Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cipkaaa

POMOCY!!!! Mój chłopak chyba mnie nie kocha...

Polecane posty

Cześć wszystkim :) jestem z moim chłopakiem już 3 lata. Na początku naszego chodzenia był bardzo troskliwy dla mnie,miły i wogóle interesował się zawsze co robie itp. Od pewnego czasu widze że zachowuje się inaczej wobec mnie już nie jest taki miły jak był na początku. Czuje już że mnie przestał kochać albo ma inną. To jest właśnie mój problem. Zostawia mnie właśnie też często gęsto samą w domu i jedzie do kolegów pije a jak dzwonie do niego to wyłącza telefon. Prosze pomóżcie doradcie coś bo ja mam mętlik w głowie i myśle czy nie lepiej by było rozejść sie? Może to coś ze mną jest nie tak ,może się już nie podobam. Piszcie proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno mi powiedzieć od kiedy . Kiedy minęła 2 rocznica. Nic go prawie nie obchodzi.. Kiedyś pił 4 dni dzień i noc i sie wcale nie odzywal. Teraz tez go nie ma i jest u kolegi i pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .,.,mastes,.,.
PEWNIE MU MALO DUPY DAJESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja się chce kochać to on nie chce. On nie jest takim typem chłopaka który by się chciał cały czas ruchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Koperek.......
daj mi nr do niego chetnie sie z nim porucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
on jest z Tobą tylko dla seksu teraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego niby dla seksu? Myślę że 3 lata to coś dla niego znaczą sory 3 lata i 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
co maja znaczyc ze woli kolege od Ciebie i nie liczy sie z Twoim zdaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
nie znam sytuacji ale z pijakiem dlugo nie pociagniesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźcie mi coś doradcie. Ja sobie już nie daje rady. Może mieć jakąś na boku? On mi powtarza że dla niego zdrada to najgorsza rzecz i powiedział mi że jak bym go zdradziła to by mnie zabił. Ale jak on jeździł z kolegami na dyskoteki i mne sama zostawiał to dobrze bylo? On ma 22 lata rocznikowo ja 17 skonczone. Moze mu cos brakowac w zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
podobno ludzie zmieniaja sie p oslubie a Twój juz sie zmienil po 3 latach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
czy jemu czegos brakuje czy Tobie ? sama odpowiedzialas na pytanie zakladajac temat Ty czujesz ze on Cię nie kocha....................................... Chcesz sie z nim meczyc cale zycie - podoba Ci sie takie zycie jak teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. On nie jest pijakiem. . . . Jak by nim byl to by dzien w dzien pil a tak nie jest. Ja wiem ze chlopaki lubia sie porzadnie napic ale ja jestem na to uczulona i nienawidze jak on pije. . . . Nie wiem juz co mam robic. Podejrzewam ze on mnie od poczatku naszego zwiazku nie kochal. . . . Jemu wszystko wolno robic wszedzie chodzic a ja nie moge tego tamtego itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa slonia na bloniach
dziecko...wez go zostaw i znajdz normalnego faceta. to po pierwsze. po drugie - czego wymagasz od faceta , ktory jest dla ciebie wszystkim od 14 roku zycia? wie,że jestes jego, na co ma sie wysilac? pozwalasz mu na pijanstwo i łazenie na dyskoteki . dzwonisz a on wylaca telefon? czyli co? ma cie w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
no zrobil Cię jak swoją własność i Ci nie ufa a jak Ci nie ufa to Cię ogranicza........ podoba Ci sie takie życie ? chcesz tak zyc do smierci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupa slonia na bloniach
aha - alkoholikiem nie jest sie tylko wtedy, kiedy pije sie codziennie. wystarczy pic nawet niewiele , ale regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
wiesz nie mysl o tym ze sobie innego nie znajdziesz bo bycie z byle kim jest wieksza meczarnia niz bycie samemu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bedzie mi latwo z nim zerwac. Bo go zajebiscie kocham i jestem do niego mocno przywiazana. Wiele nas laczy chyba jak kazda pare. Z nim przezylam swoj pierwszy raz. Ja zrzucam na siebie wine poniewaz czuje sie dla niego malo atrakcyjna. I w lozku i ogolnie w zyciu. Doradzi mi ktos normalnie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
powinnas sie cieszyc ze sie ujawnil przed slubem jaki jest niz po 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
nie traktuj siebie jako kogos gorszego od innych bo jestes wartosciowa osoba 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
jestes mlodziutka wiec cale zycie przed Toba :classic_cool: sama musisz zdecydowac czy chcesz tak zyc..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie o to chodzi ze jest dla mnie calym moim swiatem. Myslalam ze ja dla niego tez. Juz nie wiem co mam myslec o tym,naprawde. Za kazdym razem powtarzal mi ze mnie kocha ale od jakis 2 miesiecy juz nie mowi mi ze mnie kocha. Robil mi awantury ze go nie kocham ze go zdradzam itp. To nie jest normalne i nie chce tak zyc. Chcialabym mu wbic do glowy ze to ja jestem najwazniejsza w jego zyciu ale sie chyba nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
Nie ufa Ci to bardzo przykre :O Wiesz oskarzanie kogos o zdrade swiadczy o braku zaufania a jak nie ma zaufania do siebie to długo wasz zwiazek nie pociagnie...... A moze on Cie zdradza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
a moze mu sie juz znudzilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze jestem mloda. Ale po tym co wam napisalam moze tak byc ze ma jakas inna? Nie koniecznie to musi byc do ruchania ale tak ogolnie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
moze stwierdzil ze ma Cie na wlasnosc i sie juz o Ciebie nie musi starac i Cie ustawia jak chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie pytalam milion razy,probowalam rozmawiac na ten temat. Za kazdym razem powtarzal ze mu sie nie znudzilam i ze mnie kocha. To wkoncu co mu jest? Ja go nie czaje. . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
wiesz pomysl nad przyszloscia ;-) jesli rzeczywiscie Cie juz nie kocha to glupio byloby byc z kims bez wzajemnosci bo taka osoba wyssysa z Ciebie soki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
tyle z nim jestes i nie wiesz czy mowi prawde ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×