Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaciaa

PANIERKA KFC JEST SPOSÓB :)

Polecane posty

Gość gawel 32
Oj Kacia ty zapewne idealna jesteś.Szeptane przepisy,dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolololololo
kacia, tak se mow, ze cie to nic nie obchodzi ale czym wiecej bezzebnych mord wstawiasz tym bardziej bije z ciebie frustracja gdyby bylo tak jak piszesz, to po prostu bys to olala i nawet nie odpisywala :classic_cool: :D i co poniektorzy maja racje, ten topik jest ni w pizde ni w oko a i to, ze podawalas tu na forum fakty ze swego zycia osobistego jest zalosne i teraz masz skutki durna cipo:classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiigi88
Ja pisalam kacia z toba na jednym topiku.Wtedy bardzo zle ci się w życiu wiodło i bylaś pokorniejsza i normalniejsza.A teraz rożki chyba już odrosły.Przykre to troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiggi wybacz ale nie pamietam zebynm z Toba pisala :( Mnie rozki odrosly??? No, wybacz nie sadze... nie przeklinam nie wywlekam brudow z czyjegos zycia prywatnego bo tak sie nie robi A ze pisze ze to zachowanie jest jakie jest i ze tak zachowuja sie prymitywy coz..... czytajjac niektore topiki wlos sie na glowie moze zjezyc ;) Tak czy siak pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modna mama 35
A ja znam kaciee I to nie z netu I coś wam powiem,jest brzydka i tyle ;) Nie ma czego jej zazdrościć więc dajcie na luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj modna mamo :) wiem ze uroda nie grzesze :) tez sie nie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolololololo
Kaciu, no prosze cie madroscia nie grzeszysz a tak sie zapieralas, ze "gowna jesc nie bedziesz" (watpieabys zrozumiala przeslanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo polak jest miszcz
Ludzie Czy Wy jesteście normalni??? Dziewczyna napisała jasno, na początku, że na kafe nie poda przepisu, i to jest jej prawo. A Wy z tego powodu robicie Jej jazdę, że jest taka, owaka piszecie o faktach z życia które Was całkowicie nie powinny obchodzić, a które mając gorszy dzień, napisała nieopatrznie na tym zasranym forum. Mało tego jakaś idiotka, pisze że kacia jest brzydka. I co Cię to obchodzi. Pisała też na kafe jaka jest tego przyczyna. Zachowujecie się gorzej niż zwierzęta o głupi przepis. I po co?? Żeby dziewczynę sprowokować? Przecież to chore, niepoważne i świadczy wyłącznie o Waszym poziomie umysłowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdibogf32hk4hgbvr
merseze@wp.pl dziekuje bardzo ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo polak jest miszcz" Człowieku, nic mi do tego, niby:) wg mnie ten topik jest do.... . A dlaczego? a dlatego iż jeśli autorka tego topa sama go założyła i sama zaproponowała ,że poda przepis wyłącznie na @ , to też sama powinna podać swój adres meilowy i zaznaczyć np "chętnych na ten przepis proszę o kontakt na adres meilowy taki ,siaki czy owaki" .:) Logiczne? LOGICZNE W taki sposób jaki zaserwowała autorka nie da się uniknąć bluznierstwa :) ps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gawel 32
Autorka sama sobie zrobiła durna jazdę i antyreklamę.Do tego wyszly niepotrzebne fakty z życia.A mogła tego uniknąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo polak jest miszcz
A Wy swojego rozumu nie macie? Jaką bronią walczycie? jadem rynsztokiem, ciosami poniżej pasa. O totalną pierdołę. Kacia zrobiła błąd ale to nie powód żeby zachowywać sie w sposób jaki Wy uskuteczniacie. Puknijcie sie w czoło i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybki i wsciekly
A Wy swojego rozumu nie macie? Jaką bronią walczycie? jadem rynsztokiem, ciosami poniżej pasa. O totalną pierdołę. Kacia zrobiła błąd ale to nie powód żeby zachowywać sie w sposób jaki Wy uskuteczniacie. Puknijcie sie w czoło i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybki i wsciekly
No dopiero teraz wysłało. Forum się sypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się...
kacia, czy mogłabyś podać logiczny powód takiej formy dystrybucji przepisu, bo do tej pory jakoś się do tego nie odniosłaś. to by może ułatwiło niektórym zrozumienie twoich pobudek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mogę oczywiście i jest to moj ostatni wpis nie tylko w tym temaciwe ale i na kafe nie jestem gowewniara a powazna osoba kocham gotyowac experymentowac nie twierdzilam nigdy ze jestem mistrzem kulinarnym wielokrotnie podawalm tu ( moim zdaniem ocywiscie ) fajne przepisy nie kazdemu musialy smakowac to oczywiste pomyslalam ze jak bede wysylac tylko na maila i bedzie ok nikt nie bedzie narazony na moje posty ze iby ja cos wciskam przekonuje na sile do swoich racji widac zle sformuowalam temat i post a nie wroc na pewno zle i to przycznyna calego zametu, nie sadzilam ze odniesie to taki skutek i taki stek obelg i nienawisci coz moj blad moja wina ja ponosze konsekwencje powiem tak wywlekajcie sobie do upadlego moje posty nasmiewajcie sie do woli z mojej sytuacji i innych rzeczy ktore latwo znalezc przez google w koncu na kafe pisze wiele lat Mam to w glebokim powazaniu mowie to calkowicie serio, mozecie smiac sie do upadlego mnie to dokumentnie wali spojrzcie najpierw na siebie na swoje idealne zycie zdrowie malzenstwa i td itp zegnam bez zalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się...
