Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mmmycha

pomysl na własny biznes

Polecane posty

Gość tuhajkov
Czy w placówce partnerskiej Nest Banku będę mógł sprzedawać produkty nie będące w ofercie banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio czytałam, że najbardziej opłaca się inwestować w nieruchomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam ,ja znam dobry sposób ! Proszę przeczytać uważnie X gość 2018.11.21 No, ale proszę państwa samym seksem się żyć nie da ,oglądanie c*pek kosztuje,przecież takie strony nie tworzy się charytatywnie ,a tu emerytury mało,ledwo, ledwo wystarcza na jedzenie ,a alkohol i papierosy, to za co ? Pomyślał więc ,żeby interes założyć ,w końcu włamywanie w cudze komputery weszło mu w krew /skądś tematy dla setek swoich profili ,musiał czerpać/ sam pisał ,że to takie proste ,na poziomie gimbusa ,a ludzie tacy ciemni i o swoje interesy, dbać nie umieją ! Banda trojga ,on ,żona i szwagierka, to trochę za mało ,więc wciągnął do interesu jeszcze kilku ,żeby się działo ! Naciągali ludziom telefony ,nabijając im rachunki ,a że 4 tyś ich mieli, to nawet grosze ,robiły w miesiącu sumkę ,nie małą ! Przecież ,nikt rachunków nie sprawdza ,aż tak dokładnie ,a nawet gdyby ,to w domu pełna chata ,mąż ,syn ,koledzy ,nikt na śmieszność ,nie będzie się narażał ! Interes się kręcił ,dość dobrze ,na trybunach for ,tylko ich awatary wisiały ,jako najpopularniejszych ! Wszystko można było załatwić ,gdy im ktoś na forum podskoczył,na wzór fali w w wojsku /ustawkami to nazywali/ uaktywniali dziesiątki swoich lewych profili ,robiąc tłum,aby takiego zniszczyć ! A gdyby ,dalej podskakiwał, to przecież z jego komputera ,można na alegro próbować się włamać,albo do banku, lub zdjęcia dzieci i taki ,mając kłopoty z policją ,siedział już na dopie cicho ,nie wadząc ! Telefony jednak to było za mało ,interesy trzeba przecież rozwijać , więc wpadli na pomysł , że ten materiał filmowy ,nakręcony potajemnie ,można nie tylko do szantażu wykorzystać ,ale jeszcze na tym ,nieźle zarobić ! Są strony z kamerkami zbierają żetony ,więc wizerunki i tło podglądanych ,a c*pa , swojej starej ,czy szwagierki i spoko kasa leci ! Nieźle na tym interesie zarabiali ,bo szwagierka nawet 100 tyś oferowała temu ,kto się z nią ożeni , z pensji z budżetówki i na sprzątaniu ,takich pieniędzy ,odłożyć się przecież nie da ,każdy nawet słabo rozgarnięty, o tym wie ! I wszystko by hulało , nadal ,aż pojawiła się ONA i nie bacząc na przykrości z ich strony ,straszenia ,zmuszania do samobójstwa , interes im rozpiertoliła! Bo nagle, ta" k*rwa " prywatnie ,zaczęła przypominać ,kogoś zupełnie innego ,niż oni ją przedstawiali ,nie dość ,że wyłapała, im wszystkie profile ,nazywając ich z imienia i nazwiska ,to jeszcze nieustraszona ,przy swoim nieugięcie stała ! Znalazło się kilku ,co zaczęli ,bacznie obserwować i wykryli ,że te c**y ,na kamerkach są znaczone ,choć awatary i wizerunki inne ,ci*pa ta sama,a że oglądali w swoim życiu nie jedną , zaczęli się zastanawiać DLACZEGO ???? Nie dziękujcie ,to drobiazg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyliście nowy temat ? Bo ten was znudził ? A może pomysł, u góry wam się nie spodobał i trzeba go w dół zepchnąć ,żeby nikt go nie czytał ? No przyznaję ,pomysł dobry ! Czasem myślicie jeszcze ,gdy wam mózg G nie uciska !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Panie, Nest Bank wyraża zgodę na sprzedaż produktów nie będących w ofercie Banku tj. ubezpieczenia czy leasing. Więcej informacji www.nestbank.pl/franczyza/korzysci-wspolpracy.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meedomik

