Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dcfvgbhnm,

Jak schudnąć w tych miejscach. FOTO

Polecane posty

Gość dcfvgbhnm,

Jestem mamą 20-miesięcznej dziewczynki. Po ciąży schudłam już do swojej wagi. Byłam na diecie i dużo ćwiczyłam , ale moje nogi nie wyglądają jak wcześniej. W biodrach zostało mi więcej ciałka a uda zrobiły się szerokie. Wcześniej byłam bardzo filigranowa i teraz przeszkadzają mi te pozostałości po ciąży. Proszę mnie nie krytykować tylko coś doradzić. Załączam foto na których zaznaczyłam brzydkie miejsca. Przepraszam za brudne lustro. Dopiero jak błysnęła na nie lampa i zrzuciłam zdjęcie na kompa to zobaczyłam jak wygląda :D http://www.voila.pl/463/4ymps/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfvgbhnm,
No takie po bokach ud. Ćwiczyłam na stepperze, twister, hula-hop, codziennie spaceruję kilka godzin a i tak tam mam cellulitis i takie "bryczesy". Nie wiem jak to nazwać. Jak odsunę nogę na bok to widać to strasznie aż ostatnio mi koleżanka zwróicła uwagę że takie nietypowe TO jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfvgbhnm,
A i jeszcze na agrafce(motylku) czasem ćwiczę, ale to rzadziej, bo ciężko mi to idzie.Zdecydowanie wolę stepper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaaaaaaa
TO SA KOCHNA ROZBUDOWANE MIĘŚNIE. pRZYSTOPUJ Z ĆWICZENIAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam to samo po schudnieciu
kiedyś byłam bardzo szczupła, potem utyłam 10 kilo, gdy schudłam została mi niejedrna skóra na udach, kolanach i właśnie takie fałdy z celulitem jestem ewenementem, mam celilit tuż nad kolanem, reszta ud gładka myślę że jedyna rada na takie coś to lipoliza iniekcyjna u chirurga plastycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jygvfklkkl
fajnie wygladasz... naprawde prosze nie niszcz sie kompleksami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfvgbhnm,
No właśnie takie fałdki nad kolanami mam. Nie wiem czy uda się tego pozbyć. Pal licho te fałdki, ale to po bokach ud mi przeszkadza. Z rozstępami się pogodziłam i w ogóle mi nie przeszkadzają. A na brzuch miałam taki system, że kupiłam na allegro neoprenowy pas i smaruję się na noc oliwą i zawijam tym pasem. Działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie ze nic nie osiągne
widze świetne opalone długaśne nogi, kobieto weź sie za robotę a nie zajmujesz się czymś co nie istnieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfvgbhnm,
Prosiłam wyraźnie, żeby nie krytykować tylko odpowiedzieć na pytanie jak to wyćwiczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana koleżanka to ewentualnie z zazdrości takie rzeczy może gadać... To nad kolanami to mięśnie- dobrze Ci ktoś wyżej napisał- przystopuj z ćwiczeniami. Ja też takie miałam- za częsta jazda rowerem :) Im bardziej będziesz ćwiczyć tym będą większe. Ale moim zdaniem u Ciebie wygląda to bardzo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfvgbhnm,
No właśnie od początku marca nie ćwiczę (ewentualnie hula hop jak córka śpi) ale stepper zatarłam a twister pożyczyłam szwagierce. Za to dużo spaceruję i biegam za dzieckiem. Możliwe, że to mięśnie, ale są pokryte pomarańczową skórką i odrobiną tłuszczyku, ale na zdjęciu tego nie uchwyciło. Teraz szukam skutecznych ćwiczeń na zewnętrzne części ud, bo marzę o tym, żeby mieć takie jak przed ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowynikkkk
Wg mnie tez figura wygląda ok ale zawsze można coś poprawić jak się nie podoba. I jakie rozbudowane mięśnie, to na zewnątrz to właśnie brak rozbudowanych mięśni po bokach, bo widać że troszkę wisi. Ja miałam takie coś jak zaczynałam ćwiczyć teraz mam ładny prosty mięsień po paru miesiącach ćwiczenia siłowego na nagi. Na stepperze nie wybudujesz mięśni co najwyżej troszkę można ujędrnić i poprawić jakość mięśnia. Na agrafce fajnie się ćwiczy mięśnie wewnętrzne ud, na zewnętrzne to najlepiej ćwiczyć przysiady, przysiady wykroczne, albo wymachy na boki. Nogi dźwigają ciężar całego ciała dlatego trudno znaleźć też dla nich wyzwanie, dobrze jest sobie wziąć coś ciężkiego do ćwiczeń albo założyć ciężarki do wymachów albo jakąś elastyczną taśmę czy gumkę, wtedy się ćwiczy efektywniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowynikkkk
Ja na przykład na zewnętrzne uda bezpośrednio to właśnie albo wiążę nogi taśmą i odchylam na boki albo zaczepiam gumę o coś ciężkiego i rozciągam ją noga na boki. Można tez na leżąco z zawiązaną gumą na udach próbować je odchylać, albo nawet ciężarki załozyć i z ciężarkami. Ale robię też dużo ćwiczeń na całe nogi. Jeśli chodzi o zlikwidowanie boczków na biodrach, pomijając hulahop i twister to całkiem niedawno znalazłam świetne ćwiczenie. Staje się w rozkroku bierze się jakiegoś ciężkiego hantla luźno w rękę, albo ogólnie coś ciężkiego i opuszczasz ciało na bok pod ciężarem tego hantla a potem podnosisz sie bokiem do pozycji wyprostowanej. Niby nic nie czuć że się coś robi ale nieźle daje popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie, to nogi masz naprawdę całkiem ładne, no chyba, że na zdjęciu nie widać wszystkiego;) Ale oczywiście - odpowiednio dobrane ćwiczenia nigdy Ci nie zaszkodzą, byle by faktycznie były dobierane z głową, odpowiednio do Twoich potrzeb i możliwości. Weź sprawdź sobie np. te ćwiczonka (wideo): http://lionfitness.pl/cwiczenia?body_part=456&tool= Wszystkie programy i ćwiczenia na tym portalu są konstruowane przez instruktorów fitness, rehabilitantów itd., więc w razie czego na pewno nie zaszkodzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×