Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaadddwqsfe43fc

NOWA FALA LODZ

Polecane posty

Gość vytiyg
nowa fala na widzewie fryzjerka p.Gosia rewelacja .....spokojna taktowana fach w reku....wychodze ZAWSZE zadowolona!!! bardzo dobrze ścina włosy a naprawde moje wlosy to trudny przypadek. kosmetyczka a raczej pseudo kosmetyczka Marta PORAŻKA!!! ktos kto nie potrafi zrobic henny ,strach isc na cos bardziej ingerujacego w skóre...zero dojrzalosci umiejetnosci zachowania sie bo o umiejetnosciach w tym przypadku nie mozna mowic.....UWAZAJCIE!!! NAWET GDYBY MIELI MI DOPLACIC W ZYCIU DO KOSMETYCZKI NOWA FALA WIDZEW....brwi beda mi odrastac conajmniej mc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofikaa
Byłam dzisiaj w "nowej fali". Mam 61 lat. I po raz pierwszy w życiu, w domu, przejrzawszy się w swoim własnym lustrze ---nie ---jestem rozczarowana wizytą u fryzjera. Profesjonalizm, cudowna, nie wymuszona atmosfera,porada i poczucie bezpieczeństwa. I ręka artysty na własnej głowie! Przychodźcie, póki jeszcze nie ma jakichś kwartalnych kolejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwiedziłam nowa fale na widzewie w ostatnim tygodniu, z oferty z groupona. byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, fryzjerka wygadana, fachowa obsługa, a że moja zmiana byla dosc radykalna ( obciecie z dlugosci "do polowy plecow" do ramion) to sie balam, ale nie bylo czego. Wyszłam zachwycona, z szalowym bobem i na bank tam wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niko1986
Jestem urzeczona!!! O salonie dowiedziałam się od koleżanki, która jest ich stałą klientką. Umówiłam się na wizytę, pragnęłam silnej i zdecydowanej przemiany. Poprosiłam o dość odważną fryzurę oraz farbowanie. Zrobiono mi genialnie przejścia kolorystyczne w odcieniach bordo! Przyznam, że kiedy usiadłam na fotelu, odwaga mnie opuściła. Na szczęście obsługująca pani Aneta uspokoiła mnie i utwierdziła w mej decyzji. Ale urzekł mnie też klimat. Czulam sie jak na spotkaniu z przyjaciółmi. Dużo śmiechu i rozmów.Widać, że lubi i szanują ludzi. Miły pan co chwilę pytał czy podać mi coś do picia. Wlączono mi nawet moją ukochaną muzyke. Wyglądam wspaniale, jestem szczęśliwa. Wrócę do Was napewno i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony salon fryzjerski - zawsze tam wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×