Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dhfbjdhsbfcsdjkhb

Odszkodowania za transformator na działce budowlanej

Polecane posty

Gość barkas
podpisałem umowę z nihil obstat sp. z o.o. przekonali mnie swoim dużym doświadczeniem. trzymajcie za mnie kciuki lub raczej za nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabrykant
i jak w Pana sprawie ? uzyskał Pan już coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barkas
narazie negocjacje stanęły na 29 600 PLN. prawnik przesłał propozycję na 42 000. jest duża szana, że się gdzieś spotkamy 34 000 - 36 000 PLN i jak na ugodę to moim zdaniem świetne warunki. nie ma co być zbyt łapczywym bo jeszcze odmówią i do sądu będzie trzeba iść a 2 lat nie chcę czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeroki
czy nihil obstat sp. z o.o. wynegocjowała dla Pana 36 000 PLN ? czy mógłby Pan polecić tą firmę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barkas
staneliśmy na 33 000. dla mnie to dobra suma. przed podpisaniem umowy 25 tysięcy brałbym w ciemno. z pewnością mogę ich panu polecić. zawsze mogłem się skontaktować z nimi i w przeciągu kilku dni poinformowali mnie co dzieje się w mojej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gil
moją sprawę prowadzą już drugi rok. dobrze, że do nich się zwróciłem bo widzę, że mają dobrą skuteczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolisław
z tego co widzę, to skuteczność mają dosyć wysoką, ale też są najdłużej na rynku także jak to mówią doświadczenie procentuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna321
A czy usługi takich firm jak NO dużo kosztują? Mam na swojej działce transformator i dodatkowo jeszcze 4 inne słupy, a 4 lata temu wzięlismy prawnika to powiedział, że nie opłaca zajmować się tą sprawą... Czy powinnam dostać jakieś odszkodowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojnar
powinna Pani zabiegać o swoje roszczenie. wielu prawników nie zna się na służebności przesyłu. korzystałem z 2 kancelarii i nie mogli nic uzyskać. dopiero kiedy usłyszałem o Kancelarii Nihil Obstat Sp z .o.o i się do nich zgłosiłem to okazało się, że mam prawo do uzyskania roszczenia. do ugody co prawda nie doszło ale sprawę wygrałem w Sądzie. Nihil Obstat zweryfikowali moją sprawę przed jej podjęciem i wyliczyli roszczenie za niewielką opłatę i dopiero potem się za nią zabrali a ja wiedziałem już, że sprawa dobrze rokuje. także warto tą kancelarię polecić bowiem naprawdę ostrożenie i mądrze podchodzą do spraw. widać, że nie są zainteresowani tylko zarabianiem na Kliencie bo źle rokujących spraw się nie podejmują a Klient na tym zyskuje oszczędności i czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barkas
przedzwoni Pani do Nihil Obstat i się dowie. gdybym do nich nie zadzwonił to nic bym nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł kamil
również mogę polecić tą kancelarię. a zwłaszcza jej blog http://www.nihil-obstat.pl/dobra-wiara-przedsiebiorstwa-panstwowego/ przed oddaniem swojej sprawy robiłem duży research i to właśnie oni wydali mi się najbardziej sensowni. nie myliłem się. dostałem 13 tysięcy w formie ugody za niewielki odcinek kilkumetrowy koło domu. powiem krótko: "opłaca się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×