Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i będę Cię Kochał ...

Dzień dobry moje Kochanie

Polecane posty

Gość i będę cię kochała....
przepraszam was ale znowu stopki mi się czepiają i nic nie mogę wkleić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę cię kochała....
Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć Tęskność zawrotna przybliża nas Zbiegną się wreszcie tory sieroce naszych dwu planet Cudnie spokrewnią się ciała nam Jest już za późno! Nie jest za późno! Jest już za późno! Nie jest za późno! Jeszcze zdążymy tanio wynająć małą mansardę Z oknem na rzekę lub też na park Z łożem szerokim, piecem wysokim, ściennym zegarem; Schodzić będziemy codziennie w świat Jest już za późno! Nie jest za późno! Jest już za późno! Nie jest za późno! Jeszcze zdążymy naszą miłością siebie zachwycić Siebie zachwycić i wszystko w krąg Wojna to będzie straszna, bo czas nas będzie chciał zniszczyć, Lecz nam się uda zachwycić go. Jest już za późno! Nie jest za późno! Jest już za późno! Nie jest za późno! Edward Stachura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę cię kochała....
spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry dzien dobry
spij dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Toba mam sen :)
Daleko gdzieś i blisko tak, ukrywa się muzyka ta Na co dzień zapomniana trwa, w sercu gdzieś tam na dnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Toba mam sen :)
Czasami mi brakuje tchu i sen się staje cieniem snu Przez palce cicho dzień po dniu cieknie czas tak jak łza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Toba mam sen :)
muzyka Twoje imie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymyśliłam Cię nocą przy blasku świec Nauczyłam się Ciebie po prostu chcieć Wystarczyła mi chwila niewielka Byś imię miał, byś po prostu się stał Wymyśliłam Cię z cienia nim nastał świt Powierzyłam się niemal aż po sam wstyd Nie wahałam się ani minuty Byś imię miał, byś nareszcie się stał Dobrze wiem, co oznacza samotność osobna noc, osobny dzień... Gdy samotność dokuczy zbyt mocno Niech dzieje się co chce, co chce Wymyśliłam Cię w gniewie na parę chwil Nauczyłam się Ciebie - no cóż, to styl Nie wierzyłam w to ani przez moment Byś imię miał, byś naprawdę się stał Pomyliłam się - tak przecież bywa też Wymyśliłam Cię, więc zostań - jeśli chcesz Wystarczyła mi chwila niedługa Byś imię miał, byś na zawsze je miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojenuska
bożż kopijuą z neta i wklejaja wierszyki 100 x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Toba mam sen :)
Zabierz mnie na spacer po niebie Pokaż mi gwiazdy spadające Bo gdy będę blisko Ciebie Będzie spadać ich tysiące Pokaż mi duży wóz i zorzę Pokaż jak wygląda z góry morze Pokaż mi wszystkie doliny i góry Pokaż mi mgłę i piękne chmury Zabierz mnie na spacer po niebie Pokaż dziś pełnię księżyca Bo gdy jestem blisko Ciebie ... Ten romantyzm mnie zachwyca Pokaż mi też słońce Takie jasne i gorące ... Które w sercu skrywam Ile kosztuje jego spełnienie Gdy film nagle się urywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
Dobry wieczór :) witaj i będę ... :) witaj z Tobą mam ... :) los bywa przewrotny , więc może jednak ... kiedyś :) ładnie gracie , posłucham sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i będę Cię Kochał ...
jaki leń , dopiero wróciłem - daj odsapnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×