Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pakować się czy nie?

Facet nic nie mówi! Pomożcie

Polecane posty

Gość pakować się czy nie?

Poznałam fajnego faceta, tzn. znajomi nam trochę pomogli na imprezie. Mówili,że fajny, przystojny, ale nieśmiały.Pomyślałam sobie: a co tam, przeciez go jakoś rozkrece, bo nie należe do osób cichych i wstydliwych. Przyszło co do czego ciągle nawijałam jak głupia, a on odpowiadał na moje pytania. Pewnie napiszecie zaraz,że wcale nie jest mną zainteresowany. Ale to nieprawda. Pisze do mnie smsy, chce się spotykac ze mną codziennie. Wczoraj mnie przytulił, dał buziaka. I co dalej mam robic, jak on taki niesmiały? Z drugiej strony aż tak źle chyba nie jest, bo pracuje, to musi rozmawiać, nawet tankowanie samochodu, czy głupie zakupy, czy zamówienie pizzy to wymaga jakiegoś dialogu. Ostrzegali mnie,ze jest nieśmiały, przy kolegach też cichutki. Naprawdę czuję,że to fajny chłopak, jak go rozkrecić? Próbuje jakoś: zadaje pytania, opowiadam coś, a jego odpowiedzi to krótkie są, sam od siebie nic nie powie, to chore jakieś. Jak jesteśmy wsród znajomych to widzę jak sie uśmiecha do mnie, w oczy tez potrafi patrzec, nie ucieka wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gb lodja
aga daj se spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakować się czy nie?
ale rady i nie jestem żadną Aga hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz go upić, ale to raczej doraźne, a chłopak jeszcze się uzależni :P Kurczę, ludzie nieśmiali zazwyczaj po czasie znacznie się otwierają przed kimś. Ale w waszym przypadku może być o tyle trudniej, że Ty mu się podobasz i tym bardziej go onieśmielasz... Jedyne co mi przychodzi do głowy, to abyś spędzała z nim wiele czasu, albo jakaś wycieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
lu ma rację potrzeba czasu i cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo Ci się taki podoba albo nie. Skoro taki ma charakter, to go nie zmienisz. Zresztą po co miałby się zmieniać? Taki jest, więc raczej dobrze mu z tym. Ma znajomych, więc najwidoczniej nikomu innemu też to nie przeszkadza. A Ty od razu chcesz chłopaka zmieniać... Ech... Jak Ci cichy nie odpowiada, to znajdź sobie gadułę, a temu daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakować się czy nie?
Aż tak dużo razy to my się nie widzieliśmy. Chyba 4 spotkania. Na początku pytałam: czemu nic nie mówisz. To jeszcze bardziej go to onieśmialalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
bo takich pytań się nie zadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ON NIE JEST, KURNA NIEŚMIAŁY, TYLKO TAKI MA CHARAKTER! Sama piszesz, że przy kumplach jest taki sam, a potem dalej swoje "nieśmiały, rozkręcę go"... żizas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakować się czy nie?
nogogłaszczka-nie chcę go zmieniać. Podoba mi się, ale jak gdzieś wychodzimy to mamy cały czas milczec, czy ja mam prowadzic monolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakować się czy nie?
nogogłaszczka-dobra kobieto, co się tak spinasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie chcesz go zmieniać? Chcesz go "rozkręcić", zmusić do gadulstwa, nie odpowiada Ci, że mało mówi i kombinujesz jak to zrobić, żeby zaczął mówić więcej. Czyli jak to zrobić, żeby go zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyutr
ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spinam się, tylko mówię dużymi literami, żebyś zrozumiała :P Nie dostrzegasz, że w tym co piszesz jest kilka spraw które się wykluczają? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakować się czy nie?
nogogłaszczka-chcesz mi powiedzieć,że całe zycie bedzie taki cichy? Bo mi sie wydaje,że nie, jest wiele osób, które kiedyś były spokojne małomówne a teraz są zwykłymi "pyskalami" Ja 22, on 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakować się czy nie?
nogogłaszczka- rozumiem Twoje przesłanie, wg Ciebie: on taki zostanie na zawsze! Muszę to zaakceptować, albo dać mu spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nogogłaszczka- rozumiem Twoje przesłanie, wg Ciebie: on taki zostanie na zawsze! Muszę to zaakceptować, albo dać mu spokój. " Dokładnie. Sama piszesz, że on taki jest ZAWSZE i przy WSZYSTKICH, więc to nie jest kwestia nieśmiałości przy nowopoznanej lasce. On po prostu taki jest. Owszem, może się zdarzyć, że kiedyś się zmieni, ale na pewno nie będzie to pod czyimś wpływem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna super laska.
jak dla mnie to troche dziwny typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakować się czy nie?
na pewno jest bardzo wrażliwy, nie chcę go skrzywdzić, chciałabym spróbować, tylko ja jestem wygadana, zawsze mam dużo do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack ill
a co? zmieni się ot tak?:P zmiany zawsze następują pod wpływem czegoś/kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakować się czy nie?
Już nie wiem co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyutr
czemu nie odpowiesz? mzoe on jeszcze prawiczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakować się czy nie?
Mnie to nie interesuje czy jest prawiczkiem, czy nie. Ale wydaję mi się,że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhvchbvg
Tego że z czasem zacznie więcej mówić to nie spodziewalabym się ale to nie znaczy że jest nudny! Tylko bądź pewna że chcesz z nim być bo jak się czasem przed tobą otworzy a potem go zawiedziesz to go to jeszcze bardziej zamknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka656565
ja myślę, że możesz spróbować.....sama jestem typem bardzo nieśmiałej osoby i potrzebuję sporo czau (dożo więcej niż inni), żeby oswoić się z daną osobą, zacząć swobodnie rozmawiać, a czasem nawet stać się gadułą....;)więc jeśli ktoś mnie na wstępie przekreśli i oceni jako totalnego mruka, który nie ma nic do powiedzenia będzie w błędzie...poza tym z czasem pewne zachowania też się zmieniają, z pewnością teraz jestem zdecydowanie bardziej rozgadana niż np. 3 lata temu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyutr
a ty jestes dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliengirl5555
uwielbiam nieśmiałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakować się czy nie?
Chcę mu dać szanse i to nie podlega dyskusji, wydaje się super facetem. Nie chcę go naciskać ani nic. Tylko moi kochani tam wyżej ktoś napisał,że to może taki charekter a nie nieśmiałość. Sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz napewno jest powód tej jego niesmialosci. Jak już się do ciebie przyzwyczai to będzie zupełnie innym człowiekiem. Widziałam już kilka takich przypadków. Faceci otwierali się jak tylko spotkali tą właściwą, cierpliwa osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×