Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

andziaa2

Znacie jakieś dobre filmy w szczególności chodzi o horror

Polecane posty

Gość karololaola
Ja ostatnio ogladalam fajny horror z tych nowszych z 2012 roku Pact, mozesz obejrzec na kino pecetowiec online za darmo, super polecam naprawde straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w231231231
pact własnie usiłuję sciagnąc z darkwarez i mi nie wychodzi... z horrorów poleacm Mroczna ciszę, Lustra. The Ring, Case 39, Sierotę, Lśnienie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karololaola
po co sciagasz jak mozesz obejrzec za darmo online bez rejestracji na kino pecetowiec. wpisz w google pact kino pecetowiec i bedziesz mial. naprawde polecam bo horrorow ogladalam cala mase, chyba wszystkie z tych nowszych i ten jest naprawde niezly trzyma w napieciu i straszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artureczekkkkk20
Czwarty Stopien Wyjebany Film jeden z najlepszych na faktach !! porostu kosmos film !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię strach :) Dziękuję ! Oglądałam już tyle horrorów że czasami nie wiem co oglądać:) Ale na noc dobry strach hehe :D Dziękuję! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie polecam wlasnie Case 39, nuda i przewidywalny. Sierota lepszy. Polecam "Dead Silence", "Klucz do koszmaru", "Hide and seek", "Zycie po smierci", "Sierociniec", "Nienarodzony" (slabszy od innych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artureczekkkkk20
Czwarty Stopien !!!!!!!!!!!! nie bd żałować a bd się bać !!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carlosss
Eye(oko) jest nawet straszny, a jezeli chodzi o krew to wejdz sobie na filmweb.pl i poszukaj jakichs gore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w231231231
czwarty stopien to dla mnie była kiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artureczekkkkk20
Sierociniec itd to się myje do Czwarty Stopien !!!haha xD !!! naprawdę chce ci fajny film polecić a nie jakieś badziewie oglądnij to i napisz później czy dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oko jest straszny? Hmm... to mnie bardziej wystraszyl "Shutter"- duzo lepszy i bardziej trzymajacy w napieciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak piszecie o tym Czwartym stopniu że chyba się naniego skuszę hmm tylko tak mi się wydaję,że go oglądałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w231231231
w kółko jedna osoba tylko pisze o czwartym stopniu, moim zdaniem nieudany zupełnie, głupi film. Ale jak ktos ogląda mało horrorów i nie mam porównania, to moze się podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ludzka stonoga" jedynka i dwoja to zart:D Na pewno to nie horror. "czwarty stopien" sama z ciekawosci zobacze jak tak polecacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artureczekkkkk20
no to idź oglądaj a potem tu napisz czy dobry był ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artureczekkkkk20
Tylko czwarty stopien !!!!!!!!!!!! www.zalukaj.pl !! i już oglądajcie potem napiszcie czy miałem racje.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artureczekkkkk20
omg !!!:/ to żałuj !!!! ale podchodzi pod horror !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karololaola
a o czym jest ten czwart stopien bo chyba nie ogladalam. ludzkiej stonogi nie radze ogladac, chyba ze kogos kreci ostry hardcore typu scatt bo tam sraja sobie do ryja a film nie jest straszny tylko okrutnie obrzydliwy mowie polecam pact przeczytajcie opinie na filmweb najlepszy horror 2012 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma zaskakujace zakonczenie? Bo dla mnie prawdziwy horror powinien sie konczyc jak np. "Klucz do koszmaru" a nie jak "Hostel"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w231231231
to juz znacznie lepszy a nieco podobny był film Inkarnacja ( The Shelter)...ja jeszcze lubię ona Zejscia, Eden Lake, Mroczne szczątki, Potomstwo ( stary ale jary), Insidious, Inkeepers, TMPM,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×