Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiem.ze.nic.nie.wiem

Urlop za 1500 -All i hotel 5 gwiazdkowy

Polecane posty

Czy i wam zdarzyło się przejrzeć milion ofert biur podróży, szukać w różnych terminach, aż w końcu kupić coś, za "w miare" rozsądną cenę, żeby potem uslyszeć od znajomych, że i tak oni byli na lepszym urlopie, w lepszym miejscu, gdzie wszystko było za darmo, piękne plaże, cudowna obsługa, no conajmniej 5 gwizadek, a i cena ze 3 razy mniejsza niż wasza?? No to ja mam tak za kazdym razem! Nie ma szans,żeby znaleźć super wczasy za 1500 zł, z hotelem przy piaszczystej plaży (pomijam Egipt i Tunezje), darmowymi leżakami i barem, opcja all invclusive i 5 gwiazkowym hotelu!!! Po co ludzie tak ściemniają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlapsakielbasa
bo lubia sie czuc lepsi od innych ,w Tunezji i w Egipcie tez sie nie znajdzie za 1500zl 5gwiazdek i all...nie ma szans....ktos Ci glupot naopowiadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pomijasz Tunezję i Egipt to rzeczywiście ciężko znaleźć 5* do 1500zł. Chyba, że mówimy o Grecji, Maroku lub Cyprze. Tutaj można już było coś znaleźć do 1500zł w tym roku. Ofert szuka się już miesiąc przed planowanym wyjazdem i czeka na dobre last minute :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuskakawuska
po to zeby innych zdenerwowac , :-))))) chcoaz moze znajdziesz np Trcje ktora jest bardzo fajna w dobrej cenie i niekoniecznie musi byc 5 gwiazdek... Turcja jest super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×