Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam dla kogo żyć ale.. ..

nie mam siły...

Polecane posty

Gość Mam dla kogo żyć ale.. ..

czuję jak zapadam się w sobie. Mam dopiero 25 lat, rocznego Synka i raka przełyku. Mimo że mam dla kogo żyć czuję że się łamię. Moja mama zmarła na raka po 4latach cierpienia i boję się że ze mną będzie tak samo. Boże, jak mi źle. Czuję się taka słaba. Nie wyobrażam sobie że mogę nie widzieć jak dorasta mój Synek, jak Wyobrazę sobie że mój mąż ożeni się po raz drugi. To mnie przerasta, tracę grunt pod nogami, boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszedzie teraz jest zle
nawet nie wiesz jak ci zazroszcze, jak bym mogla to bym tego raka od ciebie zabrala. Jak ja chcialabym umrzec, juz mam dosyc tego skurwialego swiata.... Moze po drugiej stronie jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyutr
jakie mialas objawy,palilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszedzie teraz jest zle
probowalam juz 2 razy popelnic samobojstwo, nie wyszlo, po jednym razie zostalam oslepiona, za drugim razem tez grozilo mi kalectwo. Te pieprzone cialo trzyma sie zycia za tym dziadoskim swiecie pewlnym skurwieli. Ty masz szczecie nie zobaczysz tego co nas czeka za niedlugo, zle ze powolalas zycie na tego parszywy swiat pelnym cierpien i egoistow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończyło się babci sranie
wszedzie teraz jest zle kochanie, chyba potrzebujesz profesjonalnej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dla kogo żyć ale.. ..
Nigdy nie paliłam nałogowo, jako nastolatka próbowałam tylko parę razy. Aktywny tryb życia, zdrowa dieta i co... po co to wszystko. Siedzę i płaczę, Synek śpi w łożeczku. nawet nie mogę do niego mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....koperek........
Głowa do góry, zawsze mogło być gorzej. Raka można wyleczyć ... Nie masz czego żałować ... życie w dzisiejszych czasach jest trudne. Ja już dawno przestałem się starać o dobrą pracę, dziewczynę ... chcę sobie poprostu przeżyć to życie będąc dobrym. Zdobędę dobrą karmę i w nastepnym wcieleniu będę szczęśliwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dla kogo żyć ale.. ..
Gdyby nie dziecko już bym się zabiła. Parszywe to życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....koperek........
Najważniejsze w życiu jest to, żeby wykorzystać swoją szansę. Jeśli jej nie masz to nie masz czym się przejmować. Najgorsze jest stracenie szansy przez samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....koperek........
ZAbić się nie możesz bo gdyby się okazało, że jest Bóg ... uuu ... wtedy to dopiero zobaczysz co to jest prawdziwy ból. Ból, który nie wiesz kiedy się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszedzie teraz jest zle
tak tak idz do psychologa i wydaj kupe kasy, patrzec jak przytakuje i sie madrzy. Psychologowie sami maja problemy, jak nie jest w mojej skorze to mnie nie zrozumie. NIe chce terapii, chce ojesc z tego parszywego swiata graczy, ludzi, ktorzy udaja, graja, jak to bardzo sie przejmuja, mam dosyc patrzenia na dziwki i skurwysynow jakim codziennie staja sie ludzie i to na moich oczach bez wstydu na ich twarzy. Wole umrzec niz zyc jak pies, bo nei potrafie kopac, ale tez nie zgadzam sie byc kopana a to juz samo skazuje mnei na nedze, poniewierka i zycie jak smiec. Ten swiat jest czyscem, ale o tym nie wiemy, albo nie chcemy wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam dla kogo żyć ale.. ..
Życie które było pasmem cierpienia i wyrzeczeń, w końcu weszło na prostą i szybko zostało na powrót sprowadzone na drogę bólu. Ale dzięki koperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszedzie teraz jest zle
co to pieprzysz to szansach czy bogu, boga nie ma, bo jak by byl to bylaby jakas sprawiedliwosc, szanse, jak dostajesz szanse, ojca zboczenca, matke alkoholiczke i to w kraju, gdzie nie ma pracy, a jak jest to zresz suchy chleb i zapijac lura zwana herbata z biedronki? Jak masz szanse rodzac sie kobieta, ktora w kazdym czasie moez byc zgwalcona, zajsc w ciaze i cierpiec potem przez to? I ta miesiaczka co miesiac, to jakies przeklenstwo, kobieta a rodzic w bolu, kopana przez wszystkich, poswiecac sie, byc niewolnikiem dla rodziny, sasiadow, panstwa, pracodawcy. To jest szansa? Nie chce byc psem i niewolnikiem, chce wreszcie sie uwolnic od tego swiata parszywcow, ktorzy udaja dobrotliwych, a nie widza glodujacych i gwalconych dzieci, cierpiacych kobiet, obdzieranych ze skory zywcem ziwerzat. nie prosilam sie na ten swiat i chce zeby z niego mnie zabrano....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrencistka
Wy to macie dobrze. Zazdroszczę Wam. Ja mam trzy raki i alzhaimera. Może to i dobrze bo czasami zapominam,że je mam. I chyba mam dwoje dzieci malutkich. Dobrze,że jestem na emeryturze, bo mam za co je wychować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaleenkka
Czy ja mam deja vu? Wydaje mi sie, że już widziałam równie głupi topik,który został dziś usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×