenie, dobre auto i mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dissolved girl
"żeby mieć dziwczynę musi być wesołym chłopakiem, to wystarczy " HAHAHAHHAHA doobre :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor obudzi się koło 30stki, że trzeba by poszukać ŻONY, a tu większość tych normalnych będzie już dawno zajęta, ale krzyż Mu na drogę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plan minimum
Mam 20 lat. Pewnie nie, zważywszy że inni tego też nie mają/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam, znajdzie jakąś
wybrakowaną, starą pannę, co to sama nic do związku nie wniesie, za to wymagania będzie miała niemałe:) POWODZENIA!🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że myślisz o przyszłości, ale nie tylko tym człowiek żyje... Skoro studiujesz to pewnie masz tam jakieś koleżanki, może w pracy też, bo nie wiem czy pracujesz... Rozejrzyj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tongus.........
pewnie znajdziesz ale już wyruchaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plan minimum
Nie studiuje, nie pracuje. Obecnie mam... wakacje. Do nowej szkoły pójdę dopiero od października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To korzystaj z uroków wakacji... Na każdego przychodzi inna pora, żeby się związać, ale 20 lat to już ze spokojem możesz się chyba rozglądać, nikt Ci miłości życia nie nakazuje szukać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtuuuuuuuuuuuuu
Go pewnie boli fakt, że takie cwaniaki, dranie, przystojniaki mają dziewczyny już wcześnie w szkole (liceum, gimnazjum) a on nigdy tak nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plan minimum
Między innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudenkaa23
Jak jakiś koleś będąc w gimnazjum albo liceum ma zakola albo co najgorsze łysieję..... porażka na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicirici
Idź na jakieś balety . Dużo tam chodzi samotnych dziewczyn . Może jakąś wyrwiesz . A starasz się w ogóle znaleźć dziewczynę czy tylko siedzisz i opłakujesz swój los ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicirici
Idź na jakieś balety . Dużo tam chodzi samotnych dziewczyn . Może jakąś wyrwiesz . A starasz się w ogóle znaleźć dziewczynę czy tylko siedzisz i opłakujesz swój los ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powiedzcie mi od czego to zależy?" Od mózgu. twój się zatrzymał na etapie strachu przed kobietami. Wykształcenie, pozycja, pieniądze i 30 lat niewiele zmienią. Mózg jak się boi, tak sie będzie bał. A 30-latki będą wymagać więcej niż 20-latki. Życie ucieknie, a kobiety będziesz znał z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobna babeczka
W sumie dobrze, że po 30-stce będzie szukał dziewczyny. Teraz dziewczyny wolą się wyszaleć przy przystojniakach, cwaniakach a walić smuty po kątach z jakimiś nieśmiałymi brzydalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobna babeczka
*a nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plan minimum
Założyłem sobie że będę więcej wychodził do miasta i zaczepiał laski na ulicy. Balety sobie raczej odpuszczę, bo mnie to bardzo stresuje, chyba że znajdzie się jakiś kompan, bo solo to raczej nie pójdę. Zresztą to kosztuje a ja nie mam swoich pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtujti
Dziewczyny zostaw fajnym cwaniakom i przystojniakom, niech się bawią a ty sobie odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plan minimum
Mam siebie spisać na straty? To będzie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plan minimum
To jest prawda z tym strachem bo kiedyś w 3 gimnazjum, czyli ponad 4 lata temu mogłem mieć dziewczynę, była mną zainteresowana i ona też mi się podobała ale ona wykazała zainteresowanie a ja nie wiedziałem jak na to odpowiedzieć. Koniec końców dała sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plan minimum
Teraz jest o tyle lepiej że złapałem jakieś podstawy uwodzenia ale to jest mało. Szkoła średnia skończona i nic z niej nie wyniosłem poza wiedzą. Żadnych kontaktów z kimkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łocholercia
Każdy pewny siebie może mieć dziewczynę, oj wierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafamaffa
myślę, że to jest w naszej karcie życia zapisane niektórzy nie będą mieć kobiety mimo tego, że jest się normalnym chłopakiem nie mieliśmy szczęścia w tym losowaniu, ale coś za coś ja mam szczęście w forsie, chociaż oddałbym całą za normalną dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×