Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mmmycha

pomysl na własny biznes

Polecane posty

Gość Darek

Ja z moją żoną stwierdziliśmy, że mamy dość mieszkania w mieście i dostaliśmy kawałek ziemi od teściów i zaczęliśmy uprawiać gospodarstwo ekologiczne i agroturystykę. Kupiliśmy nawet kilka zwierząt domowych  i potrzebowaliśmy zakupić korytko ocynkowane i znaleźliśmy  je na stronie Power Farm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargamelo

Według mnie dobrą opcją jest branża e-commerce, jest duża konkurencja, ale można odnieść sukces i na początku wcale nie trzeba mieć dużego wkładu własnego. Zawsze można zacząć od allegro,  tam sprawdzić czy faktycznie jest zbyt na dany towar i później podjąć decyzję ostateczną. Od https://wfirma.pl/ksiegowosc mozna zacząć, system umożliwia kompleksowe zarządzanie sprzedaża i własnie jest zintegrowany z allegro, także nawet na początku nie jest potrzebny sklep internetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test

<a href="wp.pl> test </a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Aby mieć wlasny biznes trzeba wspolrapcowac z wieloma firmami, aby bylo to profesjonalne. Ja mam od roku swój salon z własnymi kosemtykami. Współrapcuję z bardzo dobrą drukarnią dlatego piszę aby ją polecić, mowa o Estilab 😄 Drukują etykiety na opakowania, naprawdę dobrej jakości, wszystkie solidnie wygląda 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeders

Dzisiaj całkiem niezłym pomysłem jest prowadzenie stacji benzynowej. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że większość niedzieli jest bez handlu. Dobrze zaopatrzona stacja może przynieść naprawdę niezłe dochody. Co do samego paliwa, to ja zamawiam je od el-bopaliwa.pl . Prowadzę stację już 7 lat i póki co , nie zamierzam z tego rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Osobiście polecam rozpocząć od dobrych warsztatów biznesowych, a poźniej stworzyć jak najtańsze MVP.
W linku więcej informacji na ten temat:
https://co-to-jest-mvp.gbxsoft.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Osobiście polecam rozpocząć od dobrych warsztatów biznesowych, a poźniej stworzyć jak najtańsze MVP.
W linku więcej informacji na ten temat:
https://co-to-jest-mvp.gbxsoft.com/

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezesbtc

Dzień dobry! Mam na imię Mirosław Olszewski, od ponad 3 lat zarabiam pieniądze tylko i wyłącznie przez Internet, opracowując strategie pozwalające zarabiać bez wychodzenia z domu Od dłuższego czasu zarabiam w programie inwestycyjnym z niskim wkładem własnym. Nie są to żadne piramidy finansowe, MLM'y, hyipy, nie będziesz zbierał poleconych, ani namawiać nikogo do udziału. Poszukuję konkretnych i zdecydowanych osób, które chciałyby pomnażać swój kapitał dzięki skutecznej inwestycji, jaką proponuję. Zysk już w pierwszym miesiącu to nawet 10 tys. złotych. Do pracy nie potrzebujesz niczego opróćz swojego smartfona/laptopa. Platforma inwestycyjna, którą chcę Ci przedstawić nie wymaga od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy, wszystko Ci pokażemy. Oferta ograniczona czasowo i ilościowo - nie wiem, czy się powtórzy.
dołącz do nas tu:  systemzarabiania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81
1 minutę temu, Gość prezesbtc napisał:

Dzień dobry! Mam na imię Mirosław Olszewski, od ponad 3 lat zarabiam pieniądze tylko i wyłącznie przez Internet, opracowując strategie pozwalające zarabiać bez wychodzenia z domu Od dłuższego czasu zarabiam w programie inwestycyjnym z niskim wkładem własnym. Nie są to żadne piramidy finansowe, MLM'y, hyipy, nie będziesz zbierał poleconych, ani namawiać nikogo do udziału. Poszukuję konkretnych i zdecydowanych osób, które chciałyby pomnażać swój kapitał dzięki skutecznej inwestycji, jaką proponuję. Zysk już w pierwszym miesiącu to nawet 10 tys. złotych. Do pracy nie potrzebujesz niczego opróćz swojego smartfona/laptopa. Platforma inwestycyjna, którą chcę Ci przedstawić nie wymaga od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy, wszystko Ci pokażemy. Oferta ograniczona czasowo i ilościowo - nie wiem, czy się powtórzy.
dołącz do nas tu:  systemzarabiania.pl

NAIWNY I GLUPI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokkymm

Nie ma złotego środka na sukces w biznesie. Trzeba po prostu zaryzykować i spróbować. Inaczej całe życie będziemy żałować. Ja zajmuję się czarterem jachtów. Kupiłam kilka w dobrej cenie, odremontowałem, doposażyłem i jakoś daję radę. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że to bardziej sezonowy biznes. Co do wyposażenie jachtów to kupowałem je od ja-jachty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jansyrkoo

Co do mnie, to spróbowałem otworzyć własny biznes i na obecną chwilę - nie żałuję. Otworzyłem stację paliw i jakoś idzie. Co do samego paliwa, to kupuję je w dobrej cenie od el-bopaliwa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie pomysł na innowacyjny biznes, dobrze jest zastanowić się nad uzyskaniem dofinansowania. Obecnie jest oferowane spore dofinansowanie na innowacje w ramach funduszy unii europejskiej. Jak również rząd szykuje spore dopłaty dla innowacyjnych start upów.

