Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CandyMan07

O co jej chodzi!?

Polecane posty

Hej! Poznałem dziewczynę na imprezie. Wiadomo, trochę alko, pozniej taniec, całowanie się dość intensywne. Dała mi swój numer. Umówiliśmy się 2 dni pozniej na...randke, tak to mozna nazwac. Było miło, równiez całowanie, stwierdzila, ze b.dobrze caluje. Ale teraz zaczely sie dziwne akcje. Ja pisze, ona nie odp. Po kilku godzinach dzwonie do niej...milo sie rozmawia. Pisze jej esa na dobranoc, a ona znow nic. A i podczas rozmowy dala do zrozumienia, ze jesli bym chcial to zebym zadzwonil nastepnego dnia...Nie ogarniam tego nie odpisywania. Czy Wy dziewczyny robicie tak specjalnie, zeby zobaczyc czy facetowi zalezy?xD Musze przyznac, ze spodobala mi sie i ją...lubię, nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie była czyms zajęta
i miała wyciszony telefon. Jak człowiek sie skupia np. na pracy to niekoniecznie sprawdza co godzinę czy tam nie wpadł jakiś smsik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malasareneczka88
Nie badz natretny i nie wydzwaniaj ciagle i nie pisz,bo zobaczy ze Ci bardzo zalezy. Ja naprzyklad nie lubie takich facetow. Wole mniej dostepnych :p Poczekaj, niech ona sie odezwie. Mysle ze to specjalnie robi,zebys nie myslal,ze jej bardzo zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero się poznaliście
i nie wiedziała o której będziesz do niej pisał. To wcale nie musiała byc manipulacja z jej strony. A z tą niedostępnością lepiej nie przeginać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest dziwne bo...jesli facet pisze to pokazuje, ze jest zainteresowany i to jest niezbyt dobre, a jak nie będzie okazywać zainteresowania to tez jest zle;p nie ukrywam, ze chcialbym sie z Nia znowu spotkac i obawiam sie, ze jesli nie bede okazywac jej zainteresowania poprzez napisanie esa czy wykonanie telefonu to ona uzna, ze nie bardzo mi zalezy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopiero sie poznaliście
no i masz rację Candyman, a ci co doradzają osłabienie kontaktów itd., dążą do rozpadu cudzego związku, z bezinteresownej albo wywołanej osobistymi pobudkami zawiści. Uważaj na niezyczliwych doradców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×