Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maloczasudowakacji

prosze o opinie na temat mojego odzywiania - dieta 500-600 kcal

Polecane posty

Gość maloczasudowakacji

Jak wiele z nas postanowiłam stracić na wadze by w tym roku wreszcie nie czuć skrępowania na plaży Mam 19 lat, 160 cm wzrostu i ważę 60kg Od tygodnia jestem na diecie, stracialm 2 kg, nie glodze się lecz jem mało lub niskokaloryczne produkty. Wydaje mi się że przestrzegam zasad idealnej diety: 5 posiłków, ograniczamy weglowodany i tłuszcze, pije ponad 2 litry wody dziennie, codziennie conajmniej godzinę jeżdżę na rowerze lub uprawiana jakiś inny sport. Przykladowy (dzisiejszy jadlospis): 11:00Śniadanie 2 białka jajka, pomidor 13:00Średni kefir 15:30 Mały jogurt naturalny 17:30Miseczka kremu brokulowego na bulionie warzywnym 20:00 Około 200 g chudego twarozka 3 litry wody, 2 kawy bez cukru, 1,5 h jazdy na rowerze (zwykle jadam też ryby lub piersi z kurczaka i wieldS ilość warzyw) Proszę o radę czy moja dieta ma szansę być skuteczna i pomoże zrzucić mi około 4 kg w przeciągu najbliższych tygodni Dieta jest super, jem co 2 godziny, mam bardzo duży wybór produktów, Chciałabym wiedzieć czy nie marnuje czasu i czy nieo powinnam przezucic się na jakąś konkretniejsza dietę. Zastanawiam się trzy czy nie rozpocząć diety kopenhackiej, ponieważ zawiera ona podobne ilości kcal co moja dieta, podobno jest skuteczna, myślę że bym wytrzymala Proszę o rady, Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×