Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

polscy piłkarze przypominają większość kobiet

Polecane posty

odpadają już na starcie.... p.s. komu przeszkadzał temat i go skasował? czyżby jakieś opadniętej lub opadłemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
Dobrze, że ja jestem "mniejszość" bo inaczej musiałbyś mnie teraz przepraszać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka nie ja , lecz niech większość z tych piłkarzyków , którzy grali , Cie przeprosi , za ten wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
A jeden konkretny mógłby przeprosić mnie za wszystkich piłkarzy i wszystkie porażki? To Ty ubliżasz kobietom nie piłkarze, za co piłkarze mają przepraszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeden konkretny mógłby przeprosić mnie za wszystkich piłkarzy i wszystkie porażki? jeden to za mało - a który Ci sie podoba? To Ty ubliżasz kobietom nie piłkarze, za co piłkarze mają przepraszać? jak to za co? za kompromitację w ostatnim meczu ... nie ubliżam im - tylko porównuję ich do bab , którymi być nie powinni - powinni się jednak od nich różnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca1111111
Osoby, takie jak Ty, pusta osobo - które spędzają życie przed TV innymi słowy mówiąc w dupie były i gówno widziały powinny miec kategoryczny zakaz wypowiadania się publicznie. Nie masz pusta osobo zielonego pojęcia o sporcie. A ZANIM ZACZNIESZ KOMENTOWAĆ KOGOŚ - TO NAJPIERW SPRÓBUJ BYĆ LEPSZA OD TEGO, Z KOGO SIĘ TAK WYSMIEWASZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×