Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HIPCIA323

JAK NIE PRZYTYC NIC W CIAZY????

Polecane posty

Gość gość
dieta cukrzycowa dla kobiet w ciąży - zazwyczaj nie tyją gdy zaczynają ją stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konefffka7
Oj to nie zawsze jest takie trudne jak sie nam moze wydawać. Ja 4 miesiące po ciązy zrobiłam sobie taka kurację Get Slim Noble Health i naprawde tez pomogło mi to na zrzuceniu kilku kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze zapytać lekarza o ten błonnik. Bo w sumie moje jelita teraz tez jakby spowoliły wiec moze bedzie to dobre rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 4 miesiącu ciąży i schudłam 1kg. Jest mi trudno przytyć, bo tyje ok 20 dag na 3 tyg, to potem chudne 1kg. Nie mogę patrzeć na mieso, jedzenie. Ogolnie nie mam apetytu. Moglabym nic nie jesc. Poczatkowo miałam mdłości ale teraz od jakiś 3 tyg już ich nie mam a mimo to nie mam apetytu, na nic nie mam ochoty, nie mam zadnych zachcianek. Jedyne co jem to owoce typu truskawki, pomarancze, kiwi, banany, nektarynki, jabłka, winogron i troszkę obiadu. Miesa nigdy nie mogę zjeść do końca. Do tego dużo się ruszam, zawsze cos robie, sprzątam caly dom, jezdze na rowerze, chodze po dworze. Boje się ze będę miała problemy z przytyciem w ciąży a mój maz komentuje ze jak tak dalej będę jadla to nawet 10 kg nie przytyje w tej ciąży. Lekarz uspokaja ale ja się boje :(. Ty masz problemy z waga a ja z przytyciem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __Kreska__
Widzę że część z was chyba upadła na głowę .. współczuję tej pani, co uważa, że zupa jest kaloryczna.. Jeśli u niej w domu zupa jest synonimem mięsnego ulepka ze śmietaną, makaronem i mąką, to trudno się dziwić.. u mnie w domu zupa to gotowane warzywa z ziołami i solą i łyżką oliwy. Często miksowane. Można jeść o każdej porze.. Rezygnowanie z owoców to też jakieś nieporozumienie, nie po to jest lato i sezon na świeże owoce żeby się katować kiszoną kapustą czy serem, które są cały rok. Moja rada - każdy posiłek spróbować zrobić bardziej "light". Kanapka z twarożkiem - ok, chudy. Jajecznica, ok, ale nie na maśle, ze szczypiorkiem, pomidorem... Na teflonie bardzo ładnie robi się bez tłuszczu. Omlety to samo. Zamiast mąki - zmiksowane otręby. Sałatka - żaden majonez, tylko sos vinegret, robiony samodzielne, nie z tych proszków i kupnych butelek, bo to masakra kaloryczna i zdrowotna.. Do sałątki też nie ser żołty, szynka i marynowane cebulki, tylko sałata, pomidory, cebula, ogórki, papryka itp .. Napoje - bez cukru, ale nie te "słodzikowe" - woda, woda z cytruną, herbatki ziołowe. I nie polecajcie ciężarnej błonnika w tabletkach ani granulatach, bo to suplement diety, to raz, dwa, że nabawi się wzdęć i zaparć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam ze jest taki suplement który własnie działa w taki sposób na nasz organizm. Ale to znaczy ze sama własnie powinnam go wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I przez jaki okres czasu powinno sie go wlasnie przyjmować ? Ale cwiczyłaś jakoś jeszcze dodatkowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja ci poradze cos innego, zapisz sie na basen:) ja chodziłam przez pierwsze 20tyg pozniej go zmneli na czas remontu a chodziłabym dłuzej. w ciazy pływanie wskazane a dla Ciebie ruch jakis przez co jedz normalnie a kalorie sie beda spalac, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myslałyscie moze o tym zeby stosować błonnik ? Myslicie ze ma to sens ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko idz do dobrej dietetyczki wierz mi one potrafia cuda robic z posiłkow zeby były pełnowartościowe anie przytyjesz nic oprócz kg z ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy zaszlam w ciaze wzylam 61 kilo, w dniu porodu 64kilo, serio. Dwa tygodnie po porodzie 55 kilo:))))) Sie smieje ale cala ciaze meczyly mnie wymioty zgaga i zamiast nabrac ciala to schudlam! Synek urodzil sie zdrowy 10/1o pkt 3300 kg. Super. Zero rozstepow pomimo ze mam tendencje mam na biodrach i piersiach i posladkach. Zrobily mi sie w okresie dojrzewania. Bardzo sie balam ze bede miala na brzuszku, swiat by sie nie zawalil gdyby byly ale robilam wszystko by ich nie miec. Smarowalam sie codziennie Elancylem i oliwka w czasie kapieli. Sama nie wiem co podzialalo. Wogole, to mialam ardzo maly brzuszek w siudmym siesiacu jak bylam na weselu to niektorzy nie zauwazyli ze jestem w ciazy i nie wierzyli ze tak wysoko jestem, bo wygladam na conajmiej czwarty czy piaty. Teraz jestem piec miesiecy po porodzie nikt nie powie ze urodzilam. Skora na brzuchu nie zwisa, nie jest rozciagnieta! zatem lagodnie ze mna zie obszedl ten piekny stan ale te wymioty …Jezu, cale dziewiec miesiecy :((( masakra.Tak bardzo sie tym wszystkim zniechecilam i porodem ze na razie nie mysle o drugim… Ja osobiscie uwazam by nie przytyc za duzo w ciazy to po prostu tyle nie jesc, wiem ze chce sie jesc bardzo, moje siostry tez urodzily jedna przytyla 25 kilo teraz ma rozmiar 34 tak dla pocieszenia niektorych. Ala sama przyznaje ze jadla to co chciala fast foody itd. Ale prze znie dziewczynka ma aktywne gruczoly piersiowe, hormony w jedzeniu… radze wiec tego gowna nie jest. Dziewczyny nie jesc duzo i regularnie, systematycznie sie smarowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary temat ale lekarz autorki jakiś konowal jak miała nie przytyć do końca ciąży czyli musiałaby się odchudzać bo przecież dziecko rośnie wiec wagi przybywa to te szczupłe przybierają na wadze ja przy dzieciach 20 i 22 kg a koleżanka 9 kg ale moje dzieci duże były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest nie możliwe, ale potem można zastosować Błonnik Witalny od Aliness, który pomoże schudnąć, oczyścić jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basen, spacery i dieta dla cukrzyków. W 1 cizy plus 20, w drugiej na diecie cukrzycowej plus 5, urodzilam 3900g dziecko ;) dodam ze po pierwszej ciąży te kg mi zostaly. I wazne zebys jadla 5 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1-2 kg owoców dziennie?? Słyszałaś że w owocach też jest cukier? Hipcia i prawie 100 kg wagi to już raczej hipopotam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj sama muszę dodac ze bardzo wazne jest to co jemy. Co do samych śniadań to polecam zwrócić uwage na zbilansowany posiłek do którego włączymy takie musli http://musli4u.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×