Jeżeli chodzi o produkcję opowań 3d jak najbardziej polecam współpracę z http://profix3d.pl/. Firma godna zaufania. Zajmują się produkowaniem naprawdę profesjonalnych opakowań. Są ładne, praktyczne, estetyczne, nowoczesne. Dopasowane do produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyczka gotówkowa na Boże Narodzenie! Czy chcesz zapewnić sobie i swoim bliskim radość z nadchodzących wakacji? Ukończ wszystkie marzenia, biorąc najlepszą pożyczkę. Sprawdź aktualne promocje pożyczek gotówkowych na Boże Narodzenie i Sylwestra 2018/2019. skontaktuj się ze mną teraz: pamelarosaflores11@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pożyczka gotówkowa na Boże Narodzenie! Czy chcesz zapewnić sobie i swoim bliskim radość z nadchodzących wakacji? Ukończ wszystkie marzenia, biorąc najlepszą pożyczkę. Sprawdź aktualne promocje pożyczek gotówkowych na Boże Narodzenie i Sylwestra 2018/2019. skontaktuj się ze mną teraz: pamelarosaflores11@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

fajnym pomysłem na otworzenie biznesu są usługi dla kobiet, wiadomo, że one najczęściej korzystają i ciekawą ofertę ma np. https://studiofigura.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

warto pomyśleć też o firma która ci doradzi jak zarządzać, pomoże napisać biznes plan np. https://bf4business.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gda

Ja prowadzę sklep mięsny w połączeniu z własną masarnią. Ogółem był to kapitalny pomysł, gdyż w okolicy brakowało miejsca tego typu. Jednakże, najważniejsze okazało się właściwe zaopatrzenie. Urządzenia marki Maga dla gastronomii i zakładów mięsnych okazały się tutaj niezmiernie przydatne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony każdy od czegoś zaczynał, a później jak się patrzy na wielkie firmy, które super sobie radzą na naszym polskim rynku i to od lat 90. jak na przykład poloil to chce się zaryzykować. Swoją drogą polecam ich, bo mają fajną ofertę paliw i olejów również dla klientów prywatnych Z drugiej strony każdy od czegoś zaczynał, a później jak się patrzy na wielkie firmy, które super sobie radzą na naszym polskim rynku i to od lat 90. jak na przykład poloil to chce się zaryzykować. Swoją drogą polecam ich, bo mają fajną ofertę paliw i olejów również dla klientów prywatnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Własny biznes trzeba dobrze wypromować! Jeśli chodzi o instagram to polecam skorzystać z pomocy wypromujemy.com. Świetnie pomagają zdobyć klientów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy może pormować się na instagramie,  w moim przypadku jestem agentem ubezpieczeniowym taka promocja nie wiele by dała dlatego szukałam innych możliwości. Rewelacyjnym rozwiązaniem okazała się platforma Oferim

Założyłam na niej bezpłatne konto, co było bardzo proste i intuicyjne, dzięki temu, że jestem na tej platformie kienci mogą mnie bez problemu znaleźć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Moim zdaniem warto przemyśleć temat i podjąć współpracę na przykład z firmą, która zajmuję się kontraktową produkcją suplementów i podjąć z nimi współprace i wprowadzić na rynek swoją markę.  Takie możliwości oferuję firma EXIM PHARMA z zachowaniem wszystkich norm podczas produkcji suplementów i tym podobnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Branża medyczna
Dnia 17.06.2012 o 23:11, Gość mmmycha napisał:

Witam, ma prosbe zebyscie podrzucili mi pomysl na wlasny biznes. Mam dosyc harowki za marne grosze. Rozmawialismy dzis z mezem z pewnymi osobami z rodziny ktorzy byliby w stanie porzyczyc nam 25 tys zl, do tego moznaby wziac jakies 15 tys na otwarcie wlasnego interesu wiec mielibysmy : - 40 tys na start -duze pomieszczenie gospodarcze (ok 80m2) -samochod dostawczy -mala miescina, ok 60 km od duzego miasta (Łódź) Doradzicie cos?

Firma z branży medycznej, specjalizująca się w sprzedaży abonamentów
medycznych, innowacyjnych usług concierge, suplementów, a także
marketingu 4G.
Naszą wizją jest…
Upowszechnianie prywatnej opieki medycznej, aby była dostępna tak jak
telefonia komórkowa
Nasza misja to…
Dostarczanie najlepszych rozwiązań biznesowych w marketingu 4 generacji
tak, aby nasi Partnerzy mieli więcej czasu i pieniędzy, a docelowo stali się
wolni finansowo
Z prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego pod koniec 2018 roku korzystało 2,6
mln Polaków, czyli o 23 proc. więcej niż rok wcześniej - informuje Polska Izba
Ubezpieczeń.
Z danych PIU wynika, że na ubezpieczenia te wydano w 2018 roku 821,1 mln zł,
podczas gdy rok wcześniej 678,9 mln zł. (PAP Biznes).
Na suplementy diety, Polacy wydają 4 mld rocznie, a 72% deklaruje, że ich używa.
Rynek suplementów rośnie około 10% w skali roku.
Pytanie, co by się stało jakby część z tych pieniędzy mogło zostać w kieszeniach
naszych partnerów/franczyzobiorców?
Kogo szukamy?
- osób ambitnych, zdyscyplinowanych, szukających wyzwań
- przedsiębiorczych - prowadzących swoją działalność gospodarczą lub
gotowych ją założyć
- chętnych do nauki i własnego rozwoju

