Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pisareczkówna

ile za pisanie artykułów

Polecane posty

Gość pisareczkówna

znalazłam ogłoszenie w sieci dotyczące oferty pracy polegającej na pisaniu i umieszczaniu artykulów pozycjonujacych. pracodawca wymaga, aby podac swoje oczekiwania płacowe za kazde dzieło i nie mam pojecia ile oczekiwac, ile takie prace kosztują? czy ich cena zalezy od ilosci słów? a jesli tak, to ile mozna sobie zyczyć za słowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32523523
Średnio dostajesz 2,30 zł za 200 słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihuieyhie
artykulow pozycjonujacych? chodzi o pozycjonowanie stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisareczkówna
tak, pozycjonowanie. pisanie, ale też dodawanie ich na odpowiedniej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz sobie na różne
potrale i giełdy dla freelancerów, tam są oferty nawet 1zł/1000 zzs, więc murzynów do tej roboty nie brakuje. Zależy też czy mają to być zwyczajne precelki czy też artykuły na zaplecze...Pisałaś już kiedyś takie coś/??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piszę takie teksty
Ja akurat piszę przy stawce 3 zł/1000 znaków ze spacjami, ale pół roku zajęło mi znalezienie agencji interaktywnej, która płaci takie pieniądze. Jak zaczynałam i zbierałam referencje od firm to brałam zlecenia nawet 1,20 zl za 1000 znaków. Teraz spokojnie wyrabiam dniówkę 30 artykułów i jakoś leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piszę takie teksty
aaa i oczywiście są to zwykłe teksty pod presell pages, więc szału nie ma. Przy tekstach dedykowanych na strony internetowe zwykle jest to 8-10 zł/1000 zn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisareczkówna
dziekuję za informacje. to mają być zwykłe precle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka poczwarka
jak się wkręcić do takiej roboty? jestem po studiach filologicznych (obca) więc wydaje mi się że predyspozycje mam ale zupełnie jestm zielona w temacie copywritingu ale chciałabym spróbować...ale z tego co widzę konkurencja jest duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkljk
ja też bym chciala... jak znalezc taka firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piszę takie teksty
Na początku warto zacząć od pojedynczych zlecen, które pozwolą poznać specyfikę tej pracy, która wcale nie jest taka łatwa i przystępna. W necie dostępne są giełdy pracy dla freelancerów, na których zleceniodawcy dają robotę. Można też spróbować od razu nawiązać kontakt z agencją interaktywną czy też firmą pozycjonującą, jednak one wymagają często stosownego doświadczenia, ponieważ dla nich liczy się przede wszystkim wydajność, czyli ilość tekstów pisana na godzinę. Na początku nie jest łatwo, ale po jakimś czasie można bez problemu wypocić 6-8 tekstów na godzinę. Oczywiście piszę tutaj o typowych preclach, które wymagają użycia key wordsów i jako takiej logiki. Przy tekstach merytorycznych sprawa jest inna, ale to wiadomo... A i warto wiedzieć, że firmy pozycjonujące często nie wystawiają ogłoszeń (choć na ich stronach można takowe znaleźć w zakładach kariera/praca), mimo że wciąż mają zapotrzebowanie na pisarzy. Warto więc walić do nich bezpośrednio CV z pytaniem czy nie potrzebują takiej osoby. A nóż trafi się na pożądane zapotrzebowanie, a jak nie to zapiszą sobie dane i odezwą się w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super :/
a na czym to dokładnie polega? trzeba mieć doświadczenie, czy osoba taka jak ja, która nigdy nie miała z tym do czynienia, będzie umiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super :/
a jak szukać takich firm? co mam wpisać w google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplseo
Napisz na aplseo@yahoo.com. Moge zaproponowac wspolprace lub zasugerować jak zarobic więcej na tekstach w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje i zyje
Ja dostaję 4,5 zł/1200 zzs (z użyciem 3 fraz kluczowych). Praca dla agencji interaktywnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Nie wiem czy dobrze trafiłem czy też nie ale potrzebował bym kogoś do napisania paru artykułów na moją stronę. Na temat instalacji elektrycznych, monitoringu, systemów alarmowych itp. Nie mam pojęcia jak liczone są tego typu usługi więc proszę o ewentualne oferty na mój adres emaliowy sz4k4lek@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×