Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość HENIA!aaa

tablet -jaki wybrac czym sie kierowac?

Polecane posty

Gość Doriana7
Ogólnie jeśli chodzi o tablety to po pierwsze kierujcie się systemem w typ przypadku Win8 jest zdecydowanie koniecznością, bo wtedy macie tablet o funkcjonalności komputera. Po drugie procesor są już w bardzo dobrych cenach tablety z procesorami 4 rdzeniowymi. W tej chwili bardzo ciekawa opcja to Ferguson S8 tablet ma wyjść na dniach i kosztować coś w granicach 560 zł - więc z tymi parametrami jakie ma bardzo dobry sprzęt, niektóre tablety za 1000 zł nie mają takich osiągów jak On. Do tego jak można przeczytać na stronie producenta - http://www.ferguson-digital.eu/pl/tablety/478-ferguson-s8.html - klawiatura z touchpadem w zestawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zdecydujesz się już na kupno tabletu to pomyśl również o akcesoriach do niego fajnie jest za wczasu kupić sobie jakąć osłonkę czy folię na ekran, ostatnio moj mi spadł i trochę się porysował dlatego teraz ostrzegam wszystkich. Możesz sobie przejrzeć również ofertę http://www.satland.pl/ssi/w,PAGE-MENU_GORNE-Start.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim należy się kierować wytrzymałością, pojemnością, oprogramowaniem, grafiką.. Ja swój dobry tablet kupiłam na allinside.pl za niską cenę, a bardzo dobry sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam produkty tej firmy; ESC.PL można bardzo tanio kupić laptopy, komputery i inne elektryczne urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też istotną kwestią jest dźwięk - a wiadomo w takich tabletach głośniczki są tak mizerne, że dźwięk jest nieczysty. Chodzi o słuchanie muzyki , filmów, itp. Mam tablet i wiem co piszę. Kupiłem sobie głośniki Bluetooth Ferguson Vibro i jestem mega zadowolony. Teraz mój tablet w połączeniu z tymi głośniczkami dają efekt jak niezłe kino domowe. A głośniki są małe, kieszonkowe, a efekt dźwiękowy piorunujący !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zainwestować w sprzęt wysokiej jakości, który nie padnie po kilku miesiącach, mogę polecić tablet NVIDIA SHIELD K1, w okolicach 800-900zł można go kupić, kupowałem dla syna ten model na raty przez internet z platformy ratalnej i chłopak jest zadowolony ze sprzętu, mogę polecić takie rozwiązanie bo np, na raty z platformy ratalnej nie płaci się zbyt wiele, kilkadziesiąt złoty w miesiącu nie obciąży budżetu a lepiej płacić tyle przez kilka miesięcy niż wydać pół pensji od razu na jedno urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kresto
na avans.pl mają spoko te tablety i to w dobrych cenach, przedziały są już od 200 zł za dobry tablet na przykład mantowski. Ja posiadam prestigio sprawdza się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturrro26
Mam Prestigio, ale posiadam również drugi tablet Lenovo i jest moim zdaniem lepszy, wiadomo, droższy ale jak poprzez i-raty się kupuje to koszty wychodzą przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia555
Mi ekran pierwszego tabletu jaki miałam zbił się po dwóch miesiącach. Teraz mam Asusa (a dokładnie ten model http://maximgroup.pl/glowna/12-asus-google-nexus-7.html) i ma on wzmocnione szkło, dlatego też nie boję się z nim podróżować. Poza tym jest idealny na podróże, bo bateria trzyma wystarczająco długo, można na nim czytać, grać i komfortowo przeglądać Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem bardzo ważnym aspektem jest żywotność baterii. Ja bym się tym kierowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irene77
Podaruj sobie tablet i pomyśl o phablecie, np. 6 cali. iPhone 6/6s Plus się do tego nada idealnie. Znajdziesz również tańsze powystawowe u APR'ów Apple, np. tu http://www.cortland.pl/apple-iphone.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platan
Jeśli chodzi o czytanie książek to akurat wybrałbym ebooka, zdcydowanie większy komfort przy czytaniu, a jeśli chodzi o tablet to celuj w lenovo, w moich sprzętach ten producent się sprawdza, tym bardziej że w sferisie ostatnio widziałem jakąś promocję na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnest1177
Przede wszystkim kieruj się opinią innych użytkowników danego sprzętu no i też marką. Jak dla mnie numerem jeden jest apple i to pod każdym względem. Jeszcze nie było tak żebym się zawiodła na ich sprzęcie. Dla Was polecamhttp://ispot.pl/ipad-ipad-mini-retina Jak dla mnie najlepszy sprzęt tego rodzaju . Niezawodny w każdej sytuacji i niezwykle szybki tablet a to przecież bardzo ważne dla użytkownika takiego sprzętu. A co Wy o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rabarbarkaa0
W sumie nie bardzo znam się na tabletach, ale kiedy wybierałam swojego odezwałam się do Redicreo. Pomogli mi wybrać najlepszy sprzęt w cenie którą mogłam przeznaczyć na tableta. Wiem też, że mają serwis komputerowy i naprawiają sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałczyńskiMorek
Jestem z tabletem z apple. Ipady mają coś takiego nowoczesnego w sobie i choć trochę kosztują, to nie zamieniłbym go na żadnego innego. Serwis mam pod nosem w http://serwis-iphone.pl/serwis-ipad-warszawa/ i doskonale mi się używa taki tablet. Raz kupić a porządnie, na kilka lat spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też skłaniałabym się ku produktom firmy Apple. Mam iPada i jestem bardzo zadowolona z użytkowania. Jeśli chodzi o sprawdzony serwis Apple to ze swojej strony polecam http://www.applesupport.pl/. Zajmują się kompleksowymi naprawami od sprzętu do oprogramowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupić nowy tablet bo są tanie na avans.pl niż bawić się w wymianę baterii. I nie kupuj kota w worku, bo mogą to być źle wydane pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara_mara
ja mam Apple. najtanszy nie jest ale swietny ;)z tym, ze ja mialam ulatwione zadanie, bo dostalam 750 zł w media expert na zakupy :P (za jakas ankiete). wiec automatycznie koszt mi sie obnizyl, tak to nie wiem czy bym sie zdecydowala.... no ale zawsze mozna tez brac na raty. nie wyobrazam sobie miec innego tableta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TajskaBokserka
dagmara_mara - a w media expert mozna na raty bez jakiegos wiekszego rozkminiania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@dagmara_mara a czy wiesz czy taka ankieta jeszcze jest? Bo niw mogłam znaleźć info na stronce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim wydajnością bo to w tablecie jest najważniejsze. Pamięć miał w miare spoko ale to zawsze karte można dokupić i oczywiście moduł 3g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannesska
Kupiłam ostatnio niezły tablet w Otosklep24. Ceny w ofercie mają różne, także jest w czym przebierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorilla24
Wiesz co, sprawdz sobie najlepiej tablety na bestcena.pl nawet iPady mozna tam tanio dostac, a wierz mi, ze bedziesz zadowolona jak zaczniesz korzystac z iOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×