Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chłopak mnie okłamał..........

Moj chłopka mnie oszukiwał i wystawiał mojego psa do walk. A potem mówił że pies

Polecane posty

Gość Issztarrr
jesteś pusta... jesteś tak pusta,że aż mi cię szkoda... jesteś z tych lal,które nadają się tylko i wyłącznie do robienia loda... całe życie będziesz popychana przez swojego faceta ... bo zamiast mózgu masz zgniłego orzecha... nie dla ciebie opieka nad zwierzętami ... dla ciebie miejsce w burdelu i sex ze zgniłymi huuuujaaamiii... nie dla ciebie czułość ,szczerość i miłość... dla ciebie lanie po ryju,patologia ,alkoholizm i zawiłość... mam nadzieję,że spotka cię należna kara ,bo usprawiedliwiasz człowieka ,który nie ma szacunku dla zwierząt a jeśli nie szanuje zwierząt ... w przyszłości nie będzie szanował ciebie ...ani waszego dziecka... nie będę już pisać jak bardzo się brzydzę takimi osobami jak ty ... oby karą za twą bezmyślność były wielkie łzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaajakbxax
ja bym nie mogla byc z facetem, ktory skazal mojego psa na takie cierpienie... chyba, ze Tobie to bez roznicy. To jest gorsze niz to jego klamstwo!!! klamstwo przy takim czynie to pikus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patologia walki psów, wóda, narkotyki, złodziejstwo - jedno towarzystwo PATOLOGIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkkkkkkkkkkkkkk
Z Tobą coś nie tak-on by już dla mnie nie istniał-to psychopata. Wystawia psa dla zabawy, następnym razem ciebie wystawi kolegom też dla zabawa-ty jesteś chora jeżeli z nim chcesz być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bro .
Ty egoistyczna kurfo, jak to nie chodzi o psa? Chodzi właśnie o niego a nie o ciebie, to on cierpiał, a ty tu wyskakujesz z urażona dumą. Idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomas666666
te majtki wyprane czy przepocone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfhdrflbg
prowo, pelikany 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze zrobil chlopak szkoda ze go jeszcze nie z***b"ł i nie zrobil z niego futra;) ja bym takie chciala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×