Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takatakataka

moj maz - co mam myslec? co robic?

Polecane posty

Gość adinnaaaa
ty masz cos nie tak z glowa. stawiasz na piedestale dziewczynku 16 letnie, ktore to ledwo przekroczyly wiek, ktorym interesuje sie prokurator. moze masz jakies zapedy pedofilskie, bo to jest nienormalne zeby starszy facet tak sie 16 latkami emocjonowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdnmc sdmnc
ale do czego chesz wracac , najwazniejsze zostalo napisane w roznych foramch ja to skrócę do stwierdzenia i prawdy absolutnej NIE MA SKUTKU BEZ PRZYCZYNY nich szuka przyczyny - ona jest , lub moze byc w niej samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdnmc sdmnc
jestes nienormalna jesli gdziekolwiek zobaczyłas w tym co pisze moje emocjonowanie sie owymi 16 latkami - stwierdziłem tylko fakt i modę jaka nastała i to ze facet nie ma problemu by znalesc inną kobietę , kobiete a nawet dziewczynke ... i tyle , zadnej fascynacji mojej nad tym nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasion
jak ktos slusznie zauwazyl autorka ciagnie drugi taki sam watek.. wiec nie wi czy nie szkoda naszego czasu na jej problemy.. w ty drugim watku sie troche bardziej rozpisala i teraz mam mieszane uczucia co do jej osoby... moze i sama sobie winna...(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkooo
adinne czy jak ci tam....ty masz zapedy pedofilskie bo tylko ty temu panu odpisujesz i toczysz z nim rozmowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siweta rcja
z tych co są chętni na skoki w bok stare baby nie interesują, bo takie maja w domu ! a jak sex to z kobietą wyuzdaną , albo młodziutką , a 16 latka to nie dziecko i nie ma mowy o pedofilizmie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
zeby znalesc odpowiedniego partnera zyciowego to wlasnie jest problem. chyba, ze ktos ma takie priorytety co ty zadowoli sie sexem w kiblu z 16 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdnvbdmnv
inaczej jesli masz wygolona na łyzo pizdę , masz partnera pedofila pizdo jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
fakt, nie powinnam odpisywac bo i tak jego idiotycznego myslenia nie zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdnmc sdmnc
przestan bredzić ! skad u ciebie wariatko z zpomieszanym umysłem zamysł ze ja mam ochote na 16 latke i z nia sex w kiblu , mnie stan na chotel dobrej klasy ! i jak pisałem kobiety takich niskich lotów jak owe 16 latki i Ty - mnie nie ineteresuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak trak
potrzebny ci partner zyciowy by na ciebie jebał i cie nianczył ! sama sobąnic nie reprezentujesz tylko szczekac jak bura suka potrafisz Nie dla psa kiełbasa , głupich wiatr nie sieje , bedziesz sama bo nie jestes warta zainteresowania z strony facetów , a jak sie i znajdzie - ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
ja pierdziele zeby nie wiedziec jak sie pisze Hotel. ciekawe niby skad masz kase, bo na pewno nie z pracy umyslowej, bo tutaj klasa. inteligencja kostki brukowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
ja pierdziele zeby nie wiedziec jak sie pisze Hotel. ciekawe niby skad masz kase, bo na pewno nie z pracy umyslowej, bo tutaj klapa. inteligencja kostki brukowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdnmc sdmnc
z szemranych interesów ! zadowolona ? ja mam ty nigdy miec nie bedziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
jak bys bywal z Hotelach to bys przynajmniej wiedzial, jak sie pisze nazwe tegoż miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
do szemranych interesow tez trzeba miec troche w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdnmc sdmnc
no popatrz i myslisz , ze zabłysłaś ? niech ci bedzie - tyle twoego w tym zyciu :) buahahaha siedz dalej na forum i sie wywewnetrzniaj , ja ide w plener .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
phiiiiiii zalosny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdnmc sdmnc
mozesz podwazyc wszystko , moja zaradnosc , inteligencje , wiedzę , stan majatkowy ... mozesz ... Tyle ze to tylko łaskocze twoje ego i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością :) ale pozwól sobie zaszalec i byc zadowoloną :) co ci pozostało ? zegnam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam wiecej niz przed
!6-latki, to leca na kase takiego pana po 40-stce, a nie na niego, jako mezczyzne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adinnaaaa
ja tu nie musze nic podwazac, bo od razu widac, ze to co piszesz nie pokrywa sie z rzeczywistoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha sterucha
ale tacy faceci sa tego swiadomi, wiele z nich nie korzysta z usług tych małolatów. Facet jaki jest taki jest, ale ma racje w pewnych kwestiach. Nie jedna by z takim facetem zostala - nie dla jego kasy, ale dla pozycji. Bo nie ukrywajmy, pozycja faceta przystojnego was kreci i wolicie takiego bardziej niz rowiesnika ktory wam dać nie moze nic ! Tak prawda jak i prawda jest to, ze małoletnie szaleją, i łatwo po nie siegnać mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzialas jedna z drugą
