Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaciaa

PANIERKA KFC JEST SPOSÓB :)

Polecane posty

Gość kaciaa uciekla
ma nas gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
nie podaje sie maili na prawo i lewo. to rodzaj danych osobowych. ufacie postronnej osobie. to nie tylko sprawa wirusów, ale i rozpowszechniania danych osobowych. o ile przepis nie jest Twoją własnością intelektualna to robisz szopkę. jesli jest, zamiesc go sobie na blogu, stronie czy innym pamiętniku. jeszcze moze poczta na adres zamieszkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się...
jakiś dziwny ten system rozpowrzechniania. i w dodatku edycja limitowana.... nie, coś jest tu/z kimś nie tak i to konkretnie... albo się z kimś dzielisz, albo nie. możesz się ograniczyć do rodziny i przyjaciół, a nie takie halo publicznie robić wyciągając od ludzi adresy mailowe. no sama pomyśl... tak przez chwilę chociaż... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowizja od ilości adresików
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uciakla spac poszla bo byla zmeczona :) gdzies was nie mam taaa oczywiscie wirusy rozsylam na prawo i lewo :D infekuje wszystkie komputery :D eh ludki ludki :D owszem jest wiele przepisow tyle ze w kazdym platki kukurydziane bula tarta jajo :) potrzebne toto jak mawia moja maminka szanowna w chwilach zlosci i wk...ur.wienia maxymalnego jak szankier na ch.u.j.u :D a co do poledwiczek tak zachwalalam :) Mnie smakuje innym tez tbie nie musi gdyby wszyscy mieli takie same upodobania smakowe nudno by bylo nie sadzisz nie bede komentowala nawet postow ziejacych jadem zloscia i zawiscia milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaaaaaaaaaaaaa
od dawna bylo widac, ze z kaci beretem cos nie teges-pruje sie :D i nie dziwi mnie wcale ,ze wpierdol od mezusia dostaje regularnie az z chaty spierdalac musi :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak ktos jest sfrustrowany to najlepiej dokopac innej osobie z zazdrosci zalu zawisci sama nie wiem czemu :D twoj post swiadczy o tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) :) :) :) :) :)
Poproszę i ja: febraaa@wp.pl dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam35@o2.pl
no to wyslij mi ten przepis :P pleassseeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahahaaaaaaaaaaaaa
kaciaa, ale czego mozna tobie zazdroscic? :D deblizmu? mezapijaka i ojca jebnietego?:D a moze tego kurzego mozdżku?:D jak wiadomo nawet kura ma o 2 zwoje mozgowe wiecej od ciebie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kacia jest jak
MAGDA GESSLER MA SWOJE TAJEMNICE I NI JAK NIE ZAPODA INNYM TO SĄ JEJ SEKRETY KUCHNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaćka świnia z ciebie
powinnaś się dzielić przepisami bądź polakiem nie chcesz żeby ludzie zdrowo się odżywiali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam na poczatku ze bede swinka i na kafe nie podam :D wiesz polemizowalabym czy to zdrowe jedzonko :D smaczne na pewno :) a tak swoja droga zastanawia mnie jakim trzeba byc prymitywem zeby o glupi przepis ktorego sie nie dostalo wywlekac fakty ktore mialy miejsce ladny czas temu i ktore sa sprawa osoby zainteresowabnej Fakt zrobilam blad piszac o tym na kafe niestety siedza tu imbecyle totalni :D oni maja super zycie idealna rodzine cud miod i orzeszki partnerow no pozazdroscic ;) z ust szambo zawisc z kazdego postu ale skoro im to poprawia samopoczucie to niech im swieci :D spadam ponownie milego dnia dla wszystkich tylko uwazajcie nie zatrujcie sie wlasnym jadem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulcia232
bardzo bardzo dziekuje za przepis :) w najblizszym czasie pilki i skrzydelka wyladuja na stole!! ;) super przepis aha i chcialam Ci powiedziec ze nie ma co sie przejmowac niektorymi...!pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrrrrrrrr
