Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sdsdaadsasd

Jestem tydzień po rozstaniu, po którym cierpiałam, a teraz się zakochałam...

Polecane posty

Gość sdsdaadsasd

Miesiąc przed poznaniem mojego byłego poznałam pewnego faceta. Poznalimy się na imprezie, na drugi dzieńznalazł mnie na portalu społecznościowym, od tego czasu dużo pisaliśmy, częściej lub rzadziej, zależy. Ale kontakt był cały czas. Zanim zeszłam się z moim (teraz) byłym, planowaliśmy spotkanie. Potem temat trochę sięurwał. Tydzień temu rozstałam się ze swoim facetem (od tej pory nie rozmawiamy). Potem, po rozmowie z tym poznanym wcześniej śnił mi się, pierwszy raz w życiu czułam te słynne motyle w brzuchu. Spotkaliśmy siękolejnego dnia (drugi raz w życiu) na imprezie u znajomych. Siedzieliśmy naprzeciwko siebie i co jakiśczas przeszywał mnie wzrokiem. Nigdy nie czułam tego, co w tamtej chwili. Miał piękny uśmiech. Chyba się zakochałam. Nie czułam tego do mojego byłego - miałam względem niego uczucia, ale wydaje mi się, że ominęła mnie ta faza fascynacji nim (ja go podobno bardzo kręciłam), i od razu nastąpiła faza przyzwyczajenia. Wydawało mi się, że go kocham. Nie wiem czy tak było. W każdym razie bardzo cierpiałam po tym rozstaniu. Czy ktoś z Was był kiedyś w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×