Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAMA MALINKIII

3 letnie dziecko nie chce spac?Help.

Polecane posty

Gość MAMA MALINKIII

Codziennie jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogóle nie chce spać
? bez jaj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA MALINKIII
Dlugo zajm,uje niz usnie. A co chwile wstaje bo chce siku, kupe jest glodna. A to jest jej zimno a to goraco. Wczoeraj zasnela dopieero kolo polnocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zablokuj go
a spi w dzien? jesli tak to nie kladz jej w dzien, bedzie zmeczona to moze padnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA MALINKIII
chodzi do zlobka i spia.ALe rano wczesnie wstaje i powinna byc zmeczona. Duzo spaceerujemy , ciagle biega.I powinna byc zmeczona ale nie chce spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogóle nie chce spać
skoro śpi w dzień, to sorry, ale ma prawo nie być zmęczona wieczorem o 20.30 to mój synek nie śpi w dzień wcale, a zasypia najwcześniej o 21.15-21.30 i to jest najwcześniej, a wstaje bladym świtem o 6 max 7 jeśli zdrzemnąłby się w dzień choć trochę, to nie mógłby zasnąć do 2 w nocy:O a cały dzień w ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmh
mamusia2009 a Twoje dziecko chodzi do przedszkola/żłobka? Tam obowiązkowo jest leżakowanie, nie koniecznie spanie ;), ale dużo dzieci śpi i to 4 latki też. To wcale nie jest długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA MALINKIII
corka wstaje ok 7.30. spia jakas h lub 1,5 po obiedzie. chodza na dwor na placyk i po popoludniu wychodzimy na spacer. wiec powinna byc zmeczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo :) idzie do przedszkola, ale wszyscy moi znajomi i mamy w piaskownicy miałyśmy tak samo- dzieci przestały spać w dzień w wieku 2,5 roku. Tłumaczyłam to kumpeli, bo narzekała, że dziecko zasypia o 23. Spróbowała- i mała zasypia o 19. Nie znam dzieci, które tak długo by spały :) 3 latka to już skrajnie rzadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogóle nie chce spać
wstaje o 7.30, śpi w dzień i uważasz, że powinna spać już o 20.30???:D no proszę Cię... mój młody śpi max 9 h w nocy, nic nie śpi w dzień, wstaje rano o 6 i lata przez cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA MALINKIII
a w weekend nie spi w dzien wogole. i pozno chodzi spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmh
mama malinki, u niektórych dzieci tak już jest. Moja córka nie znosiła spać i nawet jak padała na twarz to walczyła z tym. Wieczorem zawsze było 1000 rzeczy do zrobienia jeszcze, chce pić, chce siku, jak już była na siku to chce kupę, musi mi coś ważnego powiedzieć itp. Trzeba to uciąć.J est czas, że ma leżeć i koniec, nie spełniasz jej zachcianek jak wiesz, że jej już nic nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA MALINKIII
moja lezy i codzienna spiewka.A co chwile ziewa. Mam chce siku, mama jestem glodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia mamunia
mój trzylatek wstaje o 7 rano, wieczorem zasypia o 21-ej ale bez drzemki dziennej. od wrzesnia idzie do przedszkola gdzie maluchy śpią obowiązkowo po obiedzie i nie wiem co to bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA MALINKIII
perzyzwyczai sie do derzemek. Zobaczy ze inne dzieci klada sie to sie polozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cera naczynkowa
kwestia przyzwyczajenia. i nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA MALINKIII
Faktycznie byla chyba glodna. Zroboilam jej kanapke i zjadla. Mimo ze o 19.30 zjadla dwie miseczki platkow z mlekiem i dwie kromki chleba z drzemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spi w dzien wogole, jest bardzo aktywne i robi wsxystko zeby nie zasnac wrecz dostaje spasmy i placze ze nie moze zasnac, i uwaga drogie mamy zasypia o 12 lub 1 w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo nie mogłam znaleźć sposobu na problemy z zasypianiem mojego siedmioletniego synka a jak już udało się zasnąć to w nocy ciągle się budził. Ostatecznie trochę z oporami wypróbowałam syrop Tulleo- suplement dla dzieci na problemy z zasypianiem (o skład i dawkowanie http://www.tulleo.pl/ ) i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tulleo dzis wypróbowałam moj 3 latek jak zwykle zasypia juz 2 h a cudowny syrop jakos nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×