Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zupencjaa

na czym gotujecie pomidorowkę?

Polecane posty

Gość zupencjaa

chce ugotowac zupe na 2 dni, zwykle robnilam rosol i na drugi dzien z niego pomidorowa, ale wczoraj mielismy rosol i nic nie zostalo, a nalecialo mnie na pomidorowa... czy mozna na innym miesie niz kurczak? czy nie bedzie niedobra przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczkapomaranczowa
na piecu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie możesz na jakiejś
kostce wołowej ugotować, albo nawet na czymkolwiek. W pomidorowej nie ma znaczenia, byleby jakiś tam smaczek był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możesz na wieprzowym
ugotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerciaaa
Na zeberkach tez jest pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfdhjhfhjksksfjn
pomidorową możesz ugotować na wszystkim, ja kiedys nie mialam zadnego mięsa tylko kość wędzoną to też na tym ugotowałam pomidorową, była inna ale naprawdę dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie gotuje zup na mięsie
chyba, że to rosół, flaki albo żurek na kiełbasie :) podsmażam startą na tarce włoszczyznę + cebula na maśle z oliwą, zalewam to przecierem pomidorowym z wodą, przyprawiam solą, cukrem, czosnkiem, oregano, pieprzem, i czym mam ochotę. Czasem zabielam śmietaną. i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupencjaa
chyba mam zamrozone zeberka, zaraz zrobie zupke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaprosilam do siebuie
a ja najbardziej lubie zupy na gęsiej szyi, ew. skrzydle. takiego smaku nie da kurzak, a wieprzowe troche za ciezkie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna zrobic na wszystkim, ale ja bym pomidorowke zrobila albo na bulionie drobiowym, albo na cebuli z czosnkiem podsmazonej na oliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najczęściej robiłam na skrzydłach z kurczaka lub indyka a wczoraj zrobiłam na kościach ze schabu i wogóle nie czuć różnicy w smaku. Także spokojnie można robić na wszystkim co się akurat ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet na plastrach bekonu pomidorową zrobisz. Na korpusie, na kosciach, na wołowych gnatach, na żeberkach, na kostce rosołowej, na kostce wołowej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupencjaa
dziekuje za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikgla
Na warzywach, jak większość zup (na mięsie robię chyba tylko kapuśniak, żurek, grochówkę i barszcz biały): pokrojoną drobno włoszczyznę podsmażam chwilę na oliwie, dodaję pomidory (w sezonie świeże, poza z puszki), ewentualnie passatę, dodaję wody, gotuję 15-20 minut, miksuję, doprawiam, podaję z kleksem śmietany na talerzu i natką pietruszki. Można też dodać łyżkę włoszczyzny suszonej dla wzmocnienia smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×