Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

canarispl

Podryw w miejscu publicznym

Polecane posty

Jak podrywacie kobiety czy mezczyzn w miejscu publicznym np market czy na ulicy :-) Ja czasem cos rzuce o ksztaltnosci ogorka ... i rozmowa już się toczy.... a z przebiegu rozmowy czlowiek wiec czy sa jakies szanse na blizsza znajomosc Osobiscie wolalbym spotkac kusicielke ktora da jasno do zrozumienia ze ma ochote na maly flirt ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figurantka z marsa
Nie podrywam a podrywaczy spławiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podryw przy stoisku warzywnym w markecie.:D 🖐️ Mnie kiedyś zaczepił starszy pan i pokazał jak wybierać cebulę. :classic_cool: Ma się branie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys pomoglem z podaniem towaru z polki i uslyszalem ze kobieta sama by dala rade ale dzis nie ma szpilek... wiec rzucilem ze jak i szpilki to i mini a ma pani piekna sylwetke... i taki byl poczatek milej znajomosci... trzeba tylko chciec i trafic na druga osobe ktora tez ma ochote na przygode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś przed 40-tką a zachowujesz się jak pryszczaty małolat. :D 🖐️ Śmieję się na głos. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego głównie podrywam kobiety po 30 i widać ze niektórym sie to podoba... ale rozumiem ze jestem wyjątkiem a reszta osób nawet na inną osobę nie spojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - po 30-tce. :) Przychodzą do sklepu w celu zakupu chrześcijańskich produktów, wiesz - chleb, mleko, jajka :classic_cool: żeby potem coś ugotować swojej rodzinie. To jest wyższa desperacja. Nie jestem w stanie tego ogarniać. Nie mam serca żeby po tobie jechać. :) Desperaciku. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to widze innaczej kura domowa ktora lata od kosciola po zakupy dla pana meza a sama dowartosciowuje sie piszac po forach nie lepiej pogadac przy kims pijac kawe ? coz niestety wiekszosc osob zyje fantazjami ktorych nigdy nie spelni... nawet nie probuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na całe szczęście jestem za młoda na małżeństwo i nie możesz mnie nazwą kurą domową. :) Do kościoła też nie chadzam. A na forum piszę bo lubię. Chyba brak Ci argumentów, mój drogi. :) Co tam jeszcze - jestem wysoka i sama potrafię sobie sięgnąć po produkt.:classic_cool: A teraz śmigaj do Biedronki , pomagaj ściągać towar z półek i żeruj na ludzkim zaniedbaniu i braku seksu z mężem.:D 🖐️ Dobra, zbieram się. Do poczytania w piątek. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem flirt to stąpanie po lodzie, gdy jest się w związku... ale z drugiej strony nie mogę powiedzieć że nie kręci mnie flirtowanie i czemu nie w super markecie. Właśnie w takich zwykłych miejscach jest najfajniej, a nie w miejscu gdzie flirt, zapoznanie jest sprawą niemal oczywistą... a to forum jest erotyczne.... więc spotkać można tu różne sytuacje, dlatego uważam że można się z kimś nie zgadzać, ale nagminne zachowanie "na świętą i umoralniającą" jest bez sensu na takim forum. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzenie po cienkim lodzie ma swoje plusy a kto nie sprobowal czegos zakazanego nie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyjenmiaczekXXL
Człowieku, masz cztery dychy na karku, podałeś kobiecie produkt z półki w sklepie i rzuciłeś cienkim tekstem a już mówisz o stąpaniu po cienkim lodzie, flircie, podrywie... Podniecasz się tym jakbyś wyjebał cygański tabor z końmi i wozami. A jakbyś podał produkt karłowi płci męskiej wliczyłbyś to sobie do doświadczeń geyowskich? Litości. Pizda z ciebie straszna :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kazda osobe sie podrywa to oczywiste ale widze ze prawie nikt z was nie podrywa w miejscach publicznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampka z żarówką
To co ty opisałeś też trudno nazwać podrywem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka_31
a moim zdaniem miłe jest kiedy facet podaje kobiecie produkt z półki do której sama nie sięga rozmowy przy ogórkach też są miłe, nawet jeśli nic z nich nigdy nie wyniknie, stanowią swego rodzaju dowartościowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowy kapelusz
No tak, ale podanie ogórków nazywać podrywem to lekka przesada. Dupowaty ten twój podryw 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonka_31
trzeba po prostu umieć w jednym zdanie od ogórka przejść do podrywu i są mężczyźni, którzy to potrafią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowy kapelusz
To wygląda bardziej na ćwiczenie wstępne z PUA niż na prawdziwy podryw. Znać, pan mało potrzebuje by nadąć swoje ego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykłą uprzejmość nazywać podrywem? Podrywanie (dobre podrywanie) to prawdziwa sztuka. To, co ty robisz, to zbieranie materiału do wieczornej masturbacji. I nic więcej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×