By facet dobrze ubrany, zadbany, z dobrym samochodem - co swiadczy o jego majetnosci był z starą baba ? był z pasztetem ? jesli tak - to nie była to jego partnerka, bo była to matka, siostra, kolezanka, itd. wiec co sie ciskasz jedna z drugą ? zabolało cie ? i poddajesz w watpliwosc co facet napisał ? załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁO MATKO! TO NAWET TU NA KAFE
przesiadują stare wyelegantowane dziadki z sygnetami z kryzysem wieku średniego?! HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH ŻAŁOSNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka - jakby Cię na prawdę kochał nigdy nie zrobił by Ci przykrości z powodu kilogramów, kochałby się z Tobą jak przed ciążą i wszystko byłoby ok, a zatem albo kogoś ma albo już po prostu Cię przestał kochać, smutne ale prawdziwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatakataka
jestem, jestem. wczoraj juz nie mialam czasu na pisanie. aby wyjasnic - na kafe sa dwa moje watki, (http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5257160&start=60) bo przez przypadek dodalam go na dyskusje ogolna a jak sie zorientowalam to skopiowalam go tutaj dopiero. tam nie liczylam na zadne rady i odpowiedzi a na "ciazy..." bylam pewna ze znajda sie kobiety, mamy ktore zrozumieja o co mi chodzi, jak sie czuje... ale jak widac i tam temat sie rozwinal i tak gwoli wyjasnienia, bo co niektorzy pisza "ogarnij sie, zrob cos ze soba, zaniedbalas sie" wyjasniam: z kilogarmami walcze od momentu kiedy urodzilam - do tego stopnia ze nawet stracilam pokarm przez te wszystkie herbaty wspomagajace odchudzanie. przybylo mi rzeczywiscie po tym jak zmienilam prace - tak jak ktos napisal to kawka to ciasteczko ale od 2 miesiece ostro walcze. jem czesto (4-5 razy dziennie) ale male posilki do tego wysilek fizyczny. idzie w dol ale powolutku... poza tym jestem zawsze zadbana. jak siedzialam z corka w domu tez zawsze mialam delikatny makijaz, bylam czysto i schludnie ubrana, wlosy czyste. teraz tez tak chodze. moi pacjenci to w 90% mezczyzni wiem ze pomimo tych kilku kilogramow wiecej jestem atrakcyjna - bo nie raz nie dwa zdarzylo sie ze ktorys chcial zaprosic na kawe itp. nie jestem tez zrzedliwa baba, ktora chodzi i w kolko gada ze cos jej przeszkadza i nie pasuje. to moj maz ma problem ze mna - nie ja z nim. szukam rozwiazania tutaj bo dotychczasowe rozmowy nie pomogly. jak nawet jest chwile lepiej to za kawalek znow znajdujemy sie w punkcie wyjscia i tak w kolko. wczoraj znowu byla u nas w domu bonanza. ale taka ze jeszcze nigdy w zyciu takiej nie bylo... az mi sie teraz plakac chce jak sobie przypomne. ja nigdy, przenigdy nie zachowywalam sie tak jak wczoraj. i jest mi wstyd i zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatakataka
wieczorem nakarmilam i wykapalam dziecko, on poszedl ja polozyc spac. ja zrobilam sobie kapiel - takie domowe spa: muzyka, swiece, olejki, winko. polezalam w wannie z godzinke. pozniej wyszlam i usiadlam przed tv. on usiadl kolo mnie. i niby wszystko ok, rozmawiamy. on mowi ze idzie spac. mowie dobranoc ja jeszcze zostaje zeby mi wlosy wyschly. po kilkunastu minutach przelecialam kanaly, stwierdzilam ze nie ma nic ciekawego to sie poloze do lozka. wchodze on nie spi tylko gra na telefonie. pyta "juz sie kladziesz?" ja "tak bo nie ma nic ciekawego w tv..." po czym z usmiechem dodalam "z reszta w lozku tez nie" no i nastapila obraza majestatu. oczywiescie probowalam mu wyjasnic ze to tylko zart i zeby sie nie gniewal. mowilam ze tylko sie smialam ze nie chcialam mu zrobic przykrosci. on coraz bardziej sie wkrecal w klotnie. ja mowilam stop, to byl zart, przepraszam, nie przesadzaj. powiedzialam "daj spokoj. ja nparawde nie chce sie klocic. jetem zrelaksowana, wzielam kapiel, jest mi teraz tak dobrze nie psuj tego, nie chce znowu isc spac z placzem. prosze cie" ale on dalej i dalej i w koncu wybuchlam. a pozniej bylo coraz gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak sobie mysle...
Piszesz, ze masz mozliwosc umowienia sie na kawe. Zrob to dla siebie samej. Dla poprawy samopoczucia i podreperowania samooceny, ktora jak sadze jest niska. Nie mow oczywiscie tego mezowi. Mysle, ze po przyjsciu do domu inaczej troche spojrzysz na sytuacje. Moze troche z dystansu, ale na pewno jako kobieta dowartosciowana. I mam na mysli tylko kawe, na nic nie namawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze w momencie kiedy wasz zwiazek stoi nad przepascia nie powinnas walic takich zartow.ale juz trudno,stalo sie. choc powiem szczerze,ze gdyby mi moj maz powiedzial,ze go nie podniecam,po tym jak urodzilam nasze dziecko,to z pewnoscia znalazlabym w nim rowniez pare "minusow",wszak nikt nie jest idealny i dalalbym popalic...ale musze szczerze powiedziec,ze wczoraj czytajac twoje posty zrobilo mi sie smutno.niby komus przysiegasz,ktos rodzi twoje dziecko,jestescie zdrowi,macie kase,a on nie potrafii sie z tego cieszyc.mi sie to w glowie nie miesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×