Co oferujemy?
- gotowe Know-How
- sprawdzone techniki działania w internecie i poza nim
- wiedzę od najlepszych na świecie, w marketingu 4 generacji
- gotowe studia przypadków (historie sukcesu)
Twoja inwestycja
- około 1300 zł - inwestycja startowa
- około 934 zł miesięcznie ( produkty i usługi firmy 7 Play )
Korzyści dla Partnera/Franczyzobiorcy
- brak konieczności posiadania biura
- 90% pracy wykonywana za pośrednictwem internetu
- gotowy know-how w pozyskiwaniu nowych klientów/partnerów
- bezpłatne szkolenia online
- możliwość zniesienia opłaty franczyzowej (około 934 zł) już od drugiego
miesiąca współpracy. 

Zapraszam do kontaktu 

agasapierzynska@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olla3

Ja kiedys na pwno założę swoj biznes, ale narazie chce zdobyc doswidczenie. Teraz wlasnie zmienilam prace, co nie było takie ciężkie, bo miaam dobre cv, ktore ogarnelam sobie w kreatorze szybkiecv. Super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hinod

Dla osób szukających pomysłów na własnym biznes polecam stronkę panterabiznesu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wer we r

qwewqe ewr ewr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Najlepsze forum biznesowe: https://bif24.pl/forum/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Den

Ja bym o żabce pomyślał.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karromm

U mnie sprawdził się transport osób. Nie miałem zbyt dużej konkurencji, zatem start miałem znacznie ułatwiony. Na brak klientów też nie mogłem narzekać. Zaczęło się od tego, że oddałem pierwszego busa do firmy Hitbus. Tam zajęli się jego zabudową i przystosowali do przewozu osób. Jeszcze sie zdarzyło aby jakiś pasażer narzekał na komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommkowski

U mnie sprawdziła się stacja paliw. Nie miałem zbyt dużej konkurencji, zatem start miałem znacznie ułatwiony. Na brak klientów też nie mogłem narzekać. Zaopatrzyłem ją w sporą ilość produktów spożywczych, więc i w niedziele niehandlowe mam sporo chętnych. Jeżeli chodzi paliwo to nie muszę się martwić. Wszystko mam załatwione z firmą el-bopaliwa.pl . Dostarczają zawsze na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirekk

Jakbyście planowali własną kwiaciarnię to znam dobrego dostawcę kwiatów - firmę Flora-Go. Zaopatrujemy sie u nich właśnie i mają ładne, zdrowe kwiaty a przy tym bardzo dobre ceny.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Pomyśl o franczyzie, mniej formalności i na pewno mniejsze ryzyko. Popatrz np. na studiofigura.com.pl u mnie otworzyło się 3 miesiące temu i jest zainteresowanie.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19

Dobry pomysłem jest  własny hotel, motel, wynajem kwater czy restauracja.  Moja siostra mieszka pod łodzią i prowadzi duży hotel i korzysta z oferty pralni  ELBO z Łodzi . Pralnia przyjmuje od nich pościel, obrusy , a nawet zasłony i firanki. Pralnia oferuję dobre ceny i wszystko zawsze jest pięknie wyprane i wymaglowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelajda

Mam mały sklep i od kiedy współpracuje z epłatnościami działa super! Dostałam nowe terminale, mogę obsłużyć klienta zagranicznego płacącego w innej walucie, do tego klient może zapłacić u mnie rachunki czy doładować telefon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można ewentualnie zastanowić się nad sklepem z uzywana odzieżą. Odzież taką zamawia się w hurtowniach:

https://www.del-mar.com.pl/ceny/

Takie oto są ceny. W hurtowni można znaleźć ubrania z

Wielkiej Brytanii

Danii

Norwegii

Czy Szwecji

Coraz wiecej osób poza tym kupuje ubrania w takich sklepach. Dzięki nowej modzie nie jest to już rzeczą wstydliwą, a stało się wręcz sposobem na życie oraz pewnego sposobu współzawodnictwo kto znajdzie lepszą rzecz znanej marki w niższej cenie. Poza tym zbliza się kryzys gospodarczy tak więc jest to dobry czas dla takich sklepów bo wiele osob zwraca się tam w poszukiwaniu ciuszków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×