Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michaelllllo

sms od dziewczyny po paru dniach ciszy z mojej strony

Polecane posty

Gość michaelllllo

Spotykałem się kilka razy z dziewczyną. Nie odzywałem się do niej parę dni, bo wyjechałem na wesele, do siebie do domu i dziś dostałem od niej smsa o treści: CHYBA COŚ MNIE OMINĘŁO. NIE NAPISZESZ JUŻ MI? O co chodzi? Niech ktoś mi wyjaśni. głupia jakaś czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego się nie odzywałeś? jestem ciekawa bo masa tu tematów od dziewczyn, które zastanawiają sie dlaczego faceci sie nie odzywają, teraz mamy okazje poznać zdanie drugiej strony..nie wiązłeś tel ze sobą ? co z tego ,ze wyjechałeś na wesele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaelllllo
no bo byłem zajęty, miałem co innego do zrobienia, bawiłem się, a potem miałem zgona. więc o co jej chodzi,to jakaś aluzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACET IQ=231
chciala spytac co u ciebie kmiotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm z tym ominieciem to moze liczyla, ze pojedzie z toba na to wesele...nie wiem jak blisko jestescie ze soba.. a moze uznala, ze skoro sie nie odzywales to poznales kogos innego i powinienes jej o tym powiedziec... chyba jest malo rozgarnieta bo ten sms jest po prostu zle napisany, ale ogolnie chodzi o to zebys sie odezwal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o to ze nie
Pisales. I pyta czy juz nie napiszesz. czy cos ja ominelo tzn czy cos sie stalo, co ja ominelo i wlasnie dlatego nie piszesz. dlaczego nie piszesz i czy juz nie napiszesz - w wolnym tlumaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaelllllo
no chyba jest mało rozgarnięta, wy też jej nie rozumiecie, jak widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaelllllo
odebralem to jak jakiś atak, czy może mi się zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty jestes malo rozgarniety
zostaw ja w spokoju, skoro nic nie rozumiesz, polglowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atak raczej nie, spokojnie...ale widze, ze raczej nie jestes super zainteresowany ta laska wiec chyba nie ma problemu, no i dziewczynka ma problemy z wyslowieniem sie co tez o czyms swiadczy, albo jest bardzo mloda albo głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja....
też uważam że treść tego smsa jest nie do końca zrozumiała jeśli chodzi o pierwszą część CHYBA COŚ MNIE OMINĘŁO.....to być może dowiedziała się od kogoś że pojechałeś na wesele i ma jakieś pretensje że jej o tym nie powiedziałeś co do drugiej części NIE NAPISZESZ JUŻ MI?.....tak się domyślam że pyta czy się do niej jeszcze odezwiesz ale na 100 % nie jestem pewna czy dobrze interpretuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evrajka
to nie byl atak, jestes babą że tak wszystko odbierasz emocjonalnie? napisala zebys dal znac jak bylo na weselu i napisal co tam u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petralena
ja tu nie widzę żadnych problemów z wysłowieniem pyta czemu się do niej nie odzywałeś, co cię tak bardzo zajmowało, lub też kto? i czy nie masz zamiaru już do niej napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o to ze nie
Rzeczywiscie byles na weselu, nie doczytalam. Pyta o wesele i czy juz sie nie odezwiesz. faceci to jednak kretyni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
No chyba ja ominelo i to duzo - zwiazek z facetem, ktory tak sie uchlewa, ze nie potrafi nawet glupiego smsa napisac. Szczesciara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaelllllo
nie no wiedziała że jadę na wesele, za krótko się znamy by jechać razem... chodziło jej że się nie odzywam chyba tylko wyczułem jakieś pretensje no kurde, bez przesady, nic jej nie slubowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexen_sztos
To tak odpisz: niczego nie ślubowałem. Będziesz tylko jeszcze jednym palantem więcej. I tak jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
No pewnie, bo przed slubem to standard znikac na kilka dni, zapijac sie do nieprzytomnosci, spotykac sie z kim sie chce - bo nic nie slubowalem. Dla kazdego normalnego czlowieka kilka dni bez zadnego kontaktu jest raczej poczatkiem konca. Mam nadzieje, ze jesli nawet raczysz sie odezwac do niej, dziewczyna bedzie miala na tyle honoru, by cie olac kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ....ale popatrz na to z jej perspektywy, nie mogę uwierzyć ,ze gdybyś nie chciał to nie znalazłbyś nawet 5 min żeby napisać sms...no błagam...podali ci pigułkę gwałtu? przywiązali do słupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co zakladasz o tym
temat? nie pasuje ci dziewczyna, to olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaelllllo
To już drugi raz z jej strony taki sms... ona jakby ciągle sugeruje że nie wiem, coś z kimś robię na boku. Kilka dni wcześniej, był dzień wolny . Napisałem jej że teraz nie będę sie do niej odzywał i napiszę wieczorem.( Bo będę zajęty sprzątaniem, pisałem wcześniej że mam taki plan.) A ona do mnie, że myślała że mam jakieś ważne spotkanie. I normalna kobieta niby coś takiego pisze? No kurde, laski są chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evrajka
nie odpisuj juz jej, golym okiem widac ze ci na niej nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaelllllo
Napisałem jej przed 14 że odezwe sie wieczorem. odzywam się po 20 a ona mi pisze że myślała ze bylem na jakims spotkaniu.waznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to co dla ciebie oczywiste dla niej nie jest...poza tym widac ewidentnie, ze cie drazni, ze kazde jej slowo odbierasz jak atak, kazde jej pytanie cie denerwuje...to chyba nie wrozy nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnonimowwoo
człowieku, juz na początku znajomości tak ja zlewasz? lasce zależy, przełamuje dumę, a ty nie masz czasu napisać esemsa bo sprzątasz - ale masz czas napisac, że nie masz czasu napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no np. masz czas teraz bo rozmawiasz z nami...wiec równie dobrze możesz napisać do niej...po prostu nie chcesz, i chyba szukasz pretekstu żeby sie przekonać, ze to z nią jest coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze sie ktos tu bawi w prowokacje bo pare dni temu byly dwa tematy zalozone przez dziewczyne, ktora pisala ze sie facet nie odzywa ze pojchal na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no żesz.......
właśnie wróciło gimg...ze szkoły, a wy dajecie się wkręcać, no chyba ze to jakiś starszy niedorozwinięty głąb :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×