Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i będę Cię Kochał ...

Dzień dobry moje Kochanie

Polecane posty

Gość Astronomka senna
po co czekac tak długo... na niebie ciagle sie coś dzieje a w naszej szerokosci geogr.dobrze bedzie widac leonidy albo geminidy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurra naj
a u nas nad morzem czyste niebo.o dziwo zagrajcie mi cos na dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
widziałem :) o życzenia niestety nie pomyślałem :/ i też poczekam na jakąś muzykę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurra naj
ja mam dzis podly nastroj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
ja proszę o aksamitnie , na dobry sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurra naj
ale lirycznie.... Intymny wiersz Warto, warto żyć, Wtedy pachniałaś bzami, Dziś znów kupiłem flakonik, Roztarłem kroplę na dłoni I przeszłość wieje nad nami Bzami. Warto, warto żyć. Mgławo jest za oknami, Zaraz listonosz zadzwoni, Ustami przypadam do dłoni, Całuję cień twojej woni... Przyjdziesz będziemy sami, Jedyni i zakochani, Chłonąc z czułością perfumy W miłym uśmiechu intymnej zadumy: \"To my? Ja i ty?\" Wiesz? Wzdycham...I przez łzy Powtarzam: warto, warto żyć... Julian Tuwim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
co się stało Laurro naj że taki podły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurra naj
Chciałabym patrzeć w takie oczy Ciepłe, głębokie i mądre Co gdy je blaskiem coś zamroczy? One jak zwykle są rozsądne. W takie, które nie kłamią nigdy, Są szczere i nie oszukują, Nie mogą zrobić żadnej krzywdy I nigdy planów złych nie knują. Koniecznie we mnie zakochane Bym mogła ufać im do woli, Oszustwem żadnym nie targane Bo wiedzą już... jak serce boli Wyczują wszystko - zanim powiem Domyślą się, gdy ja w pół słowa, Zacznę... i nie dopowiem, Powiedzą - niepotrzebna mowa. W takie bym chciała patrzeć oczy, Takie bym chciała mieć na własność. Przez całe życie, w dzień i w nocy, A potem razem z nimi zasnąć. Szczęśliwa byłabym w tej chwili Starczyłoby mi za pół świata, Żeby nas tylko nie zbudzili... Bo cóż to byłaby za strata! /Alicja Wysocka \"Chciałabym...\"/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurra naj
moj temat tu to wiersze ,ale co tam moze i Wam sie spodobaja:) Jednym szeptem, jednym gestem Jednym drgnieniem powiek zmieniasz Zawstydzenie kiedy jesteś W zamyślenie gdy Cię nie ma Mam tyle słów, jest ich siła Życzeń i pragnień jak w kolędzie Gdzie się podziały kiedy byłaś Czy się odnajdą gdy znów będziesz Mirosław Czyżykiewicz [zgłoś do usunięcia] Najpiekniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura naj...
Kocham poezje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
Spokojnej :) to zagraj coś jeszcze i będę.. jak już możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×