Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kropelka03

Poród w Madurowiczu -wynajęcie położnej

Polecane posty

Dziewczyny, mam jeszcze czas do połowy lipca. Prawdopodobnie będę rodzić w Madurowiczu. Chciałabym się zapytać czy znacie tam jakieś godne polecenia położne? Jaki jest koszt takiej przyjemności i czy oni w ogóle praktykują? Jeśli nie praktykują to czy macie (ostatnio) doświadczenia w tym jak cały poród przebiega? Wiem, że nie ma problemu z zzo co bardzo na plus dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kropelko, pozwolisz, że podepnę się pod Twój topik. Też mam zamiar tam rodzic. Koleżanka tam rodziła, zachwala sobie, ale położnej nie wynajmowała i nic o tym nie wie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosze. A może napiszesz coś więcej o doznaniach kumpeli? Albo ona sama? Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na wrzesień, więc jeszcze sporo czasu. Dowiedziałam się o tym znieczuleniu, że nie ma problemów. I na razie tak ogólnie. Może uda mi się czegoś więcej dowiedzieć, to się podzielę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będę czekała na info :-) przede wszystkim jakbyś mogła się od niej dowiedzieć jakie są położne, czy pomagają, masują szyjkę, zaglądają często? I jak tam z opieką nad maluchem. Czy jak jest potrzeba to sie nim zajmą czy robią łaske? Ach, no i standardowo: co ze sobą zabrać ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×