Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamapooodluszka

odpowiedzcie szczerze - jecie slodycze w ciazy?

Polecane posty

Gość mamapooodluszka

bo ja sobie troche pozwalam, a jak czasem czytam opisy jadlospisow, ktore pisza tu dziewczyny, to sama zdrowa zywnosc. Ja nie jem czipsow i niepije napojow gazowanycha ni sokow, alena wafelek albo czeklada tudziez lody niestety sie skusze. A jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stralam sie nie jesc bo nie chcialam duzo przytyc ale przyznam sie , ze czasem mi sie zdarzalo cos przekasic ale tak jak mowie bardzo sporadyczmnie. Zamiast slodkosci jadlam owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazowane mi sie zdarza, jak mam ochote na batona lub lody to jem. Wczoraj zjadłam parę chipsów, a przed wczoraj trochę popcornu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam w ciaży ciągłą ochote na czekolade kokosową :D jadłam ją na przemian z kapustą kiszoną :P Nie piłam gazowanego, starałam się unkać fast foodów ale czekolady kokosowej nie potrafiłam sobie odmówić :) grunt to z głową i nie tabliczke czekolady/ paczkę wafelków dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, tak na marginesie - nie lubie słodyczy, może oprócz ptysiów.A ptysie w ciaży mogłam je jeść na kilogramy, dlatego ich nie kupowałam ale moja mama teściowa chciały mi robić dobrze i mi je znosiły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapooodluszka
ja np wczoraj zjadłam wafelka knoppers i kawałek ciasta z owocami. Czasem zjadam np 4 ptasie mleczka (kostki, nie opakowania :) ) i 2 kostki czekolady. Czy to b duzo? Wlasciwie kazdego dnia zzeram cos slodkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nawet na wino pozwalam :) nie wypowiem sie co do wagi bo ja dopiero 9 tydz i narazie mam na minusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadłam i piłam praktycznie wszystko:-) poza alkoholem oczywiście. Mniej słodyczy czy chipsów ale jak miałam ochotę to jadłam i tyle. Nie przytyłam za dużo, malutka zdrowa. nie ma co wariować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamapooodluszka, mysle , ze bardzo duzo :( jak bedzies ztak jadla to duzo przytyjesz. Bierz magnez bo pewnie Ci go brakuje jesli masz taka ochote na slodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idioka jestes Ty lekarz mi powiedział, że mogę . A poza tym moja ciąża moja sprawa nie Twoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapooodluszka
ja jestem w 32 tc i mam juz 13 na plusie, wiem ze to moze nie jest najmniej, ale czasem to mam wrazenie, ze cobym nie robila to i tak waga idzie w gore. Pocieszam sie, ze moze jeszcze tylko ze 3 kg mi przybedzie.... i zakoncze na +16. Jak myslicie, jest to realne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko euro spoko
to gratuluję lekarza również...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Codziennie w zasadzie
Zawsze coś jem słodkiego, czy to pączka, czy jakieś ciacho, kawałek czekolady i nawet wyobraźcie sobie, że colę piję - w zasadzie to dziennie się zdarza. W pierwszej ciąży też jadłam i piłam - dziennie musiałam zjeść jakiegoś loda, przytyłam tylko 9 kg, a córka urodziła się z wagą 3620g. Po porodzie od razu wrócilam do formy. Teraz moja ciąża wygląda dokładnieb tak samo :D Jem to na co mam ochotę, to czego organizm się domaga, a nie to co napisali w książkach. Teraz to jakn któraś jest w ciąży to obchodzi sie ze sobą jak z jajkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluna88
