Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cipkaaa

POMOCY!!!! Mój chłopak chyba mnie nie kocha...

Polecane posty

Gość goingdownforher
nauczylas no tak - ale wciaz nie wiesz wszystkiego 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
z reszta ktory facet nie chcialby byc na miejscu Twojego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
Dam Ci najlepsza z mozliwych rad : Jesli chcesz byc z nim dalej to spraw tak abys Ty czula sie dobrze w tym zwiazku bo jak tego nie da sie zrobic to dlugo nie pociagniesz......... uwierz mi ze im starsza bedziesz tym swiatopoglad Ci sie troche zmieni.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
a skad wiesz ze chcialabys mnie jako chlopaka ? i skad wiesz jaki ja jestem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak chce z nim byc i to bardzo. Ale przerasta mnie to ze jak sie napije to robi mi awantury i boje śie tego jak dzis wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
boisz sie go a to czemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffffffdf
jak jesteś naprawdę dorosła to go rzucisz normalna kobieta nie pozwoli sobie na takie traktowanie, ale ty tego nie zrobisz bo jesteś jeszcze dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
chyba Cię nie bije ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy kto wypije jest z deka agresywny. Jest 3 razy wiekszy odemnie chodzi mi o to ze jest taki umiesniony jest silniejszy itp. Poprostu jak on wypije to wali mu na leb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bić to nie bije ale kiedyś sie szarpalismy bo go do tego stopnia wkurwilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
...no ja tobym z nim szans nie mial :D skoro nie bije to dobrze, a klotnie wszedzie sa......... chcesz jeszcze jakiejs rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
i jeszcze jedno nie kazdy jest agresywny jak wypije 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie już nie. Czekam aż wróci ale po co. Idę spać . Lepiej mi to zrobi. Dzięki wam za wszystko. Za te rady itp. Jutro sie odezwe jakby cos.. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffffffdf
dokladnie moj ojciec ma stresujaca prace jest zajebiscie silny na reke i lagodny jak baranek po alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goingdownforher
nmzc 🖐️ pamietaj o tym ze masz wplyw na swoje zycie 🖐️ i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi co? Wczoraj wrucił najebany w 3 dupy na dodatek po 1 w nocy... :( to moje życie i ten związek nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam jeszcze
Elfic. zlituj sie, po pierwsze nie kazdy kto wypije jest agresywny, po drugie i co chcesz sobie ukladac zycie z agresywnym pijakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu widzę kilka problemów: 1 - Twój facet ma problemy z alkoholem. Alkoholicy nie piją codziennie, wpadają w ciągi, albo piją na umór raz, a potem kilka dni, a nawet tygodni nic. To co napisałaś, że pił 4 dni to był właśnie ciąg. Twój facet jest alkoholikiem, przykro mi. 2 - tak, ma inną. Inna ma na imię wódka i z nią nie wygrasz. 3 - jesteś młoda, jakkolwiek Cię życie nie doświadczyło, nadal masz tylko 17 lat i jest bardzo wątpliwe ułożenie sobie życia z facetem w takim wieku. 4 - poprzez swoją sytuację uzależniłaś się od niego mieszkaniowo i finansowo. Myślę, że dlatego trudno Ci odejść. 5 - czego Wy, kobiety, wymagacie od takich młokosów? Że zaczną z Wami życie za smarkacza i zostaną wierni i wspaniali do końca życia? A kiedy mają się wyszumieć? Bardzo rzadko facet przed 30 dojrzewa do stałego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem że jest alkoholikiem. Domyślałam się.. Ale on się wypierał. Pytałam jak wrucił dlaczego mi to robi dlaczego pije on powiedzial ze pije bo lubi. Chyba najwyzszy czas się spakować i uciec od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkoholik nigdy się nie przyzna do tego, że jest alkoholikiem, kiedy go o to spytasz. Zawsze powie, że pije bo lubi i w każdej chwili może przestać, ale... nie widzi powodu dla którego miałby. Pracowałam z takimi ludźmi, słyszałam to setki razy. Przykre, ale prawdziwe. nie marnuj sobie dłużej życia, bo całe jest jeszcze przed Tobą i na ustatkowanie się u boku tego jedynego masz jeszcze dużo czasu. Powodzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam jeszcze
Naprawde masz dopiero 17 lat? Bierz swoje rzeczy i uciekaj poki jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio też myślałam nad tym czy mnie zdradza. Może ma jakąś inną (nie chodzi tu o wódkę). Znacie może jakieś oznaki zdrady. ? Czy coś? Jak wyjeżdzał do pracy do Holandii to kupił sobie takie tabletki na wzrost masy i wogóle zaczą bardziej dbać o siebie itp. Czy to coś znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli Cię zdradza, podejrzewam, że nie jest to jakaś konkretna kobieta, z którą chce się związać, ale raczej pojedyncze pijackie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale badziew... Czyli co masz na myśli? Że jak pije to sie rucha jaka tam jest? O nie... A ja go potem dotykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×