Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gerlinea ....

Ksiazki dla dzieci

Polecane posty

Gość Gerlinea ....

Mieszkamy za granica i chcialabym kupic corce (ma prawie 3,5 roku) kilka ladnych ksiazek. Chodzi mi zarowno o ksiazki do czytania przed snem (krotkie opowiadania, bajki, basnie) jak i o ksiazki do nauki samodzielnego czytania (tak na przyszlosc ;) ) Uprzejme prosze mile mamy o konkretne propozycje : wydawnictwo, autor, tylul... Co sie u Was sprawdza ? Co warto kupic? Czego unikac ? Ktore ksiazki maja ladna, mila dla oka szate graficzna, ladne i ciekawe ilustracje ? Kupilam jej kilka ksiazek przez internet ale nie jestem do konca zadowolona... niestety przez internet nie mozna ocenic i raczej kupuje sie "w ciemno" .... Z gory dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerlinea ...
Nikt nie pomoze ? :( :( Nie kupujecie i nie czytacie dzieciom ksiazek ? Naprawde musze zalozyc temat z tesciowa w tytule zeby zainteresowanie wzbudzil ;) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkiinnaa
Mogę jedynie polecić to co czytają moje siostry :) Moja 6-letnia siostra uwielbia Przygody Tappiego z Szepczącego Lasu... Drugiej właśnie sprezentowałam pierwszy tom nowej serii Niewidzialni i bardzo jej się podobało, czeka na kolejny tom. Seria ma także swoje konto na FB, gdzie rozdają nagrody Niewidzialni na FB Przy okazji zauważyłam, że wydawnictwo ma w planach nową serię Licii Trosi (autorka wydała w Polsce serię o Świecie wynurzonym, którą sama swego czasu czytałam) - Królestwa Nashiry. Marzenie Thalithy. Książki są dostępne na stronie wydawnictwa: www.zielonasowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pomogę
powiem co posiada mój syn, 4 lata i co jest ma czasie. wierszyki, tuwim brzechwa itp , sa najlepsze uwielbia opowiadania chmielewskiej o pafnucym ale jest na nie jeszcze trochę za mały, chce je czytać nie po kolei tylko tak jak mu się obrazki podobaja ostatnio na allegro zamówiłam mu "bezpieczna bajeczke" ale jeszcze jej nie widziałam, mam nadzieje że mnie negatywnie nie rozczaruje mały jest bardzo zadowolony ponieważ kupiliśmy jeszcze elementarz w którym sa duże kolorowe obrazki, króciutkie czytanki a w nich słowa podzielone na sylaby i oczywiście nauka pisania (tj, mój pierwszy elementarz czytamy metoda sylabową wyd greg, świetny i bardzo tani) najczęsciej zamawiam ksiażki na allegro i albo ktoś nam wysyła albo zabieramy przy okazji wizyty w pl aha, z tego wydawnictwa od bezpiecnej bajeczki zamówiłam jeszcze coś o świętym mikołaju, ponoć nie banalne i świetne ale też jeszcze nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerlinea ...
Wow, nie podziawalam sie ze jeszcze ktokolwiek tu zagladnie :) Dziekuje bardzo za podpowiedzi :) Brzechwe i Tuwima mamy... to chyba takie "zelazne zakupy". Nie pomyslalam o "Pafnucym"... no i te "bezpieczne bajki" i Mikolaj tez mi sie ciekawe wydaja. Ten Tappi tez wyglada niezle... tyle ze corka jeszcze chyba na ta ksiazke za mala ... ale zapisalam na liste "pozniej" :) Raz jeszcze dziekuje :) ... ... moze jeszcze ktos ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam książkę "Witaminowe urodziny" Urszuli Gładkiej. Jest napisana w formie bajek o przygodach witamin, które uczą zasad zdrowego żywienia. Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

https://www.wydawnictwomd.pl/

Polecam Wam pełną ofertę tego Wydawnictwa. Wspaniałe kolorowanki dla dzieci, bajki z naklejkami, wycinanki oraz encyklopedie a to wszystko w bardzo przystępnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×