Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kredek

Wszystko tylko nie o piłce , już mi sie przelalo

Polecane posty

Gość Kredek

Tak patrzę i mysle ze przelała sie już mi ta cała piłka nożna !! Oczywiście ! Wiem! Nie znam sie! Jestem za cienki Bolek ! Lecz i tak mam dość paplaniny o piłce ! Może to jedynie temat zastępczy ! Chyba lepiej jest posłuchać jak mówią o przyslowiowej dupie marynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredek
Tylko nie tak wszyscy. Na raz!!!!! Bo nie wyrabiam z czytaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot_odwrócony_ogonem
maryna przykryła dupę bo spiewanie koko koko z gołą dupą wywołałoby skandal miedzynarodowy więc pozostaje piłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredek
Hehe kto da dupy wejdzie z grupy...a tak powaznie to many duze szanse!!! Hihi to jak gra menchester united przeciwko LZS Kacze Doly ! Szanse ze united nie przyjdzie! Tak wiec musimy byc dumni ale tylko z tego ze to u Nas przegrywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie, czy ktoś był na tyle głupi aby zacząć oględać ten mecz na trzeźwo ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredek
Haha ! Ja nawet pije z dala od telewizji by tego nie slyszec! Nic to! Ponoc czolgi tez szablami pokonywalismy! Nie ma to jak duch walki ! Hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee, no chłopaki sie staraja, naprawdę. :classic_cool: Chyba właśnie walnęli bramę Ruskim, sadząc po odgłosach. I to bez sztucznej mgły :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredek
Hehe ! Zadzwonili z UFA do pans Tuska ze chca rozliczyc kase za mistrzostwa a ten do Izby skarbowej wyslal nazwiaka! Teraz chlopaki musza pobiegac bo jak nie to dupa a nie fajne autka! Na piechote bedzie albo osinobus z PZPN hihi wiec biegaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredek
Hehe ! Zadzwonili z UFA do pans Tuska ze chca rozliczyc kase za mistrzostwa a ten do Izby skarbowej wyslal nazwiaka! Teraz chlopaki musza pobiegac bo jak nie to dupa a nie fajne autka! Na piechote bedzie albo osinobus z PZPN hihi wiec biegaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredek
Hehe ! Zadzwonili z UFA do pans Tuska ze chca rozliczyc kase za mistrzostwa a ten do Izby skarbowej wyslal nazwiaka! Teraz chlopaki musza pobiegac bo jak nie to dupa a nie fajne autka! Na piechote bedzie albo osinobus z PZPN hihi wiec biegaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredek
Oooooo w mordke z tego picia sie zawiesilem ? Hihi czy tylko sie powtarzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredek
Czas trzezwiec??? Bo juz po meczu? Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×