Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sukinkaaaa

sukienka na wesele-gdzie kupic w londynie?

Polecane posty

Gość sukinkaaaa

dziewczyny, moze ktoras mi doradzi gdzie kupic jakas ladna (nie taNdetna) sukienke w londynie? wszystko jedno w ktorej czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czop456
ale durne pytanie,w londynie jest tyle sklepów a Ty się jeszcze pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ebayu
mozna znalezc sporo ladnych okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
Monsoon poza tym polecam zakupy w Westfield (White City/Shepherds Bush station) jak ma byc ładnie to raczej nie bedzie tanio no chyba ze zadowala Cie cos tandetnego albo masz straszne szczescie i wyłowisz cos extra w sieciowkach co nie powiem ale czasem sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panadol extra
Jest pelno sklepow, typowo weselne sukienki ma Debenhams, ale powiem szczerze,ze ja ich nie lubie, Monsoon ma ladne niektore rzeczy, ale dosyc drogie. Ja osobiscie kupuje w centrach handlowych, tam masz duzo sieciowek. Osobiscie wole kupic cos, co moge znowu zalozyc na inna okazje i w czym nie wygladam jak stara baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika..
to zalezy ile masz lat, czy chcesz koktajlowa kiecke, czy bardziej wyzywajaca. ja najczesciej weselne kupuje w cost, untold, karren miller. po prostu ide do house of fraser i tam wybieram, bo maja wiele stoisk w tym tez firmy, ktory wyzej podalam. koszt to ok 100-180 funtow. ale udalo mi sie ostatnio kupic kiecke firmy untold przeceniona ze 126 na 36 o czym dowiedzialam sie placac ;) tansze kiecki w sieciowkach typu zara, mango, miss selfridges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolores_
Marks&Spencer ma czasem ladne sukienki. W debenhams tez mozna cos wypatrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebusebu
ja wszytstkie swoje kiecki na wesele i inne imprezy kupuje w tkmaxxie, ostatnio upolowalam swietna kiece za 20f i kazdy naimprezie sie pytal skad mam taka super sukienke,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika..
to prawda - w tkmaxx mozna cos znalezc, ale to sklep dla osob, ktore maja czas i lubia szukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaa
Ja wlasnie kupilam sukienke na wesele w Yumi. Maja tam sukienki w przystepnych cenach na rozne okazje (zaplacilam 45)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość top shoppp
za 45 funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h\erj
na slub to Coast lub French Connection

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Ja najwięcej ubrań w tym roku to zamawiałam od sklepu online Lejdi - www.lejdi.sklep.pl . Tu zawsze można coś znaleźć, a to jakąś fajną dziadzinową sukienkę, a to sweterek...no i mają bardzo porządne torebki do noszenia na codzień. Po raz pierwszy kupiłam sobie torebkę, która mi się nie rwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tandetna reklama do tego na zlym chyba topicu bo tu ludzie szuakaj sukienki w londynie a nie w polskim sklepie internetowym...ale siara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddaa
Największy wybór sukienek wieczorowych znajdziesz tutaj lejdi-sklep.pl. To oferta super zaopatrzonego sklepu internetowego, który najchętniej odwiedzam. Kupisz w nim nie tylko super sukienkę na wybraną okazję ale również dobraną do niej torebkę, bieliznę oraz inne elementy kobiecej garderoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska juz dawno po rozwodzie, a te guupie peezdy dalej spamuja adresami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggrt
Ja mogę polecić ten sklep http://hege.com.pl, tu są śliczne sukienki, w różnych kolorach i stylach – bardziej klasyczne i nowoczesne. Kupowałam tam suknię na studniówkę w zeszłym roku. Koleżanki były zachwycone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia931
Akurat z sukienką nie miałam problemów, ale Jeżeli któraś z Was zdecydowałaby się na ślub w Londynie i szukała fotografa to godny polecenia jest Grafimar. Zdjęcia przepiękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, świetny fotograf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcia zrobione przez nich doskonale oddają klimat tego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że najlepszą zarówno pod względem bogactwa asortymentu jak również cen ofertę ma sklep internetowy Lejdi. Zamówiłam już w nim bieliznę i sukienkę wieczorową. Jestem bardzo zadowolona więc polecam! Zresztą sprawdź sama ofertę, którą znajdziesz pod adresem www.lejdi-sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no oczywiście, ale koleżanka pytała o Londyn a nie o Polskę. A co do Grafimara - działa w Londynie -sprawdziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga12
Tak, współpraca z właścicielami - miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja od kleinfelda
i polecam z calym sercem suknie Zuhaira Murada, piekne i bez tandety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danutkass
Jak szukałam sukienki wieczorowej na wesele to trafiłam przypadkowo do sklepu pod adresem lejdi-sklep.pl. Teraz zamawiam w nim wszystko – bluzki, bieliznę a nawet ostatnio kostium kąpielowy! Ceny ma dość atrakcyjne i bardzo szybko realizuje zamówienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuję jednak zrobić zakupy przez internet w polskim sklepie. Sukienka Versace jest bardzo seksowną i kobiecą wersją odzieży. Jest bardzo błyszcząca i rewelacyjnie dopasowuje się do każdej sylwetki. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w charity shop? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Znacie markę Sylwia Romaniuk Couture? Projektantka ma swój butik w Londynie. Jej kreacje są obłędne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×