Niestety, ale opodatkowanie firm w Polsce nadal jest spore, warto jest tutaj wspomnieć szczególnie o sporym zusie:
https://pik-ksiegowosc.pl/wzrost-skladek-zus/

Czasami dobrze jest skontaktować się z dobrym biurem księgowym w sprawie uzyskania informacji, jak ten zus obniżyć. Bo jest wiele sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnym i dochodowym pomysłem jest otwarcie salonu kosmetycznego. Ja zaczyynałam jako mobilna kosmetyczka, jeździłam po klientach. Jak trochę zarobiłam to inwestowałam dalej, zleciłam stworzenie strony internetowej, potem fanpage na facebooku, wizytowka na google. Później zaczęłam korzystać z platformy moment.pl bo tam dużo babeczek też szuka. Ogłaszałam się wszędzie. A teraz mam swój salon i pełno stałych klientek, ale też dużo nowych kobitek do mnie dzwoni. Ja to często pytam skąd się o mnie dowiedziały, żeby wiedzieć co jest dobrą reklamą a co nie i dużo osób znajduje mnie przez tą moją stronę internetową, więc to polecam. Ogólnie jak kogoś nie kręci kosmetyka to i tak polecam stworzenie strony bo to w każdym biznesie taka wizytówka jest. Trafiłam na fajną firmę, tanią AGENCJA SF oni mają swoją stronę stronadlafirm.pl i tam zadzwoniłam i pogadałam z takim miłym kolesiem i on mi fajnie właśnie doradził z tą stroną. I też mi zrobili taki kalendarz fajny na stronie i mogą się klientki umawiać przez moją stronę i to mega wygodne jest.Mi trochę zajęło rozkręcanie biznesu, ale ja to lubię bardzo i mam już 3 pracowników i się kreci fajnie. Pieniążki są dobre z tego naprawdę. No bo robimy rzęski i laminację rzęsek i brewki i pazurki robimy. Zabiegi na twarz wykonujemy i depilacje. No kobiety chodziły do kosmetyczki i będą zawsze bo dużo rzeczy same w domu nie zrobią. A i mężczyzn dużo z naszych usług korzysta, a to regulacja brewek a to paznokietki zrobić a to wąsik.  Dużo kobiet się boi z własnym biznesem wystartować, ale to naprawdę nie ma co się bać. Trzeba zaryzykować. Ja polecam salon kosmetyczny, bo gdzie człowiek nie dzwoni tam terminy zajęte czyli się kręci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście szukali pieniędzy na otwarcie albo doposazenie włąsnej firmy polecam pożyczke pozabankową open Cash. My żeby nam lepiej szło zainwestowalismy w dodatkowy sprzęt. A skąd pieniądze? Postawilismy na pozyczke pozabankową Open Cash, dobre warunki, szybka decyzja i udało się . Zainwestowalismy w firme przy przetrwac ten trudny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto spróbować własnego stoiska w galerii handlowej, skoro mieszkacie niedaleko dużego miasta? Własne stoisko można zaaranżować na różne sposoby - zrobić z niego wyspę z kosmetykami czy akcesoriami do telefonów albo oferować usługi, chociażby manicure. Warto też najpierw spróbować swoich sił na różnych targach, żeby zobaczyć, czy wasz pomysł cieszy się zainteresowaniem. W kwestii organizacji takiego stoiska polecam skontaktować się z firmą ART-CO. Zajmują się projektowaniem i montażem nowoczesnych stoisk wystawowych, które nie tylko przyciągają uwagę, ale są też przede wszystkim funkcjonalne. Warto się do nich odezwać, bo są w stanie zainteresować potencjalnego klienta samym wyglądem stoiska: https://art-co.com.pl/nasze-realizacje/ Naprawdę ich polecam i trzymam kciuki, żeby własny biznes wypalił! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie jak powinno wyglądać menu dla przyczepy gastronomicznej ? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę profesjonalnego producenta przyczep gastronomicznych SHINE, który posiada rozbudowaną oferte, dostosowaną do różnych potrzeb klientów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź co w Twoim mieście działa od wielu lat, sprawdź kilka sektorów. Potem sprawdź ich ofertę i zastanów się co możesz zrobić lepiej. W biznesie nie chodzi o nowy pomysł ponieważ ludzie są na początku sceptyczni. Sprawdzony a udoskonalony pomysł zawsze wygra.

No i duże znaczenie na pewno ma sam wyglad lokalu, szczególnie witryny:

https://mocniwreklamie.pl/oklejanie-witryn-warszawa/

Zerknijcie sobie jak dobrze mogą wygladać estetycznie oklejone witrynki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×