ja żarłam wszystko. napoczatku same slone rzeczy. potem potrafilam zjesc 2 czzekolady na raz. bleee :D ale nie jadalam fastfoodow i roznych rzeczy z niepewnego zrodla. uwaga na truskawki. po przez 3 dni lezalam z glowa w misce... (zjadlam malo ale lekarz powiedzial ze ludzie nawet nie maja pojecia jak sa pryskane i ile chemii maja) wino? hmmm kto pije wino jak wie ze jest w ciazy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama jak widziała po znajomej to najwięcej jej przyszło w ostatnim miesiącu ale to dlatego, że bardzo spuchła , natomiast miesiąc po ciązy juz ładnie wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko euro spoko
po wypowiedziach widać z kim ma się do czynienia... ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamapooodluszka ja jestem w 32 tc i mam juz 13 na plusie, wiem ze to moze nie jest najmniej, ale czasem to mam wrazenie, ze cobym nie robila to i tak waga idzie w gore. Pocieszam sie, ze moze jeszcze tylko ze 3 kg mi przybedzie.... i zakoncze na +16. Jak myslicie, jest to realne" nie rozmieszja mnie :D teraz dopeiro zobaczysz co to znaczy tycie w ciazy . W ostatnich tyg tje sie nawet 1kg / tydzien. Ja tez tak mialam przy obydwoch ciazach i wiem co to znaczy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapooodluszka
jagoda - bardzo duzo?? Nie twierdze ze to nic,ale ze bardzo duzo to bym nie powiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona niedoświadczona
na początku jedyne na co miałam ochotę to woda, później jadłam wszystko. Pizzę z 10 razy podczas całej ciąży, 2 razy byłam na kebabie, 1 albo 2 razy na chińszczyźnie, manię na słodycze, chipsy i colę miałam od 3 do 6 miesiąca i jakoś specjalnie sobie nie odmawiałam. Za to zawsze uwielbiałam warzywa i owoce, więc codziennie tonę tego pożerałam. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia i nie mam tendencji do tycia, więc kilogramów się nie obawiałam (w całej ciąży przytyłam 12 kg).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapooodluszka
jagoda, ja czytalam w roznych artykulach, ze wlasnie w ostatnich tyg ciazy (3 -4) praktycznie juz sie nie tyje. Wiec nie wiem co cie tak rozsmiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama ale weź tez pod uwagę, że każdy organizm jest inny jedne nie przytyją a inne wręcz przeciwnie. Nie ma żadnej zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdnaiem nie pwoinno sie przejadac w ciazy i jesc za dwoje bo potem trudno te kg zrzucic :( tylko na kafe wszytskie dziewczyny po porodzie sa chudsze niz przed ciaza i to bez diety a "tylko" zajmujac sie dzieckiem. Popatrzcie na to http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08b82b747c891b01.html tj zdejcie dziewczyny z kafe ktora jest po ciazy i odwazyla sie je tu wkleic. Widziecie, ze nie warto sie objadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamapooodluszka
jagoda, amoge zapytac ile Ty przytylas w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadłam wszystko na co miałam apetyt... czemu sobie odmawiac, nie piłam alkoholu tylko.. czasem pół szklanki od czasu do czasu piwa.. Dziecko zdrowe silne.. Później bedziesz karmic i tez nie bedziesz mogła jesc.. to schudniesz.. a jak nie bedziesz karmic to dieta i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokoko euro spoko
to powinnaś być trochę mądrzejsza jak Ci ludzie dobrze radzą. naprawdę poczytaj sobie o FAS bo narażasz dziecko na niepełnosprawność. http://www.ciazabezalkoholu.pl/ to jest strona zatwierdzona przez ministra zdrowia tam nie kłamią. zobacz sobie w googlu jakie dzieci się rodzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUTORKO , CO MNIE TAK ROZSMIESZA ?:D ty jestes w 1 ciazy ja juz 2x bylam i nie potrzebuje zadnych artykylow czytac bo wiem co sie ze mna dzialo. A ty uwierz, jestes dopiero przed tyciem w ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi wlaśnie lekarz powiedział, że lepiej wino niz piwo. Ciekawe co wg Was jest gorsze kieliszek wina raz na jakis czas czy palenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×