rozumiem. chciałaś na pewno dobrze, a wyszło jak zawsze ;) to może lepiej by było bezpośrednio do tych osób które już znasz z kafe powysyłąć, albo na blogu jak masz bloga. wtedy nikogo byś nie naraziła na swoje posty. a takie pytanie ludzi o adresy mailowe to tylko zapalnik dla wielu na kafe. czy ty byś chciała udostępnić swój adres mailowy na kafe, tak dla wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana.....
no to masz..babo placek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się...
aha... to niedobrze... chwila słabości a wampiry podchwyciły i pożywkę dobrą mają. tak sobie pomyślałam, że nie ma co ulegać tym co piszą furiaci, psychopaci i inne pasożytnictwo społeczne, tudzież ludzie, którzy po prostu mają zły dzień. ja cię przynajmniej przepraszam, jeżeli cię uraziłam. mnie samej dziwny się twój pomysł wydał. ale któż nie popełnia błędów? pozdrawiam i miłego dzionka życzę (jeżeli to możliwe po takiej fali... ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhakdkdfjf
Porządne córeczki i synkowie zwyzywały Bogu ducha winną forumowiczkę i podkuliwszy ogony uciekły. Teraz pewnie podają obiadki, ssą pały mężów albo lecą im po browar.:D Ciekawe co wy ( celowo z małej umiecie ugotować )? Bo czytałam przepisy kaci i fajne ma. Gimgówna też nieźle namieszały, ale....wakacje w końcu i kafe zejdzie na psy dokumentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście beznadziejne
jak was nie interesuje to nie piszcie, nikt wam nie każe :o Kaciaa daj sobie spokój i daj się włączać w te durne dyskusje. idiotki mają nudne życie to je marnują pisząc bzdury w necie :o frustratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście beznadziejne
daj sobie spokój i NIE daj się włączać w te durne dyskusje* i co was tak boli, wasze maile ktoś podaje? nie, nie zesrajcie sie na rzadko przypadkiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce mi opadają jak czytam
Jakim jadem plujecie na dziewczynę z powodu jakiegoś przepisu na panierkę (!!!) :( SZOK I co tu się dziwić,że w realu rodziny się rozpadają a brat brata zabija dla pieniędzy. Wszystkim sfrustrowanym osobom atakującym tą "Kacię" współczuje przykrego życia jakie prawdopodobnie prowadzicie w realu to z jego powodu macie ogromną potrzebę wyżycia się na kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kaćki
kaciaa oj modna mamo wiem ze uroda nie grzesze tez sie nie udalo ale ty musisz mieć niską samoocenę ja pierniczę sama o sobie mówisz że brzydka jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja piszę
OTO TO CUDO Make tortowa przesiewamy przez sito. Dodajemy plaska lyzeczke proszku do pieczenia sol przyprawe do kurczaka czosnek granulowany pieprz kolorowy papryke pikantna lub chilli cayenne wszystko dokladnie mieszamy. Do drugiej miski nalewamy lodowata wode. Piers z kurczaka rozbijamy kroimy w poprzek na dwa a jeszcze lepiej na 3 kawalki. Panierujemy w mace z przyprawami a nastepnie w lodowatej wodzie . Czynnosc powtarzamy 2 lub 3 razy Smazymy w glebokim oleju na zloty kolor Np Hamburger bulki najzwyklejsze kajzerki podpiekamy w opiekaczu badz na grillu. Sosem ( rowne proporcje majonez smietana, szczypta soli i plaska lyzeczka od herbaty sosou sojowego oraz drobno posiekany ogorek zielony razem mieszamy ) tym wynalazkiem smarujemy bulke. Na sam spod dajemy salate zielona potem naszego kuraka na niego cienkie plastry pomidora badz ogorka kiszonego albo i to i to co lubimy. Przykrywamy pokrywe jemy ze smkiem pyszotka jest :) W taki sam sposob mozna przyrzadzic inne czesci z kuraka palki skrzydla badz inne mieso ( poledwiczka wieprzowa ) czy fruti di mre ( krewetki ) Przepis powstal w oparciu o przepis z netu plus wnikliwe studiowanie skladu panierki KFC jaka kupuje w sklepie casablanca badz ale dobre Prosze o nieudostepnianie na kafe i SMACZNEGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo polak jest miszcz
No fajnie komuś na kafe zaufać. :-O. Ciekawe, która taka w dupę uprzejma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za przepis...
O matko stało się podała! Kacia chyba się zabije! Normalny przepis a sekret jak by to było jakieś odkrycie naukowe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajfurka 22
kaacia chciala by gwiazda(podam wam przepis w tajemnicy bo on taki zajebisty a reszta niech zazdrosci mi moich wspanialych zdolnosci) a wyszlo jak wyszlo Przepis zwyczajny,widzialam go juz na necie dawno.I moim zdaniem niezbyt zdrowy ani ciekawy...no ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhjdfgdgf
bo ludziom na kafe się nie ufa. ja ufam tylko tym z realnego zycia, którzy faktycznie są sprawdzeniu i znam ich od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×