Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość musze kupic

ile kosztuja rolety zewnetrzne?

Polecane posty

Gość Mariola

Każda firma ma różne ceny. Poza tym od wielkości też zależy. 12 271 53 20 - to jest telefon do Roletexu . Można zadzwonić i zapytać się po ile mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny są bardzo różne i zależne od wielu czynników - czy rolety standardowe czy antywłamaniowe, jakie wymiary i jaka firma. Ja polecam BROS z Poznania, bo mają bardzo dobrą jakość przy stosunkowo niskich cenach. Skontaktuj się z nimi, pracowników mają super, na pewno pomogą Ci w doborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejrokom

Też jestem zwolennikiem takiego rozwiązania. Dałem się namówić znajomemu i nie żałuję. W upalne dni skutecznie obniżają temperaturę, a i zabezpieczają okno przed włamaniem. Moje kupowałem od ambit.gda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy w salonie ( 2 duze balkonowe okna), zaluje, ze nie zamontowalam ich na calym parterze ( cena troszke zdumiewa ). Dla mnie sa idealne. Podczas burz, silniejszego wiatru, nic sie z nimi nie dzieje.

Natomiast wewnątrz mamy plisy.
https://lublinrolety.pl/produkty/plisy/

Zamawialismy w tej firmie w Lublinie. Polecam kontakt, osobiście jestem zadowolona z ich wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam. I jestem zadowolona. Ja do spania muszę mieć ciemnice. W upalne dni robi się chłodek fajny. W zimę umyjesz okna bez jakiegoś mega wyswywiania się na mróz. Choć jeszcze nie testowałam ale kol mega poleca. Ja tam unikam takich zabiegów w tej temp. Jednak są hardcorowcy. Nie widać błyskawic .same plusy

Sporo wygodnych rozwiązań dotyczących zaciemnienia okien można znaleźć w sklepie Fakro:

https://sklep.fakro.pl/

Możecie sobie zerknać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×