ja też uwielbiam ,a mój sposób na panierke to poprostu mąka kukurydziana.....skrzydełka mocze 2 godziny w magii a potem obtaczam w mące kukurydzianej .....cudo!!! serio sama zanim nie zrobiłam tego przepisu byłam zakoczona!! a dzięki mące kurczaczek jest chrupiący ale soczysty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość już tego łajna
Kaciaa wyzywasz ludzi od imbecyli itp itd ale od ciebie odorek szamba czuc nawet przez monitor:) A wy durne ludziska podawajcie kacii swoje@, podawajcie a potem bedziecie mialy cale skrzynki zapelnione przeroznym swinstwem np fotaki czesci intymnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie ciesze ze sie spodobalo i smacznego zycze :) ja sie wcale nie przejmuje :D ja sie smieje z tych ludzi jaka bronia usiluja walczyc na kafe choc o co tu walczyc :D tak robia chamy i prymitywy oni sobie sami wystawiaja swiadectwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowa chce byc ale mnie nie s
kaciaa, do jasnej ciasne a przeslij ze mi ten przepis bo juz wiecje nie bede prosic mniam35@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahhaa ja na kafe nie wyzywam ludzi nie wywlekam faktow z ich zycia prywatnego bo tak sie nie robi. Tak zrobi tylko ostatnie bydlę ( ups obrazam w tym momencie bydlęta ) I o co? chocbym nawet chciala nie wysle bo jestem w tyrce a tu nie mam dostepu do poczty prywatnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wysle trojany wirusy zdjecia czesci intymnych swoje i celej rodzinki plus moich futrzakow :D fantazja ludzka jest nieograniczona jak widze moze niektorzy z was powinni psac powiesci fantasy??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszzz
To na CH pytam sie piszesz że się podzielisz przepisem, jak wysyłasz go 5 laskom? Kreton :D W dupie mam tą waszą panierke z kfc, wole zjeść bez, przynajmniej dupsko mi nie urośnie w tak szybkim tempie jak wam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam prosbe
Kaciaa, podawałam maila na pierwszej stronie (artykuly_3miasto@o2.pl), jednak zadna wiadomośc od Ciebie nie doszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam prosbe
jeszcze raz, bo jakoś się dziwnie linkuje: artykuly_3miasto@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola6969
joguretka@wp.pl ja tez poprosze, z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfdfg...
kaacia naprawde jestes zalosna Nie dawno jeszcze plakalas na meza alkoholika,ze cie bije i wyzywa,znika z domu Haha...z szamba nigdy sie nie wychodzi...:( I tak jak ktos napisal-lans nieudany... a twoje przepisy,ktore tu podawalas poprostu bardzo,bardzo przecietne Jedzcie paniere razem z kaacia-niech wam dupa rosnie-ja by tego nigdy nie tknela-czy to w kfc czy z jej przepisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigwowazielonaherbata
podajecie swoje maile na prawo i lewo, a potem wielkie zdziwienie, skąd Wam tyle spamu przychodzi... ehhh dzieci, dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no po prostu czytajac te wasze zarzuty wywlekanie faktow ktore mialy miejsce juz hektar temu placze ze smiechu :D Mozna komus dokopac owszem ale sposob w jaki to robicie jest nizej niz dno dna i 15 metrow mulu :D no ale tak najlepiej prawda mordki wy moje kochane :D Intelektualnie sie nie da??? No fakt w sumie za trudne :D Naprawde troskliwa pomaranczko o moja wage martwic sie nie musisz :D ci ktorzy mi tak dokopuja sa zapewne madrzy cudowni wspaniali maja super hiper prace rodzinke partnerow slowem oh i ah :D I dobrze pozostaje mi sie cieszyc z waszych sukcesów :D wasze durne wpisy obchodza mnie tyle co zeszloroczny snieg bawie sie nimi znakomicie :D widocznie szczyt waszych umiejetnosci kulinarnych to nieprzypalenie wody na herbate ;D I konczac bo szkoda na was klawiatury nigdy nie twierdzilam ze moje przepisy sa wspaniale ze jestem Nigella Ramsayem czy Olivierem :D a jak komus sie nie podobaja to nie korzystajcie z nich proste jak budowa cepa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×