Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yhhhhh

ALE mnie dzisiaj wszystko wnerwia az rodzina przed kompem mnie posadzila :o

Polecane posty

Gość yhhhhh

Wszystko mnie dzisiaj wnerwia,sycze, i tryskam jadem, a na dodatek córka jeszcze kwiata wywalila z mokrym piachem:oo,a tyle prosilam aby uwazala!!Rodzina juz dzisiaj miala mnie podziuurki w nosie i,przyniosla laptopa pod oczy i kazala juz wiecej sie nie odzywac Bywam paskudna i teraz mam wyrzytu sumienia jaka jędzowata do nich bylam do rana.Oni poszli na spacer a mnie nie wzieli tylko zostawili w domu .Ohh i mam za swoje.Jakie to mam szczescie ze mam tak lagodnego i cierpliwego męża bo inny to chyba mi mnie trzasnąl za chimery :o Jak sobie radzicie gdy macie podly nastroj???przepraszacie gdy przesadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepros napewno
przepros i obiecaj ze nie bedziesz juz taka niemila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhhhh
Potwór mysle ze nie jeden by stracil cierpliwosc i to zrobil A co wstyd sie przyznac nawet corka powiedziala ze na miejscu ojca to mi zdrowy wpierdziel spuscila i niech sie ciesze ze ojciec tak nie jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak powiesz że masz okres to zostanie wszystko wybaczone3 :D A tak na serio to najważniejsze że wiesz że byłaś "zołzą" ;) Daj po buziaku domownikom i będzie zgoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhhhh
mowilam ze mam pms , stąd te rozdraznienie,a corka odburknela ze jej cycki rosną ,i sutki ją palą, i nie wariuje tak jak ja jak byk na coridzie :p Napewno ich udobrucham jak przyjdą,juz mi znacznie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak samo ! Jestem impulsywna, nerwowa, a mój , jeszcze przyszły mąż zawsze wszystko znosi, czasem tylko wybucha na chwilę. I potem, tak jak Ty Autorko, mam wyrzuty sumienia. Co mi pomaga ? Mocne postawienie, że zmienię się. Ale nie od razu, nie mogę nagle zmienić się o 180 stopni. Powoli, spróbuj czasami przystopować. Pomyśleć, czy chciałabyś , żeby ktoś tak do ciebie mówił ? Tak cię traktował ? Liczenie nie do 10 mi nie pomaga. Może tobie ? Zniszczenie czegoś - kiedyś rozbiłam jajko surowe na dworze i naprawdę było lepiej. Można potargać gazetę.. Pójdź do łazienki, stań przed lutrem i zapytaj się: czy tobie będzie po tym wszystkim dobrze ? Nie wiem - tak ja zmieniam się i walczę ze sobą i widzę efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsza jest świadomość tej swojej wady. Ja też powiedziałam moim bliskim, że widzę, że jestem nerwowa i przesadzam. I, że jeśli zaczynam się tak zachowywać, żeby mi o tym mówili. Nawet jeśli będę się wtedy wkurwiać, to po mału zacznie to do mnie docierać. I tak dzisiaj potrafię przeprosić po 15 minutach, a nie po połowie dnia... Porozmawiaj z nami, jeśli naprawdę jesteś świadoma swojej wady i chciałabyś coś z tym zrobić. A da się, gwarantuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjedz do mnie i pomóż mi sie spakować. Nie musisz nic robić tylko mnie psychicznie zmotywuj bo siedze pośród wielkiego stosu ubrań rożnych rozmiarów i nie wiem co mam z tym zrobić. Pogubiłam się i potrzebuje pomocy! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhhhh
a gdzies wyruszasz wiosenna ze sie pakujesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł noł
a gdzie sie wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhhhh
mannoza dziekuje za rady.Pewniez e nie chcualabym aby ktos do mnie sie tak zachowywal jak ja nieraz potrafie, i wiem ze jest to bardzo brzydkie z mojej strony ze sobie przywlaszcam prawo a innym nie, jednak zdaje sobie sprawe ze prawa nikt takiego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wakacje a wczesniej do szpitala z mlodą a reszta stada do dziadków i musze spakowac calą rodzine na miesiąc czyli zabrac wszystko z domu. Nie ogarniam tego, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhhhh
a co malej jest ze szpital wskazany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będą jej robić jakieś badania. Za 5 dni nas wypuszczą. Ostatnio często tam bywamy robią tony badan (wszystkie wychodzą dobrze huraaa!!!) i wracamy do domu. Teraz chcą nas dłużej potrzymać bo powymyślali coś nowego i potrzebują więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhhhh
Ignaa ,stare i znane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhhhhh
wiosenna a co mala jest alergikiem???bedziesz z nią przez te dni w szpitalu czy sama zostanie?mojego meza corka zawsze sama bywala w szpitalu gdy zostalala na wiecej dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę z nią muszę wszystkiego się wywiedzieć. Jest alergikiem ale my w poradni immunologicznej jesteśmy i z tej poradni ją tak badają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffddssaas
autorko kazdy miewa gorsze dni ale warto nad tym pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, ile razy ja mialam takie momenty, kiedy ogarniala mnie totalna niemoc, szczegolnie jak bylo masakrycznie duzo roboty. A juz najgorsze co moglo byc toi jak się to jeszcze w czasie z pmsem zbieglo. Chociaz fakt, ze ostatnio przeszly mi pmsy, robilam sobie kuracje kapsulkami z wiesiolkiem:)) W kazdym razie zyczę powodzenia i uszy do góry!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadsksdnd
a może to nie pms ale menopausa się zbliża? Podobno przy menopausie (czasem kobiety dostają w młodszym wieku) dostają właśnie takich nienormalnych humorów ....no bo jak inaczej coś takiego wytłumaczyć? Jak to nie menopausa to może jakieś tabletki uspokoajające by się przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×