Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KAMILWWW

jak mam ja zdobyc

Polecane posty

jesli ona ma chlopaka, nieznam jej zbyt dobrze zeby poorostu zadzwonic lub na nk napisac ... Jednak cos mi podpowiada w duszy zeby sprobowac sie do niej zblizyc wiec tu pytanie do wszystkich jak moge ja soba zainteresowac?? Ma ktos dobra rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrrrrrrrr
a dobrze jej sie układa w zwiazku? jeśli tak po co to psuć? kochasz ją czy raczej chcesz się zabawić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpiegu jeden!!!!
słuchaj najlepiej małymi kroczkami musisz najpierw zagadać napisać utrzymywać kontakt .....staniesz się jej bliski , a co z tego wyniknie każdy wie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpiegu jeden!!!!
no słuchaj jak chcesz coś osiągnąć to musisz do niej napisać,zadzwonić .....jak inaczej chcesz czegoś dokonać?? spróbuj!! co ci szkodzi ....a widzisz , żeby ona zdała się być zainteresowana tobą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też.....
nie rozbijaj jej związku!!!!!!!!!!! napewno jest szczęśliwa!!!!!!!!!!!! jak możesz patrzeć tylko na swój tyłek!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co zrobic .. Chyba bede czekal az gdzies ja spotkam i zagadam jak dobrze pujdzie to moze napisze ze chce sie spotkac cos wymysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce zeiazku rozbijac ale mi zalezy wiec chybs warto zawalczyc ona bedzie miala wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze , jeżeli kobieta jest w związku to nie wypada jej podrywać!odpuść sobie! a po drugie , mylisz , że ona będąc w związku tak poprostu zgodzi się na spotkanie z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpiegu jeden!!!!
czekać możesz latami!!! jak ci zależy to działaj! może ci się poszczęści , trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moe byc ze na jakiejs imprezie bedziemy mamy wspolnych znajomych wtedy alko rozluznienie swobodne rozmowy i tak bede wiedzial jak nie bediemy rozmawiali to trudno a jak fajnie sie potoczy to ja chcialem gdzies zaprosic i co ze ma chlopaka dziewczyny musza z kims bys w tym wieku niekoniecznie z milosci ma 19lat jest porzadna i mnie kreci strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupoty gadasz ....dziewczymy muszą z kimś być w tym wieku?ja mając juz 17 lat poznałam swojego chłopaka , z którym jestem do teraz (stuknie nam 5 lat) znajdz sobie wolną kobiete....taka moja rada...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arzsawin
wirujaca ale ty brzydka jestes ,skad ty wziełas chłopaka z sex szopou ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne laski sa zwsze pozjmowane taka prawda ale samiec alfa sam wybiera ktora i kiedy hehe kiecyx sie przejechalem na ty ale to bylo dawno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arzsawin .............każda potwora znajdzie swego amatora:-P z ciebie napewno chodzący ideał:D co do tematu to jest twój wybór , ale pamietaj , że kiedyś to się moze odwrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuraś
konia se zwal idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arzsawin
wirujaca nie spinaj się :-D zartowałem ,fajna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety lubią jak się o nie walczy owszem , ale nie jeżeli już ktoś wczesniej o nie zawalczył....ja cię do niczego nie namawiam , zrobisz jak uważasz , ja tylko pokazałm mój punkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arzsawin
napewno zgrabna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejechalem sie bo mloda byla ale teraz ta jest starsz mi nie chodzi zeby ja zalicyc wiec zwiku nierozbijam teraz to sie nie liczy chce fajna pania u mego boku a nie zwariowana nastke co robic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej ja wyczekam w spokoju i napewno z nia porozmawiac moge i chba spotkac tez sie bedzie mogla potem moze byc po mojej mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ile jest kobiet na świecie ?? napewno znajdziesz fajną dziewczynę jeszcze , chyba że ci naprawdę zależy to możesz poczekać aż zakończy swój związek , jeżeli nie jest w nim szczęśliwa to napewno tak tkwić nie będzie, a ty jesteś pewnie jeszcze młody co??? ile masz lat 18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś strasznie pewny siebie.....nie nakręcaj się tak , bo jak pójdzie nie po twojej myśli , nie wykaże toba zainteresowania to zawiedziesz się .....jeżeli ona naprawdę jest porządną kobietą, to widze marnie twoje szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nakrecam sie tylko faktycznie sie za nia biore cale swoje doswiadczenie wykorzystam i sie uda yeeeeah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha a działaj to jest twój wybór.....inaczej będziesz spiewał jak się sparzysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×