Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia2121

hmmm prosze o pomoc.

Polecane posty

hmm powazna odpowiedzia jest to ze umre a ja ci powiem tak ja uwazam ze ty nigdy nie zmadrzejesz i tez odpowiadam ci powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem skończoną ignorantką, bo nawet w sytuacji kiedy bardzo bym się z ciąży cieszyła, to biorę tabletki regularnie, gdyż wiem, że sposób w jaki Ty je przyjmujesz może mocno zachwiać gospodarką hormonalną. Ulotkę przeczytałam 3 razy zanim zaczęłam je brać i sięgam po nią w każdym momencie, kiedy mam jakiekolwiek wątpliwości. A w razie potrzeby swoje obawy, wątpliwości itp. konsultuję z lekarzem. Ignorantem jest ktoś kto wyjeżdża za granicę nie mając zapewnionej możliwości udania się do lekarza. "Szlachetne zdrowie, Nikt się nie dowie, Jako smakujesz, Aż się zepsujesz." Pytanie za 100 punktów-kto jest autorem tej fraszki (to już ogromna podpowiedź). :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty uwazasz teraz ze zle zrobilam wyjezdzajac dziewczyno mam taka sytuacje i wyjechalam a kazdemy moze sie zdazyc mnie interesuje tylko to czy moze mnie sie cos stac a tak wgl jak bym byla w ciazy to bym nie plakala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi93123123
dobrze rozumiem, że to twoje pierwsze opakowanie? ( napisałaś, że bierzesz 3 tygodnie). 1. w którym tygodniu zapomniałaś o wzięciu dwóch tabletek? które to były z kolei? 2. stosunek był pełny? partner doszedł w tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak moj partner od kiedy biore tabletki zawsze we mnie dochodzi napewo bylo to w 1 2 i 3 tygodniu ale co do pierwszego to nie jestem pewna i co do dni to w tamtym tygodniu moze wtorek sroda ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko to czy moze mnie sie cos stac a tak wgl jak bym byla w ciazy to bym nie plakala. rozpierdolisz sobie gospodarkę hormonalną takim braniem z doskoku tabletek. Przyjmujesz HORMONY a nie witaminę C. rozumiesz, czy potrzebujesz jeszcze jakiś dodatkowch wyjaśnien:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi93123123
na twoim miejscu brałabym tabletki do końca opakowania, podczas 7-dniowej przerwy poczekała na okres, jeżeli się nie zjawi - 7 dnia zrób test. jeśli będzie negatywny - zacznij następne opakowanie normalnie. Na ulotce masz wszystko napisane, jak wygląda sytuacja, gdy zapomnisz tabletki w pierwszym tygodniu, jak wygląda, gdy zapomnisz w drugim, jak wygląda, gdy zapomnisz w trzecim. Po jakim czasie przyjęłaś zapomnianą tabletkę? Zrobiłaś to do 12 godzin? Jeśli tak - raczej nie masz się czym martwić, jeśli później, przy czym współzyłaś, jest możliwość zajścia w ciążę, przynajmniej na moje oko, ale ginekologiem nie jestem :( A jeszcze jedno, to twoje pierwsze opakowanie, zaczęłaś przyjmować tabletki w pierwszy dzień miesiączki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tabletki zaczelam przyjmowac w ierwszym dniu miesiaczki , opakowanie wzielam do konca, a co do tego czy po 12 godzinach to nie pamietam ale wydaje mi sie ze wzielam ta co powinnam tego dnia a jedna opuscilam albo wzielam ale nie chyba wzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia2121 no i popsuje sobie gospodarke i co wtedy? i wes sie wgl babo nie wypowiadaj. robisz mi dzien :D tzn. noc :D:D:D proszę o jeszcze 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi93123123
jeśli pierwszego dnia - czyli byłaś normalnie od początku w pełni zabezpieczona. Tabletka pominięta w drugim tygodniu nie jest powodem do obaw, jeśli następnego dnia odrazu się ja przyjęło, więc myślę, że nie masz się czym martwić. Czyli teraz jesteś podczas 7 dniowej przerwy i czekasz na krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi93123123
trochę się pogubiłam, sporo namieszałaś w tym miesiącu. Czekaj na krwawienie, jeśli go nie będzie 7 dnia koniecznie zrób test ciążowy, a na przyszłość ustaw sobie chociażby przypomnienie w telefonie, bo jak wspomniały dziewczyny - tabletki anty to nie zabawa, trzeba brać regularnie i konsekwentnie - tylko wtedy będą działać tak, jak powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdcdcds
a ulotki dziecko nie przeczytalo, ze jak sie nie wezmie 2 tabletek to nalezy zrobic przerwe od razu? albo wstrzymac sie od sexu przez tydzien bo nie ma zabezpieczenia przez jakis czas? teraz urodzisz jakie powykrzywiane dziecko. i dobrze ci tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi93123123
ej dziewczyny, po co tyle złośliwości i jadu? nigdy nie potrafiłam tego zrozumieć na tego typu forach. Po to jest, żeby PYTAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamtararam
Spokojnie... a) idz do ginekologa jesli sie tak martwisz b) jestem facetem ale wydaje mi sie ze zmiany hormonalne to cos normalnego wiec moze troche przesadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu wole zapytac po to te forum prawda? a do lekarza nie moge pojsc gdyz jestem za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaburzenia hormonalne to nie jest nic normalnego, między innymi dlatego wiele kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Gdzie tu jad? :classic_cool: To tylko ironia. 😴 Generalnie uważam, że to lepsza metoda niż głaskanie po główce ze słowami "nic się nie martw, wszystko będzie dobrze". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za granicą też są lekarze. 😴 Zadaj pytanie sama sobie-czy przeczytałaś chociaż raz ulotkę? Czy w momencie kiedy zorientowałaś się, że zapomniałaś tabletki/tabletek zajrzałaś do ulotki, żeby sprawdzić co powinnaś zrobić w tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie w momencie kiedy sie zorientowalam nie czytalam, ale wczesniej owszem i to nie raz al po prostu tak jakos wyszlo i juz sama nie wiedzialam . mam tylko nadzieje ze wszystko bedzie ok. martwi mnie tylo to czy cos mi sie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×