Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlody i ciekawy...

Czy panie po 40 i 50.....

Polecane posty

Gość mlody i ciekawy...

tak jak w temacie, jestem mlodym facetetem 28 lat i mysle nad zwiazkiem z 47 letnia kobieta. Mam pytanie, czy panie w tym wieku sa tak samo aktywne i energiczne jak mlode laski. Czytalem tu i owdzie, ze w lozku potrafia byc calkiem OK, ale czy potrafia kochac sie codziennie przez kilka lat, czy maja sily na wychodzenie co sobote na impreze i imprezowanie do rana, czy potrafia zyc jak mlodzi ludzie. Mam kolege i byl z 45 latka i powiedzial, ze zakonczyl to bo po 2 latach ona nie dawala rady i chciala tylko siedziec w domu, kladla sie spac 0 21.00 a na imprezach nie wytrzymywala dluzej niz do 12.00 w nocy i musieli wraca do domu. Znudzilo mu sie bo on chcial sie wyszalec a nie zyc jak jego rodzice. zastanawiam sie co zrobic, dac sobie spokoj i poszukac sobie laski w moim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdegenerowanaMaupa
To zależy od temperamentu. Mam koleżankę lat 57 i ona potrzebuje wyjść, potańczyć, pojechać na wycieczkę. Jej partner 6 lat młodszy jest trochę oklapnięty, to on woli spędzać czas przed telewizorem, ledwo daje się wywlec z domu, ciągle kwęka ze szkoda kasy. A przecież, żeby się dobrze bawić, nie potrzeba nie wiem jakich nakładów. Z kolei są o wiele młodsze kobiety, które już mają zainteresowania typowo babcine - telewizja, robótki wnuki. TAk że nie ma reguły. Trzeba trafić dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a twoja matka całe noce
szaleje w klubach? kretyn juz nie taki młody z ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody i ciekawy...
moja nie ale ja imprezuje do 2,3 nad ranem i zastanawiam sie czy kobiety blisko 50 potrafia zyc z mlodym facetem i wytrzymac tepo zycia mlodych ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody i ciekawy..
no to jak kobitki po 40 i 50?? tak tu sie zachwala zwiazki starszych pan z mlodszymi facetami a nikt nie chce mnie zachecic do zwiazku z starsza, cholera, musze wiedziec jak dlugo i ile wytrzymaja takie starsze kobitki w porownaniu z 20 i 30 w imprezowaniu, seksie i codziennym zyciu na pelnych obrotach bo tak jak mowilem dla wiekszosci mlodych zycie zaczyna sie po 21.00 i wtedy sa najaktywniejsze a klasc sie spac 0 21.00 to nie do pomyslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO CIEKAWEGO
to poszukaj sobie mlodej laski, po cholerę interesujesz się starszymi i zawracasz dupę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co masz robić młody?
Dalej się onanizuj dwa razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasklqs
To nie chodzi o wytrzymanie na imprezie do rana tylko o to ze kobiete w tym wieku taki styl zycia moze juz nie bawic. A swoja droga to zostaw ja w spokoju, ty nie jestes mlody-ty jestes niedojrzaly i tyle. Facet 28 lat chyba mial juz dosc czasu zeby sie wyszalec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody i ciekawy...
tak tu sie zachwala dojrzale kobiety wiec zastanawiam sie czy one potrafia zyc na pelnych obrotach jak mlode dziewczyny czy tylko czasami stac je na szalenstwo a tak naprawde to nie wytrzymuja tempa zycia mlodych ludzi. Zycie to nie tylko dobry seks chociaz i w tej sprawie to nie wiem czy dojrzale kobiety maja ochote na tak czesty seks jak mlode bo z tego co mowil mi kolega to sprawa wyglada inaczej, jego dojrzala partnerka chciala seks tylko wtedy gdy ona miala na to ochote czyli raz albo dwa razy na tydzien a to dla mlodego faceta stanowczo za malo. Byc w zwiazku z kobieta i onanizowac sie od czasu do czasu to tez nie zycie. Poza tym tak jak pisalem zycie towarzyskie to praktycznie masakra bo mlody facet potrzebuje wiecej niz siedzenie w domu przed telewizorem albo wspolne spacery z piekiem. Takze powiedzcie mi co poza tym "dobrym seksem" moze dac mlodemu facetowi kobieta po 40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody i ciekawy...
do pani klasklqs ...ty nie jestes mlody-ty jestes niedojrzaly i tyle. Facet 28 lat chyba mial juz dosc czasu zeby sie wyszalec?... Jezeli wedlug ciebie facet 28 lat nie jest juz mlody i powinien dac sobie spokoj z szalenstwami to co twoim zdaniem powinna robic kobieta po 40? polozyc sie juz do grobu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajljaljaaaa
mlody i ciekawy... Starszy człowiek nie od razu musi oznaczac człowieka zamkniętego w 4 scianach. A młody wiek nie jest równoznaczny z szalenstwem ,i dlatego uwazam,że najlepiej jak ludzie dopbierają sie pod wzdgl.charakteru,ale także w stosownym do swojego wieku ,bo ani w jedną,ani w drugą str. przegięcia nie są dobre.Myślę,ze do max 5 lat róznicy wiekowej czy to jedną czy w druga str.są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody i ciekawy...
chyba masz racje bo taka pani miedzy 40 a 50 moze byv zbyt zmeczona i za malo ciekawa zycia z utartymi przyzwyczajeniami i pogladami a mlodsze sa bardziej elastyczne i bardziej sklonne do kompromisow a poza tym maja przed soba duzo lat w porownaniu do 50 ktore juz sa u rogu starosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarga
o kurwa ale laski ! Wow ! no mlode sa tzsiackroc lepsye a nie stare dupz y sucha jak stara kosc pochwa i lecaczm prochnem y dupz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×